The best of BASH - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Favar,
Mi się wybitnie podoba
Matthias Circello,
Dziwne poczucie humoru, i autora i Twoje.
Taramelion,

Cytat

Moi rodzice ? Czasem ich nie rozumiem... Przychodzę ze szkoły i często za nic potrafię oberwać kablem od prodziża, gdy tylko się rzucam, dostaję poprawkę od mego ojca - ale już tylko samym prodziżem.
Nie kumam moich starych, staram sie odrabiać lekcje, sprzątać, wychodzę na smyczy z psem ( czasem pozwala mi pobiegać bez niej) Do nich nic nie dociera, nieraz byłem świadkiem libacji pomidorowych czy też znęcania się nad moim komputerem. Ale wiadomo rodzice jak rodzice, trzeba ich kochać... No bo za co ich nie kochać ? Że czasem mamie wyślizgnie się żelazko i oberwę przypadkiem po twarzy, czy może tatuś chlaśnie mnie pasem po łapce za zbyt szybkie zjedzenie kanapki... Musimy się pogodzić z tym że nasi rodzice są poprostu wychowywani w innych czasach, tata często potwarzał mi iż nauka to do potęgi klucz, dlatego muszę być pilny i konserwatywny, więc po części rozumiem te wszystkie siniaki na mym ciele. Tata ma 24 lata, a mama 21 - ale babcia mojej mamy (38lat) nie pozwola mi się spotykać z koleżankami bo uważa że jestem po prostu na to zbyt młody, ponoć dojrzałość mentala przychodzi z wiekiem. Już nie mogę się doczekać poniedziałku i kolejnego pysznego obiadku Zupka z wody i obierków po ziemniakach, a na drugie danie smalec w kostce... Mama mówi iż te wszystkie macdonaldsy i big maki to zło i niezdrowa żywność, tyle się w końcu mówi o otyłości, cieszę się więc ze dba o mnie... A teraz muszę wrocic do kartonika bo już zbliża się dwudziesta a tatuś krzyczy już że mam powoli isc spac Tak więc zegnam i pozdrawiam ! Jutro o 7 idę do schroniska dla zwierząt, ponoć rodzice mają dla mnie jakąś niespodziankę, nie mogę sie doczekać )
Frodon,
Ej, ludzie, mam taką prośbę: nie zamieszczajcie tu cytatów bieżących dodanych parę godzin temu. Po co, przecież chyba większość tego forum czyta Basha, wiec i yak wszyscy to przeczytają. Lepiej zamieszcaajcie tu śmieszne teksty wyłapane podczas przeglądania losowych. Oto moje perełki:

mam dobre wieści!
jakie?
piwo potanieje!
jasne?
skąd wiesz?
bo w fakcie pisali że zdrożeje

Jak poinformowala TVP jest niemal pewne, ze polska reprezentacja pilkarska pojedzie do Niemiec na MS w 2006 roku.
Trener Janas oznajmil, ze kazdy z naszych zawodnikow zebral juz po 20 kodow kreskowych ze Snickersow

Słuchaj, co nam dzisiaj wykładowca opowiedział. Gdzieś w Stanach młoda dziewczyna dostała zapaści, umarła, zabrali ją do kostnicy. Parę dni później jej rodzice przyszli po ciało, ale jakoś nikt im nie chciał go wydać, w końcu lekarz zaprosił ich do gabinetu i siłą wlał walerianę do gardła.
Otóż w tym szpitalu w kostnicy pracował pewien... zboczeniec. Patrzy, a tu piękną, młodą dziewczynę przywieźli, no to co sobie będzie żałował. Zaczął korzystać, wykonywał ruch podobny do reanimacji, kiedy to dziewczyna otworzyła oczy. Facet był nieprzyzwyczajony do takiego zachowania partnerek, więc z wrzaskiem spadł z niej.
Okazało się, że dziewczyna wcale nie umarła, tylko zapadła w letarg.
O ja pierdolę...
No i zrobiła się afera, facetowi postawiono zarzuty profanacji zwłok. Nie można było tego udowodnić, a że dziewczyna ożyła, to nie bardzo mogła za zwłoki robić. Chcieli zmienić kwalifikację prawną czynu i oskarżyć go o gwałt, ale dziewczyna nie wniosła oskarżenia, bo było nie było, dzięki temu ożyła.
Żesz...
A na koniec, facet-zboczeniec wytoczył dziewczynie sprawę, że spadając z niej, złamał sobie nogę.
Dostał 4 tysiące odszkodowania....

