Sposoby na zdobywanie złota - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Javier,

Użytkownik Guest dnia pią, 28 wrz 2007 - 21:10 napisał

według mnie najlepszym sposobem na zdobycie pieniedzy sa TAJNE KODY:). Odwiedzcie stronke z kodami

[post="86674"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Wiesz co kody mulą grę moim najlepszym to chyba kucie broni lub dawanie rzeczy na pancerze np lekki asasyna lub nordmańczyka
Soldier,

Użytkownik VikingWasDead dnia czw, 13 gru 2007 - 13:46 napisał

Dobra, ale jak mam sprzedać

+ 45x Krush Varok
+ 19x Krush Pach
+ 32x Krush Agash
+ 27x Orkowa kusza
+ 29x Krush Tarach

[post="97482"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



To i tak mało jak będziesz miał trzy cztery razy tyle złomu to pogadamy

Z tego co kojarzę to nigdzie za jednym razem tego nie sprzedaż.
Nawet jak na raty sprzedajesz to nic nie tracisz.
VikingWasDead,

Użytkownik Soldier dnia pią, 07 gru 2007 - 23:35 napisał

nie tylko na złoto patrzymy, patrz też na rzeczy jakimi handluję dany kupiec, mikstury itd.

[post="96620"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Dobra, ale jak mam sprzedać

+ 45x Krush Varok
+ 19x Krush Pach
+ 32x Krush Agash
+ 27x Orkowa kusza
+ 29x Krush Tarach

to mógłbym wsiąść wszystkie te jego rzeczy, a i tak dostałby premie...
i niech mi nikt nie mówi że mogę sprzedawać na raty bo staram się na raty, ale nie zawsze się udaje ...
a śmietnika w Ekwipunku nie lubię, bo nie wiem gdzie co jest...
Soldier,
nie tylko na złoto patrzymy, patrz też na rzeczy jakimi handluję dany kupiec, mikstury itd.
VikingWasDead,

Użytkownik ocochodzi? dnia śro, 05 gru 2007 - 14:21 napisał

dobrym sposobem na zdobycie pieniedzy na sam poczatku gry, mozna zdobyc juz ok. 20 000 sztuk zlota. a sposob jest oczywiscie z wykorzystaniem bugów:
1 podchodzimy do gorna i go lejemy ma on topor warty 10 500 sztuk zlota [musisz to zrobic przed tym jak on zaprowadzi cie do reddock]
2 mowisz do niego zeby pokazal ci droge do reddock
3 wtedy nie wiadomo skad pojawia mu sie drugi topor, teraz masz dwa wyjscia albo jestes cholernie niecieprpliwy i znow go lejesz i powtarzasz punkt 1 lub czekasz az on dojdzie to reddock tak jest lepiej bo dostaniesz  dwa punkty reputacji u buntownikow i znow powtarzasz punkt 1

[post="96220"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Tylko znajdźcie mi takiego kupca, który da ci tyle kasy... bo u mnie każdy z kupców, kowali etc. na początku gry ma ledwie 5tyś. później wzrasta do 9-11tyś., ale to póóźniej....

Jakoś narazie nie spotkałem kupca, który by miał więcej niż 10tyś. pomijająć tych u kórych kupowałem zbroje...

No chyba, że nie znam jakiegoś sposobu na więcej kasy u kupców...



Pozdrawiam
Soldier,

Użytkownik ocochodzi? dnia śro, 05 gru 2007 - 15:21 napisał

dobrym sposobem na zdobycie pieniedzy na sam poczatku gry, mozna zdobyc juz ok. 20 000 sztuk zlota. a sposob jest oczywiscie z wykorzystaniem bugów:
1 podchodzimy do gorna i go lejemy ma on topor warty 10 500 sztuk zlota [musisz to zrobic przed tym jak on zaprowadzi cie do reddock]
2 mowisz do niego zeby pokazal ci droge do reddock
3 wtedy nie wiadomo skad pojawia mu sie drugi topor, teraz masz dwa wyjscia albo jestes cholernie niecieprpliwy i znow go lejesz i powtarzasz punkt 1 lub czekasz az on dojdzie to reddock tak jest lepiej bo dostaniesz  dwa punkty reputacji u buntownikow i znow powtarzasz punkt 1

