[Hellboy: Hellboy w piekle] Recenzja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Silverhair*,
Szczerze mówiąc, dobrnąłem gdzieś tak do połowy komiksu i zrezygnowałem. Nie dałem rady. Z Hellboyem bardziej podobają mi się krótsze, zamknięte historie i te z czasów, gdy był jeszcze w BBPO. To były fajne, zamknięte historie, napisane z wyobraźnią, poczuciem humoru i łapą Hellboya w akcji. Tu mi tego wszystkiego zabrakło. Dla mnie klimat tego komiksu jest za ciężki.
krzyslewy,
Humor miejscami był, mi się podobał dialog Hellboya z babcią bodajże jednego z demonów, kiedy krótko przedstawił, jak absurdalne jest to, dlaczego do niej przyszli Niemniej rzeczywiście nie było go dużo.

Ale poprzednie tomy Ci się podobały i to dopiero ten epilog, jak go nazywam, okazał się rozczarowujący?
Gość_Silverhair*,
Próbowałem czytać ten komiks (czytałem poprzednie tomy) i... komiks wydaje mi się długi, nudny i dość straszny; duża w tym zasługa klimatu opowieści. Zabrakło mi poczucia humoru, które mogłoby rozładować napięcie i jakiejkolwiek fabuły. W moim odczuciu z komiksu wieje pustką, nudą i grozą. Moja ocena: 3/10. Nie polecam.
Redakcja Game Exe,

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją komiksu "Hellboy: Hellboy w piekle"!

"Hellboy w Piekle" to epilog opowieści o Piekielnym Chłopcu. Seria kontynuująca "Hellboya", ale przede wszystkim domykająca rozpoczętą w nim historię – może dlatego jest to już inna podróż, z poczuciem zbliżającego się końca.... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Wczytywanie...