[Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera] Recenzja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Courun Yauntyrr,
Wczoraj oglądałem właśnie. Stwierdziłem, że dam tę równoważność biletu do kina za miesiąc HBO. Tam jest nawet wersja czarno-biała, więc może i bardziej klimatyczna. Zdecydowanie lepsza odsłona od szybko zapomnianego oryginału i mimo długości pokazano wszystkie wątki, rozbudowując także o nowe postacie. Wreszcie ciekawy epilog i zdecydowanie głębsze tło fabularne. Ode mnie także mocne 8. Dajcie Snyderowi zrobić ciąg dalszy!
Szakal,
Zgadzam się w pełni z recenzją. Wersja Snydera nie jest może idealna, ale i tak miażdży tą pierwotną szmirę od Whedona. Też chciałbym zobaczyć kontynuację, ale wątpię by do tego doszło.
Redakcja Game Exe,

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją filmu "Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera"!

Wydany w 2017 roku film "Liga Sprawiedliwości" był nieudany i nie spotkał się ze zbyt ciepłym przyjęciem. Powodów było wiele – komplikacje na etapie produkcji, zmiana reżysera z Zacka Snydera na Jossa Whedona, proces montażu, który wyciął sporo zawartości, dokręcanie nowych scen mających dodać więcej humoru. To wszystko sprawiło, że film był bardzo nierówny. Do tego w kuluarach mówiło się, że istnieje "prawdziwa", prawie skończona wersja filmu, zgodna z oryginalną wizją Snydera i nieskażona niezbyt udanymi modyfikacjami Whedona. Internauci i fani po latach walki o jej upublicznienie dopięli swego i w 2020 roku Warner Bros. ogłosiło, że da Zackowi worek pieniędzy na dokończenie dzieła i że ukaże się ono na ich nowej platformie cyfrowej HBO Max (w Polsce na HBO Go). W ten sposób w nasze ręce trafiła "Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera".... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Wczytywanie...