Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Parapet*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Puszer* dnia piątek, 7 stycznia 2022, 21:07 napisał

Czesc,
mam problem w quescie "statek w porcie jest bezpieczny, kiedy wracam od drwali to czeka na mnie Richard i mam isc za nim do Graysona. Stwierdzialem ze pojde solo i nie pojawil sie na miejscu docelowym. Ma ktos jakis pomysl ?
Gość_Piłka*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Hulo* dnia piątek, 17 grudnia 2021, 16:28 napisał

Witam wie ktoś gdzie jest ratusz miejski
Gość_Michal*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Szakullo* dnia czwartek, 30 grudnia 2021, 19:02 napisał

Zadanie Trop Ulotek dokąd ucieka agitator z karczmy ??? Proszę szukam go po całym mieście i nigdzie go nie ma!! A bez tego nie mogę pchnąć dalej fabuły. Z góry dzięki za odpowiedz.
Koko98,
Witam, czy ktoś posiada i chciałby udostępnić save przed rozpoczęciem zadania wodny krąg? Kessel stoi nad wodospadem i nic nie da się zrobić ;(
Gość_Plekan*,
Mam problem, jestem w 3 rozdziale i zapomniałem w którym miejscu mogę kupić pas, który w zależności od ilości siły daje więcej bonusu od 90 dawał bodajże +10 siły.
Gość_Kozak to ja B)*,
gdzie moge kupic przepis na kluski z goblinich jagód albo jak ktoś może to podajcie kod pls , będę bardzo wdzięczny .
Gość_bobo*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Darek* dnia środa, 12 stycznia 2022, 23:41 napisał

Witam. Mam pytanie, mianowicie gdzie znajduje się miecz o którym wspomniał Stary Harri w zadaniu o nazwie "Starzy Znajomi"? Latam z 30 minut po całych bagnach z telekinezą w ręku ni niestety nie mogę go znaleźć.
Dziękuję za odpowiedź i życzę miłej nocy.

polecam:
https://steamcommunity...?id=2678374043
W zamian opowie on nam o swoim mieczu, który znajdziemy pod wodą, pod jedną ze skrzynek bardzo blisko brzegu
Gość_Zico32134*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_ke888nny* dnia poniedziałek, 3 stycznia 2022, 15:01 napisał

Cześć, mam jedno pytanie odnośnie gildii araxos (jeśli już się pojawiło to wybaczcie):
Co przynosi większe korzyści na dłuższą metę (głównie chodzi mi o sprzęt) - zostanie szermierzem u Adelarda czy tropicielem u Garosa? Z tego co widziałem początkowa zbroja tropiciela ma trochę lepsze staty, ale nie wiem jak to wygląda w dalszym etapie.
Gość_Kseson*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Nivram* dnia środa, 22 grudnia 2021, 13:51 napisał

Witam mam problem z misja wodny krąg jestem po przygotowaniu pułapki przez ludzi lichwiarza i kessel kazał mi iść za sobą jak się zatrzymał przed nami jest 4 ludzi volkera i nie ma żadnej opcji dialogowej z góry dziękuje za pomoc
Gość_Sabo*,
Witam. Mam problem w 2 rozdziale jako strażnik mianowicie po zakonczeniu misji zaginiony oddział jak pogadałem z Berto nie dostałem kolejnej misji tropem porywaczy czy jakoś tak.. i nie mogę kontynuować wątku głównego.. niestety Berto już nie jest w tym samym miejscu i teraz mam spory problem.. ktoś tak miał?
Gość_AvadKevadra*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_rafiPoland* dnia czwartek, 6 stycznia 2022, 10:06 napisał

pomocy utknalem w podziemiach vardhal. mianowicie jest taam taki teleport prowadzacy do biblioteki a potem z biblioteki do pokoju alchemika a potem widze wyryte nieotwarte drzwi poza tym lata taam ognik ktorego zabic nie moge utknalem hahaha
Gość_Daro*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_ManfredHojny* dnia czwartek, 10 marca 2022, 08:27 napisał

Witam, aktualnie robie misje "W ekstremalnych warunkach", oddałem wszystkie potrzebne zbroje do Unicorna. Musze teraz pogadać z Euric. Gdzie on sie znajduje? Szukam od godziny i nic 🥺

Jest w budynku tuż obok mającego miejsce koncertu
Gość_Notnormal*,
Typ ucieka do korytarza koło cyrulika w mieście
Gość_2137*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Rafal* dnia poniedziałek, 3 stycznia 2022, 02:10 napisał

Czy wie ktoś jak zdobyć ciężki pancerz strażnika jestem juz w rozdziale 5
Gość_sssssssss*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Morh* dnia czwartek, 30 grudnia 2021, 16:10 napisał

Gdzie i kiedy można nauczyć się mistrzowskiego kowalstwa? Jestem w 4 rozdziale i jako drugie terminowanie u czeladnika wybrałem kowalstwo. Mam nauczone mistrzowskie łuczarstwo, ale kowalstwa nigdzie nie widzę.
Barlloc,
Czy mógłby poratować ktoś save'm z początku 5 rozdziału/końca 4?
Dysk na którym miałem save'y ostatnio mi się schajczył a byłem na fragmencie przed samym wejściem do vardhal. Chciałbym cholernie dokończyć grę, a nie chce mi się zaczynać od zera. Serio pomóżcie bo aż mi szkoda tych 90 godzin co spędziłem na wbijaniu tego wszystkiego (((
Gość_Tomekkkk*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_cesc* dnia czwartek, 20 stycznia 2022, 17:03 napisał

Gdzie znajduje się huxlay bo dziada nie mogę znaleźć w tym porcie
Gość_Cichy*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Szakullo* dnia czwartek, 30 grudnia 2021, 19:02 napisał

Zadanie Trop Ulotek dokąd ucieka agitator z karczmy ??? Proszę szukam go po całym mieście i nigdzie go nie ma!! A bez tego nie mogę pchnąć dalej fabuły. Z góry dzięki za odpowiedz.
Gość_anonek*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Dudkov* dnia sobota, 15 stycznia 2022, 15:57 napisał

Siemka, czy ktoś z was miał Bug w zadaniu „krew o wino” polegający na tym ze po zabiciu renegatów przy winnicy Valerio żaden ze strażników nie miał żadnego dialogu, przez co nie mogliście skończyć tego questa? Jest jakiś kod konsolowy żeby to ruszyć dalej?
Gość_Whitelighter*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_shavo3425* dnia niedziela, 15 maja 2022, 13:46 napisał

Potrzebuje linku do strony na wszystkie przedmioty. Podesle ktoś? Było takie zestawienie w excelu

https://docs.google.co...5vk/edit#gid=0
Wczytywanie...