"Stwierdzono, że orbita Księżyca oddala się od Ziemi o klika metrów rocznie. Gdyby zrobić odpowiednie wyliczenia, wychodzi że 65 milionów lat temu Księżyc był jakieś 10 metrów nad naszą planetą. To tłumaczyłoby wyginięcie dinozaurów. Przynajmniej tych wysokich."


A to chyba najlepsze:

na spowiedzi dla zwały powiedziałem księdzu że siągałem nielegalnie filmy i muzykę oczywiście na własny użytek bo piratem żadnym nie jestem a on powiedział że mam zwrócić skradzone rzeczy, powiedziałem że nie wiem jak to zrobić, wtedy on powiedział żebym przekazał je komuś potrzebującemu wiec udostępniam je w eMulu za darmo wszystkim (robię to w ramach pokuty)

Taramelion,

Użytkownik Bash napisał

idg.pl: "USA poszukują terrorystów w World of Warcraft"
ciekawe kiedy wezmą się za CS'a przecież tam połowa graczy to terroryści -.-
Ekhtelion,
<Codi> Windows is unprotected sex. Linux is using a condom, the pill, a vasectomy, and the Berlin wall.


<Sam> Coding in C is like sending a 3 year old to do groceries. You gotta tell them exactly what you want or you'll end up with a cupboard full of pop tarts and pancake mix.
Taramelion,

Cytat

co jest?
wyrzucili mnie z uczelni ;(
nie płacz, żołnierz nie płacze

Cytat

Studenci calego swiata pomodlmy sie wpolnie o udana sesje
Sinus, cosinus daj Boze 3 minus

Cytat

nie wiem kiedys dalem menelowi 2 zl
wniosek - za malo dales
chcial zlotowke mialem tylko 2
i powiedzial ze tez nie pogardzi
taki spoko koles nie byl wybredny


[Dodano po chwili]

Cytat

stary przyszedł do domu z giełdy z Amigą i teraz siedzi przed telewizorem, ciupie w stardusta i mówi do kompa "poproś mnie o dyskietkę, no POPROŚ"


[Dodano po chwili]

Cytat

„Miłość jest jak gruszka. Gruszka jest słodka i ma kształt. Zdefiniuj kształt gruszki”
Dwie części dwóch kul o różnych promieniach połączonych stożkiem ściętym o promieniach równych promieniom tych kul.
Nie gadam z tobą
Atis,
Z fizykiem to prawda. Moja fizyczka też nie mogła zrozumiec czemu przez dwie lekcje z rzędu moja klasa rżała ze śmiechu kiedy tematem było tarcie. Czemu dwie lekcje? Bo kiedy dochodziło do pocierania laski o materiał klasa nie mogła wytrzymac i śmiała się do końca lekcji... Mnie osobiście to tak nie bawi... ale to inna historia...
Gość_Forgotten*,

Cytat

kurcze siostra gdzieś poszła i nie wiem co robić...
a co?
kot sie na mnie gapi i drze na mnie mordę i nie wiem o co mu chodzi...
może jest głodny...
to co mam zrobić??
dać mu jeść??
ok
no już jestem...pierwszy raz karmiłem kota...
i jak??
mam nadzieje że lubi chleb i pomidor..
...


Normalnie spadłem z krzesła...

Next...

Cytat

Wiecie co?
NIENAWIDZĘ MŁODSZYCH KUZYNÓW.
Kupiłem na urodziny kuzynowi chomika.
Jak mu go dawałem to obok stał wujek i wspomniał ze chomik umrze jak mu sie strzeli papierową, nadmuchaną torbą nad główką.
I wiecie co zrobił kuzynek?
Poszedł do pokoju a po chwili wrócił i z radością pokazał wujkowi nieżywego chomika i powiedział:
Wujku, wujku to działa!


I jeszcze cuś...

Cytat

Nasz fizyk nie mógł zrozumiec dlaczego nasza klasa leje ze śmiechu przez 5 minut
"kto z klasy przyjdzie naelektryzowac mi pałkę?"


I na koniec coś z netem...

Cytat

ja jak raz nie poszedlem na pierwszy piatek to odlaczyli mi neta na kilka godzin
buahaha
potem przez 3 dni mowili "ateisto"
wiec nie mam lekko;/
Twoim providerem jest kościół?
Ekhtelion,
Ale ograniczmy się do tekstów z basha w tym temacie...
Pyjak,
Hakerski atak na Pentagon:
"Wszyscy hakerzy świata mogliby się uczyć od tego gościa. Nigdy wcześniej ani nigdy później nikt tak nie dopiekł ważniakom z Pentagonu. Oto jak przebiegał najgroźniejszy w historii atak hakerski na Pentagon...

