Head Shot - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Dzunior,
To chyba oczywiste , że jak walisz heada to więcej obrażeń wchodzi , ale odległość nie ma tu nic do rzeczy . Ja grę kończe zawsze z około 400 zręczności więc jak wale w głowe z 30 m. jest taki sam efekt jak z 0.5 m.
xXRadekXx,
Kupiłem Gothica 3 dzień po premierze.Gram w niego do dziś i mogę potwierdzić,że jest w nim coś takiego jak head shot.Najwięcej obrażeń zadaje strzał w głowę,potem w klatkę piersiową i brzuch , a najmniej w nogi i ręce.Chociaż mogłoby to być bardziej realistyczne.Wpakowałem orkowi strzałę między oczy,a grot wyszedł z tyłu głowy.Szczegół,że ork jeszcze żył.
Ravenica Darial,
Według mnie wszystko zależy od zdolności jakie posiadasz i od odległości w jakiej się znajdujesz od przeciwnika. Gothic to raczej nie jest fps by były w nim "headshoty".
sebix,
Jak strzelisz w głowę zadajesz większe obrażenia i to jest SPRAWDZONE. Szyłem z łuku do zębaczy i gdy trafiałem w nogę zabierałem mu około 3/4 życia zaś gdy trafiłem w głowę to zabijałem go jednym strzałem. To samo się tyczy innych potworów np. Ogry, wilki, dziki, rozpruwacze itp.
Mass Efekt.,
To przeciesz oczywiste ze strzał w głowe zadaje wieksze obrazenia niz w tors lub inne czesci ciala. Ja to wiedzialem od pierwszego razu gdy właczyłem Gothica III. Tak samo jak sie uczysz umiejetnosci strzelania z łuku to koles u ktorego sie uczysz mowi Ci ze celuj w wrazliwe czesci ciala naprzykład GŁOWA xD Ja wole Łuk Pozdro all.
deterVEON,
zgodzę się z Xardasem na 100% strzały w głowę zadają więcej obrażeń. Ps. Kolejne moje pytanie,... Napotykam się często na bandytów i celuję z łuku im w głowę przecież to człowiek dostał w Głowę, a nadal leci na mnie z strzałą w bani....Logika? Może miał niewidzialny hełm? Ale raczej go nie widziałem
Xardasss,
aMorku Head Shot jest, ponieważ niedawno zacząłem grać od nowa i 1 łukiem poszedłem na tyły Ardei i tam spotkałem jelenie. Jednemu pieprzłem w tors i uciekł.Natomiast drugiemu w łeb i padł.
Xingu,
Nie... Zawsze naciągałem do końca a w przypadku goblinów oba były na dwa cięcia mieczem. Do pełzaczy też jestem pewny, dwa razy naciągnąłem cięciwę na maksa i strzelałem raz w głowę i to jak pełzacz ledwie mnie dojrzał stał na tylnych łapach i piszczał, umarł, drugi był blisko mnie i dostał w brzuch z naciągniętej na maksa cięciwy została mu 1/5 życia. Jestem pewny że to działa.
Dabu,
Niemożliwe, ta gra nie ma head shot'ów. Musiałeś po prostu dłużej naciągać cięciwę na tych przeciwników, którzy szybciej padli
Soldier,
strzał Demoniczny łuk
Xardasss,
Mam pytanie z jakiego łuku strzelałeś ?
Xingu,
Odkryłem to sprawdzane na kilku bestiach więc musi się zgadzać

Czarny goblin
Ten sam łuk, ta sama odległość te same strzały.
Biegły dwa czarne gobliny na mnie strzeliłem pierwszemu dwa razy w nogi i został mu milimetr życia.
Drugi dostał w głowę i gdzie w byle co zginął.

Ogr
Ten sam łuk, te same strzały, odległość nie pewna.
Jeden zginął po 4 strzałach, drugi potrzebował 5

Pełzacz piaskowy
Ten sam łuk, te same strzały, ta sama odległość.
Jeden oberwał w łeb padł od razu.
Drugi w tors, została mu 1/5 życia.

Ork Zwiadowca
Ten sam łuk, te same strzały, ta sama odległość.
Jeden oberwał w głowę i padł.
Drugi oberwał w tors i jeszcze mu życia zostało.

Z tego wynika że strzały w głowę ranią bardziej.
Bezimienny Michał,
No fajne to fajne, ja np strzelam z kuszy w stopę niewolnikowi a ten od razu umiera .
Ammon,

Użytkownik Wiktor dnia pią, 16 lis 2007 - 16:17 napisał

Jeden z tych głupich bugów Gothica 3. 
Łuki są fajniejsze. Ogniste strzały, wybuchowe strzały. Szkoda tylko, że te wybuchowe są takie drogie i zarazem słabe. Aż żal wystrzeliwać takiej kasy.

[post="93402"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



A to zależy
Bo jak się ma 190.000 sztuk złota to te wybuchowe strzały raczej niewiele kosztują . Ja raczej preferuję kusze gdyż zadają większe obrażenia.
Wiktor,

Cytat

A tak na marginesie, czy jak strzelacie z kuszy możecie oddać tylko kilka strzałów, to znaczy ja miałem tak, że strzeliłem kilka razy a później już nie mogłem mimo, że bełty miałem krzyczał, że nie może

Jeden z tych głupich bugów Gothica 3.
Łuki są fajniejsze. Ogniste strzały, wybuchowe strzały. Szkoda tylko, że te wybuchowe są takie drogie i zarazem słabe. Aż żal wystrzeliwać takiej kasy.
Ammon,
Dokładnie
Dlatego ja zawsze staram się trafić w głowę choć w przypadku niektórych stworzeń (wilki itd.) raczej trudno je trafić w odpowiednią część ciała
ramstein,
Xingu masz rację strzał w głowę zadaje większe obrażenia aniżeli w inne partie ciała
Soldier,
Wykończyć orka z łuku fajna sprawa, zapolować na jelenia jeszcze lepiej.
A tak po za tym, nie ma znaczenia czy trafisz w głowę czy w tors, znaczenie ma tylko odległość przynajmniej ja się z tym spotkałem.
A tak na marginesie, czy jak strzelacie z kuszy możecie oddać tylko kilka strzałów, to znaczy ja miałem tak, że strzeliłem kilka razy a później już nie mogłem mimo, że bełty miałem krzyczał, że nie może .
(eternal) Dylanjuh,
Oczywiście, że odległośc ma znaczenie! Jak mówisz Head Shot z 0,5m kasuje sporą częśc paska ale strzały w klatę bardziej >>odrzucają<< wroga
Xingu,
No że po dłuższym przytrzymaniu to wiem ale kiedyś walczyłem z pełzaczami i pierwszy dostał 2 strzały i mu resztka życia została, drugi dostał w główkę i potem w ciało to padł po 2 strzałach... choć podszedł bliżej to może odległość od celu ma też znacznie?
Wczytywanie...