Anthem 2.0 jednak nie powstanie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Tokar,

anthem

Gra też nie będzie dalej rozbudowywana. Jakiś czas temu informowaliśmy, że Electronic Arts ma podjąć decyzję odnośnie dalszej przyszłości “Anthem” i ewentualnym poświęceniu na rzecz naprawy produkcji dodatkowych funduszów – jak widać korporacja podeszła do całej sprawy negatywnie.

BioWare potwierdziło, że przerwało pracę nad projektem “Anthem 2.0”, więc gracze nie mogą już liczyć na przebudowanie mechanik, nowe misje czy też poprawioną rozgrywkę. Kanadyjczycy ograniczą się jedynie do okazjonalnego wspierania obecnego stanu gry i nie zamierzają jej już rozwijać. Równie dobrze oznacza to, że tytuł w oparach rozczarowania i niesławy idzie prosto do piachu.

Zdaję sobie sprawę, że informacja ta jest rozczarowująca dla społeczności Anthem, która z niecierpliwością i nadzieją czekała na ulepszenia. Jest to rozczarowujące także dla zespołu, który pracował nad usprawnieniami i odwalił przy tym kawał dobrej roboty. Dla mnie osobiście “Anthem” jest tym, co sprowadziło mnie do BioWare, a ostatnie dwa lata były jednym z najbardziej wymagających, lecz równocześnie satysfakcjonujących doświadczeń w mojej karierze.

skomentował Christian Dailey, który długo pracował nad ulepszeniem Anthem – obecnie szef projektu "Dragon Age IV"

BioWare nadal pracuje nad kilkoma projektami, a cały zespół, który pracował nad “Anthem 2.0” ma być solidnym wzmocnieniem dla innych ekip studia.

Wczytywanie...