Rozbiegane oczka spoglądały przez grube okulary w drucianych oprawach wprost na ekran monitora

Login: Allah
Password: kwiatuszek

Wpisały szybko wprawne palce.
- Hahaha - mężczyzna siedzący przed komputerem zaśmiał się złowieszczo. Założył czarne nakładki na okulary - wydawały się odpowiednie, po czym zapuścił się w cyberprzestrzeń. Włączył arcyniepokonany program do hakowania i zaczął pisać.

www.pentagon.us
/hack

- Hahaha - opętańczy rechot. Chwila triumfu jest bliska! - mężczyzna czy tez chłopak, na którym lata siedzenia przed kompem odcisnęły straszliwe pietno, krzyknął w ekran monitora. Szybko wklepał komendę, na ekranie zamigotały litery.

Chcesz potwierdzić... Chcesz potwierdzić... Chcesz potwierdzić.

Tak/Nie
Chciał się nad tym jeszcze zastanowić, czy dobrze robi. To było gorsze niż atak terrorystyczny, bardziej obłąkane niż w przypadku wszystkich rezydentów szpitala psychiatrycznego w Wąchocku. Ale nie była mu dana przez Boga sztuka myślenia

Klik.

Tak.

Po 20 minutach do drzwi Pentagonu zapukał chłopak. Był ubrany w czerwono-biały kombinezon i białą czapeczkę z logo jakieś pizzeri.
- Jedna pizza z anchois. 22 dolary 80 centów. Z podwójnym serem.

Przed ekranem komputera haker śmiał się demonicznie, zajadając się kanapką. Bo on wiedział! Wiedział dobrze - w Pentagonie nienawidzą anchois!!"

HAHAHA fazowe opowiadanie, ale kiedyś spotkałem wypowiedzi graczy RPG spróbuje znajść ten nr
Taramelion,
CD-Action to nie gazeta...
Pyjak,
Pobrane z CD-Action (dialogi z www.bash.org.pl)

Zatem czego pragniesz ode mnie?
Znasz mnie.
Nie mam pieniędzy.
Ku*** faktycznie mnie znasz.

Zamówiłem Wiedźmina!!
Mam Lokie'go!!
Mam MOH:Aiborn!!
A ja mam dziewczynę
Spie******

Ku***
Co się stało?
5 lat w technikum, 5 lat na studiach, umiem administrować systemy Windows, Linux, unix, BeOS-podobne, znam c++, java, PHP, znam Flash, Corela, PhotoShopa, msoffice, w ch** innych
I??
... I nawet w Mc Donaldzie mnie nie chcą przyjąć

Wymyśliłem nową stałą matematyczną. Nazywa się "ęć" i wynosi w przybliżeniu 1,8584073464102... I za cholerę nie wiem, do czego może się przydać, ale spełnia przynajmniej równanie:
pi + ęć = 5

Powiedziałam mu, żeby dał mi jakiś znak...
I co?
Kretyn przyniósł zakaz wjazdu

Idę się defektować.
co?
Idę oddawać stolec
cooo?????
Idę SRAĆ! Powiedz kulturalnie a chamstwo nie zrozumie!

I co myślisz o tej pannie co Ci foty pokazywałem? :]
Gotha.
Yyy... nie.. punkówa.
Gotha, czarny makijaż miała.
...
Idioto to czarno-białe zdjęcia...

Wiesz madziu ja jeszcze prawiczkiem jestem, mogę byc trochę skrepowany.
ku***
złe okno
... EJ, STRYCHUUU, NIE MÓW NIKOMU!!

Obrońcy moralności dostali kolejną broń przeciwko serii Grand Theft Auto (...) Pewien 17-letni Brytyjczyk, Ezekiel Maxwell zadźgał 51-letnią kobietę, bo jak twierdził "gangsterskie głosy z Grang Theft Auto wysłały go z misją zabicia czarnej kobiety"
a mi kiedyś cegła spadła na głowę
cz powinienem zaskarżyć twórców Tetrisa?

_____

No dobra jak wolisz ;p
Taramelion,

Cytat

dan -  ty penisei
dan - pensie*
dan - pesni
dan - peniesie
dan - K***A! ty c***u!
Frodon,
Znalezione przez ludzi z innych forów:

ania> Myślałam o Tobie robiąc obiad
tak?
Tak. Nigdy wcześniej nie natłukłam tak cienkich kotletów...

co za czasy.. terrorysci, kaczynscy, samoobrona...
noo...
teraz to jeszcze nic, wyobrazcie sobie jak ciezko bedzie nastepnym pokoleniom - chcesz sie gdzies zarejestrowac a tu wszystkie loginy zajete...

połknąłem ogórka i mi stanął
rotfl, fajny fetysz
w gardle, debilu!

