Sierść wilkołaka - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Szakal,
Nigdzie. Sierść możemy dostać tylko jak zabijemy wilkołaka. Ewentualnie możemy dostać od Carmen, ale tylko jak gramy z modem.
Gość_Cyberius*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Adi* dnia niedziela, 8 listopada 2015, 12:39 napisał

Oczywiście że można..... Jest do kupienia.


Gdzie można ją kupić?
Gość_Adi*,
Oczywiście że można..... Jest do kupienia.
Gość_Adi*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Medivh dnia sobota, 9 lutego 2008, 13:21 napisał

Nie można zdobyć drugi raz sierści wilkołaka... Jak ktoś pisze, że wie, a nie powie, to logiczne jest, że tego po prostu nie wie...
Diego de Gallin,
Na lodowej pustyni raczej nie zginie bo walczy tylko z czterema jakimiś zakonnikami, którzy raczej nie poradzą sobie z wilkołakiem, a nie możemy im pomóc.

Cytat

A gdy Vincent przybywa, by nas ostrzec, to jest śmiertelny, może zginąć, jeżeli kiepsko nam pójdzie... To chyba nie jest spojler?


No tak, ale wtedy już jest odczarowany więc raczej z takiego nie zdobędziemy sierści (tak na logikę).
Rangramil,
Hmm, zastanawia mnie jeszcze jedna możliwość. Tuż pod koniec gry, gdy przedzieramy się przez lodową pustynię, a wszystkie nasze uczynki są rozliczane, w pewnym momencie możemy dostać wsparcie od Królewny, albo Vincenta (zależy, czy któreś zabiliśmy w czasie gry, w każdym razie, żeby pojawił się Vincent, trzeba by zabić Strzygę). Tylko nie wiem, czy może tu zginąć, w tym momencie wszystkie walki są raczej banalne i raczej nie ma na to szans... Tym niemniej, można spotkać wilkołaka po raz kolejny.

A gdy Vincent przybywa, by nas ostrzec, to jest śmiertelny, może zginąć, jeżeli kiepsko nam pójdzie... To chyba nie jest spojler?
jemich,
Tak zrobię, ale pytam już teraz z ciekawości, no i chciałem zobaczyć, jak działa ta umiejętność, ale sprawdzę to przy następnym przechodzeniu gry. Dzięki z awszystkie rady
Tokar,

Cytat

Aha w karczmie. Ja jestem w V akcie i go odczarowałem. Jest szansa...? Pewnie nie?


Nie. Ja bym olał na Twoim miejscu i bez tego eliksiru dasz sobie spokojnie rade.
jemich,
Aha w karczmie. Ja jestem w V akcie i go odczarowałem. Jest szansa...? Pewnie nie?
Tokar,
Faktycznie moja pomyłka z tym imieniem

SPOILER

Owszem, dzieje się tak gdy oszczędzimy wilkołaka, ale również nie odczarujemy. Po odczarowaniu do karczmy przychodzi jako Vincent.

Tu też masz racje, ale ja tylko chciałem wytłumaczyć jemichowi co Łowcy po głowie chodziło.
Medivh,
Vincent nie Victor, Tokarze

SPOILER
'Jest wtedy pod postacią wilkołaka i jeżeli mu się umrze podczas potyczki, to istnieje nadzieja uzyskania składnika. '

Owszem, dzieje się tak gdy oszczędzimy wilkołaka, ale również nie odczarujemy. Po odczarowaniu do karczmy przychodzi jako Vincent.
jemich,
Dzięki. Nie będę na niego uważał!
Tokar,
SPOILER
Łowczemu chyba chodziło o sytuacje, że gdy nie zabijemy wilkołaka, to po jakimś czasie Vincent informuje nas o zasadzce i pomaga nam w karczmie rozprawić się z kilkoma przyjemniaczkami od Salamander. Jest wtedy pod postacią wilkołaka i jeżeli mu się umrze podczas potyczki, to istnieje nadzieja uzyskania składnika. Jednak rzecz rozchodzi się o to, czy podczas owej walki Vincent jest śmiertelny i możne mu się umrzeć, czy programiści wymyślili sobie, że akurat na tym etapie gry jest nieśmiertelny (tak jak w przypadku np. Zygfryda, Abigail czy Tris).
jemich,
Co to znaczy "śmiertelny"? (Oczywiście tu w grze).
Ranger,
SPOILER
Zależy czy jeśli oszczędzimy wilkołaka, to później, kiedy będzie nam pomagał, jest śmiertelny. Nie pamiętam.
Medivh,
Nie można zdobyć drugi raz sierści wilkołaka... Jak ktoś pisze, że wie, a nie powie, to logiczne jest, że tego po prostu nie wie...
jemich,
Błagam nich ktoś powie, gdziedrugi raz zdobyć sierść wilkołaka - odczarowałem g.

A po liściach blekotu idziesz do wieży maga i do Kalksteina.

[Dodano po chwili]

No powiedzcie gdzie ta sierść PLEASE.
Gość_furianin*,
czy moze ktos mi pomoc bo dalem carmen liscie tego blekotu na odczarowanie vincenta ale nie zadzialalo i nie pamietam co ten stary druid jeszcze o wilkolakach mowil a jak jestem u niego 2 raz to juz nie ma opcji zeby sie jeszcze raz zapytac
Gość_*,
Mozna wiedziec w ktorym akcie i gdzie dokladniej mam szukac wilkolaka?
Tetro,
Co do pytania. to bedzie można zdobyc jeszcze sierść, ale nie powiem gdzie
Wczytywanie...