Elex. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Szakal,
Grał ktoś? Sam podchodziłem sceptycznie, bo wydawało mi się, że PB próbuje tu wymieszać za dużo różnych gatunków (fantasy, postapo, S-F), ale ostatnio wzięło mnie na gry od Piranii i postanowiłem dać mu szansę. Początek słaby, gra wygląda jak jakieś dziwne połączenie Fallouta i Obliviona przyprawione dużą ilością typowego drewna od PB, ale kiedy w końcu przestałem traktować tą grę jak kolejnego Gothica to zacząłem się dobrze bawić i po 10 godzinach w końcu się powoli wciągnąłem. Mapa gry jest ogromna, przynajmniej w porównaniu do Gothica i Risena i choć początkowo próbowałem grać tak jak w inne gry tego studia i nie korzystałem ze znaczników na mapie, uznając to za duże ułatwienie, to szybko przekonałem się, że czasem po prostu nie ma się wyboru i trzeba z tego skorzystać, bo szukanie czegoś/kogoś potrafi być bardzo frustrujące. Gra jest dość trudna, poziom trudności wydaje się wyższy niż w Nocy Kruka. Jak na razie daje rady pokonać tylko najsłabsze potwory ( 7 poziom ), chyba, że mam towarzysza to udaje mi się wygrać nawet z silniejszym wrogiem, z wyjątkiem tych oznaczonych ikoną czaszki. Doświadczenie rośnie powoli i lekkim minusem jest fakt, że za zabijanie potworów dostajemy bardzo mało exp, inaczej niż w Gothicu. Bardziej niż dla doświadczenia, wrogów opłaca się zabijać dla trofeów, w celu ich późniejszej sprzedaży, bo pieniędzy też cały czas brakuje.
Ostatnią sprawą jest polska lokalizacja. Przed zagraniem słyszałem o tym jak bardzo jest spartaczona, dlatego ściągnąłem i zainstalowałem nieoficjalną poprawkę do polskiej wersji językowej i teraz słucha się tego całkiem nieźle. Dubbing nie odbiega za bardzo od tego co znamy z innych gier PB. Musiałem tylko przyzwyczaić się do głosu głównego bohatera. Jax ma bardzo niski głos i brzmi czasami strasznie obojętnie, ale patrząc przez pryzmat tego, że przez większość życia był pozbawionym emocji narkomanem to ma to sens.
Wczytywanie...