No chodź, będzie fajnie
Pójdziemy w jakieś ustronne miejsce
Wyjmiesz go ze spodni...
A ja wezmę go do ust...
Poczuję jego smak i od razu zrobi się przyjemniej
To chyba najbardziej sprośny sposób powiedzenia "chodź na szluga" ;p

omg, co za ludzie. Jakiś typek na onecie napisał, że postawił u bukmacherów 10.000 zł na to, że Brazylia wejdzie do Mistrzostw Europy O.o
jaki debil, przecież Brazylia leży w Azji

jak to dobrze, że Polki są takie piękne
a nie takie brzydkie jak niemki
mówisz, że polki są ładne, a niemki brzydkie?
no tak
no to ^cenzura^ wychodzi na to
że 3/4 lasek z mojej klasy to niemieccy szpiedzy:/

gg wspomaga edukacje w polsce..
codziennie wyłącza serwery na 1,5h żeby ludzie mieli czas na nauke..

Tusk ^cenzura^ !!! miala byc Irlandia a nie Grenlandia ...

lol, wszystkie sklepy dzis zamkniete
nom, dzien niepodleglosci dzis
i chcesz mi powiedziec ze cale miasto rzucilo robote zeby skoczyc do domu i obejrzec ten glupi film?

Dobra, dość na dziś. I tak wyselekcjonowałem najlepsze.
Taramelion,

Użytkownik Bash napisał

i come from poland
o kurwa mac
polak? ;d
no... I'm from London
but I hear this shit almost everyday while I'm working... =\
FurryThales,
ooo jak miło że komuś spodobały się moje cytaty

Cytat

kochanie, jeszcze ci tego nie mówiłam, ale jesteś zaje*isty w łóżku... gdzie się tego nauczyłeś?
jak to gdzie, w wojsku:D


Mnie się ten podobał
Taramelion,
Nie wiem, ale oczej to:

Cytat

Bóg nie istnieje
To kto banuje ludzi?


[Dodano po chwili]

Cytat

Co robia linuksiarze na IRC? Porownuja jadra i przechwalaja komu dluzej stoi

Cytat

dostałam ostatnio sms'a od brata, na odpowiedz czy ma kapielowki. "Mam artefakt nag. Illidan dał mi magiczne kąpielówki, które dają 3 do szybkości,4 do zwinności i 30% szans na zmniejszenie dostania skurczu".
A to mnie chcieli rodzice schować WoWa...

Cytat

OK, who've the wors life and why?
I've windows
I'm a teacher
I'm from Poland
Poland?
yup, why?
2 ducks, frankenstein and lepper?
yeah...
U win! o_O''''
Ekhtelion,

Cytat

E-mail from my comp sci professor:
I want to be clear on this point, because several
people have asked me.
The release of HALO3, tonight, does NOT qualify
as a religious holiday.


Cytat

<@Yenkaz> "You also agree that you will not use these products for any purposes prohibited by United States law, including, without limitation, the development, design, manufacture or production of missiles, or nuclear, chemical or biological weapons."
<@Yenkaz> i mean.. wtf
<@Yenkaz> I'd admire anyone capable of using itunes to produce any weapon of mass destruction


Sam się parę razy nad tym już zastanawiałem.

[Dodano po chwili]

Cytat

So me and my friend applied to the same electronics position in a store (think like Best Buy)
And he got the job even though he knows next to nothing about any of the games or hardware or anything
All because he looks more "presentable"
And at this store, your first couple of call-in help questions are done with the supervisor of your department
So last week, in the morning, i told him just some bullshit information...and I called in that day (with my voice disguised) to ask him about it
"Hello. I recently bought a 250GB external hard-drive...and while it's not very heavy now, I was wondering how much it will weigh when it's full."
The idiot responds with "Oh, don't worry sir, it's just a few pounds more."
...so the supervisor hears the conversation...
And the stupid fucker got fired
*Zoso is away: filling out application...again


[Dodano po chwili]

Cytat

witam potrzebuje pomocy
co jest?
otóż zrobiłem sobie forum, juz z miesiac istnieje, sporo uzytkownikow, sporo postów, no i tylko ja sprawuje tam wladze
ale w czym problem ?
chcialem zobaczyc czy moge sam siebie zbanowac... no i udalo sie
da sie to odczarowac?
...


Czyżby nasz znajomy z forum?
Wczytywanie...