Falcon i Zimowy Żołnierz to tylko współpracownicy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Danurden*,
WandaVision był świetnie zrobiony. Polecam gorąco!
Tokar,
Zobaczymy. Podobno "WandaVision" był bardzo spoko, a jednak duet taki średnio interesujący. Dam szansę jako fan uniwersum, ale niech już ten Disney wrzuca do Polski tę swoją chromoloną platformę
Medivh,

Kilka dni temu premierę miał ostatni odcinek "WandaVision", Disney więc kuje żelazo póki gorące. W sieci wylądował kolejny trailer nadchodzącego 19 marca "The Falcon and the Winter Soldier". Nowy serial również rozgrywa się w ramach projektu Marvel Cinematic Universe, dalej rozwijając uniwersum. Po wydarzeniach z "Avengers: Koniec gry" Sam Wilson, aka Falcon (Anthony Mackie) odziedziczył tarczę Kapitana Ameryki. Nie oznacza to jednak, że rząd Stanów Zjednoczonych chce widzieć go w roli oficjalnego obrońcy ludzkości. Bohater ma przynajmniej poparcie Bucky'ego Barnesa (Sebastian Stan) – sami nazwali się współpracownikami.

Jako dwóch sidekicków Kapitana Ameryki, naturalne wydaje się, żeby Falcon i Zimowy Żołnierz połączyli teraz siły. Ewidentnie jednak pomysłem na ten serial stanie się pseudokonflikt między oboma panami – może nie nienawiść, ale pełna sarkazmu rywalizacja. Ostatnio mam chyba duże pokłady sceptycyzmu, ale brzmi to nudnawo, szczególnie że obu superbohaterów lata mi koło nosa i niezbyt interesują mnie ich losy. Jeżeli jednak ktoś się zaciekawił, to w obsadzie ujrzymy jeszcze Daniela Brühla (ponownie jako Baron Zemo), Emily VanCamp (znów jako Sharon Carter aka Agentka 13) i Wyatta Russella (jako John Walker aka U.S. Agent). Za kamerą stanęła Kari Skogland ("Wikingowie", "Żywe Trupy", "House of Cards").

Wczytywanie...