[post="96220"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Ale po co starego kumpla bić, tyle razem przeszliśmy
ocochodzi?,
dobrym sposobem na zdobycie pieniedzy na sam poczatku gry, mozna zdobyc juz ok. 20 000 sztuk zlota. a sposob jest oczywiscie z wykorzystaniem bugów:
1 podchodzimy do gorna i go lejemy ma on topor warty 10 500 sztuk zlota [musisz to zrobic przed tym jak on zaprowadzi cie do reddock]
2 mowisz do niego zeby pokazal ci droge do reddock
3 wtedy nie wiadomo skad pojawia mu sie drugi topor, teraz masz dwa wyjscia albo jestes cholernie niecieprpliwy i znow go lejesz i powtarzasz punkt 1 lub czekasz az on dojdzie to reddock tak jest lepiej bo dostaniesz dwa punkty reputacji u buntownikow i znow powtarzasz punkt 1
angielski,
no tak ale sporo doświadczenia i złota idzie
Soldier,
tylko to można zrobić wykonują zadanie odbicia kopalni
angielski,
aa dzieki a ja mam jeszcze jeden sposob na złoto i doswiadczenie bez bugów to tak idziesz do klanu młota prosisz kolesia żeby cie zaprowadzł do dolnego wejścia do kopalni i tam robisz zadyme(nikt nie mówil ze bedzie łatwov:D) jest tam chyba ze 100 orków a pozniej ich bronie na sprzedaz
Soldier,
Cytuję "Inosie daj mi moc życiową" albo "Beliarze daj mi moc Zyciową".

Jeśli chodzi o magów, to u magów wody Saturas, Watras i reszta.
Redhorn Steelaxe,
W kaplicach i u niewielu magów, (każda kaplica i tam jest coś w stylu "daj mi energię/moc życiową").
angielski,

Użytkownik Redhorn Steelaxe dnia czw, 25 paź 2007 - 00:23 napisał

Nie jesteś za słaby, po prostu zamiast w siłkę czy umiejętność podpakuj sobie hp do 900-1000 (5pk to bodajże 25hp) i do końca gry fizycznie jesteś nie do zabicia (nawet zbroi nie trzeba nosić).

[post="89396"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


a u kogo sie tego uczy bo u mnie jest 5pk=5hp??
Gość_Czechu*,

Użytkownik Aidan dnia śro, 10 paź 2007 - 18:12 napisał

dla mnie najlepszy sposobem na szybie złoto jest jak się idzie do cape dun ma dom myśliwy (nie pamiętam jak się nazywa)ma łuk gońca walczysz z nim (nie zabijasz) idziesz spać itd.

[post="87957"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


[COLOR=yellow][SIZE=1][FONT=Arial]

Dość łatwo na początku Gorna pobić. Ma topór za 10500. można go zlać odejść kawałek a on ma nowy . i wcale się nie obraża .
Soldier,
Redhorn Steelaxe mówi prawdę, przy 1600pż i pancerzu około 250 i zdolności regeneracji życia po prostu wymiatasz, oni cię biją a ty nic stoisz i się śmiejesz
Redhorn Steelaxe,
Nie jesteś za słaby, po prostu zamiast w siłkę czy umiejętność podpakuj sobie hp do 900-1000 (5pk to bodajże 25hp) i do końca gry fizycznie jesteś nie do zabicia (nawet zbroi nie trzeba nosić).
angielski,
Dzieki ale w Nordmarze wiem tylko jestem za słaby żeby tam iść. 30 level
Soldier,
W kopalniach koło miasta Gelden, oraz w niektórych miejsca w Nordmarze.
angielski,

Użytkownik Szymen dnia pią, 28 wrz 2007 - 17:22 napisał

Znam sposób na spore pieniądze.Otóż trzeba kupić sobie projekt Miecza Półtoraręcznego.Do każdego wykucia trzeba 10 sztuk rudy żelaza(bardzo dużo jest koło nemory w kopalni,jeżeli nauczysz się wydobywania złóż,to możesz wydobywać 2 razy więcej,przy okazji można wykonać quest Ludzie dla Nemory,czy jakoś tak)i 1 sztukę stali.Za 1 miecz można dostać 4800szt.złota

[post="86652"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


gdzie jest jeszcze te żelazo??
Taramelion,
Ehhhhh... wykozystywanie bugów jest takie... nie.. nieetyczne.
Mi to obiera przyjemność z gry.
Wczytywanie...