Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Pmj*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_bmarvinb to nie dla mnie* dnia czwartek, 30 grudnia 2021, 15:22 napisał





Można zdobyć jak się zrobi zlecenie na lodowe wilki
Gość_Klo*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Draqqonfly* dnia poniedziałek, 20 grudnia 2021, 20:03 napisał

Wiecie jak wygląda kwestia respawnu potworów z każdym nowym rozdziałem? Potwory się "dodają" jak w poprzednich gothicach, czy któreś się despawnują? Dobiłem do 2 rozdziału, a jeszcze nie czyściłem wyspy z tego co mogę
Gość_Xdtd*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Horst dnia niedziela, 16 stycznia 2022, 19:00 napisał

Mam problem z zadaniem "Dom nie do poznania". Otóż ogarnąłem strój kupca dla Kazeema i odpowiednia kwotę na wykup domu. Jednak zanim do niego poszedłem przespałem się. W dzienniczku pojawiło się info że do licytacji pozostał jeden dzień. Poszedłem do Kazeema i nie ma z nim żadnych opcji dialogowych. Za porady i sugestie mające rozwiązać ten problem serdecznie dziękuje.
Gość_taktakjes*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Andersen* dnia sobota, 8 stycznia 2022, 13:52 napisał

Wie ktoś gdzie zdobyć tom 1 sztuk walki: Myrtański szermierz, księga podnosząca siłę i statystyki do walki bronią jednoręczną?
Gość_mrsraczka*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Igor* dnia piątek, 7 stycznia 2022, 10:56 napisał

Siema, warto rezygnować ze straży dla Wodnego Kręgu? Jeśli tak to w którym momencie najlepiej? Drugie pytanie, bardziej techniczne, macie jakiś sposób na rozjaśnienie kanałów czy innych ciemnych miejsc? Ustawianie jasności w ustawieniach nic nie zmienia.
Gość_Quro*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Andersen* dnia sobota, 8 stycznia 2022, 13:52 napisał

Wie ktoś gdzie zdobyć tom 1 sztuk walki: Myrtański szermierz, księga podnosząca siłę i statystyki do walki bronią jednoręczną?
Gość_Jatoja*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Draqqonfly* dnia poniedziałek, 20 grudnia 2021, 20:03 napisał

Wiecie jak wygląda kwestia respawnu potworów z każdym nowym rozdziałem? Potwory się "dodają" jak w poprzednich gothicach, czy któreś się despawnują? Dobiłem do 2 rozdziału, a jeszcze nie czyściłem wyspy z tego co mogę
Gość_Xdddhsvagsga*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_M3ndi* dnia niedziela, 19 grudnia 2021, 14:01 napisał

Siema w zadaniu Wyrwać chwasta pobiłem Kifa w łaźni potem miał mnie zaprowadzić do zleceniodawcy i go zgubiłem ktoś wie gdzie go znajdę?
Gość_T5t.*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Diego* dnia czwartek, 21 kwietnia 2022, 20:47 napisał

Gdzie znajde chate w gornej czesci portu gdzie znajduje sie Blake w misji w bialy dzien [Trop wieznia]
Gość_chuj*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_gorzys* dnia czwartek, 16 grudnia 2021, 03:03 napisał

Kiedy ci piraci kończą melanż po pokonaniu Dużego Bena i rozmowie z nim? Chcę wykonać zadanie "Uprowadzona" lecz nie mogę pogadać z Ivanem gdyż ciągle ma odpalony skrypt na chwalenie mnie po pokonaniu Bena. Oni kończą kiedyś chlać czy to jakiś bug?
Gość_jaaseca*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik KozoV2 dnia środa, 15 grudnia 2021, 17:59 napisał

Witam. Mógłby ktoś poradzić jak wejść do przystani łotrów na południowych bagnach? Wykonuję zadanie "Tropem winnych porywaczy" jako strażnik i próbowałem wielu sposobów, które kończyły się krótkim dialogiem z łotrami i śmiercią głównego bohatera. Bardzo proszę o pomoc.
Gość_Bedi*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Andu* dnia czwartek, 17 lutego 2022, 06:26 napisał

W archolos mam problem ze znalezieniem domku z kwiatami zadanie za kilka wytrychow

I co znalazłeś? Bo też mi jakoś to nie idzie i nie wiem
Gość_Jakubbu*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_ke888nny* dnia poniedziałek, 3 stycznia 2022, 15:01 napisał

Cześć, mam jedno pytanie odnośnie gildii araxos (jeśli już się pojawiło to wybaczcie):
Co przynosi większe korzyści na dłuższą metę (głównie chodzi mi o sprzęt) - zostanie szermierzem u Adelarda czy tropicielem u Garosa? Z tego co widziałem początkowa zbroja tropiciela ma trochę lepsze staty, ale nie wiem jak to wygląda w dalszym etapie.
Gość_Rozan*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Andersen* dnia sobota, 8 stycznia 2022, 13:52 napisał

Wie ktoś gdzie zdobyć tom 1 sztuk walki: Myrtański szermierz, księga podnosząca siłę i statystyki do walki bronią jednoręczną?
Gość_Ciastak*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Andersen* dnia sobota, 8 stycznia 2022, 13:52 napisał

Wie ktoś gdzie zdobyć tom 1 sztuk walki: Myrtański szermierz, księga podnosząca siłę i statystyki do walki bronią jednoręczną?
Gość_Lisu1077*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Dawid* dnia niedziela, 19 grudnia 2021, 12:33 napisał

Cześć, po opuszczeniu kopalni araxos nie odzyskałem swojego ekwipunku od strażnka... Został zabrany przed wejściem do kopalni. Co robić?
Gość_Url*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Morh* dnia poniedziałek, 27 grudnia 2021, 22:13 napisał

Czy opłaca się przeznaczyć 10PN na najwyższy poziom kradzieży kieszonkowej? Tzn. czy można zdobyć jakieś przedmioty, których nie można dostać nigdzie indziej lub takie co dają stałą premię do statystyk?
Gość_Animariusz*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Horst dnia niedziela, 16 stycznia 2022, 19:00 napisał

Mam problem z zadaniem "Dom nie do poznania". Otóż ogarnąłem strój kupca dla Kazeema i odpowiednia kwotę na wykup domu. Jednak zanim do niego poszedłem przespałem się. W dzienniczku pojawiło się info że do licytacji pozostał jeden dzień. Poszedłem do Kazeema i nie ma z nim żadnych opcji dialogowych. Za porady i sugestie mające rozwiązać ten problem serdecznie dziękuje.
Gość_toja29*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Horst dnia niedziela, 16 stycznia 2022, 19:00 napisał

Mam problem z zadaniem "Dom nie do poznania". Otóż ogarnąłem strój kupca dla Kazeema i odpowiednia kwotę na wykup domu. Jednak zanim do niego poszedłem przespałem się. W dzienniczku pojawiło się info że do licytacji pozostał jeden dzień. Poszedłem do Kazeema i nie ma z nim żadnych opcji dialogowych. Za porady i sugestie mające rozwiązać ten problem serdecznie dziękuje.
Gość_Nick*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Andersen* dnia sobota, 8 stycznia 2022, 13:52 napisał

Wie ktoś gdzie zdobyć tom 1 sztuk walki: Myrtański szermierz, księga podnosząca siłę i statystyki do walki bronią jednoręczną?
Wczytywanie...