Moje arty.. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Matthias Circello,
(Takie hobby Mela.;p)
Racuch,
Rozcieranie palcami było w moim przypadku chodzeniem na skróty więc z tym skończyłam(kratka rlz ). Nie rozumiem tylko co miało znaczyć to "*palec w gardło*" o.O
Tyrael,
Eee... tam fajnie sam pewnie nie lepiej umiesz
Melzar Mizzrym,
Nie podobają mi się Sorrange. / Chociaż jedną Twoją zaletą jest to że w niektórych nie próbowałaś cieniować palcem *palec w gardło*
Racuch,
Oczy na trzecim są za blisko i chyba trochę za wysoko, ale dziewczyna nadal jest podobna do mojej piknej przyjaciółki Karolci(wątpie czy kiedyś uda mi się oddać całe jej piękno ). Miecze na drugim... no cóż, przyznam, że krótko nad nimi myślałam, ale jak się rozwalą w walce to już nie będzie mój problem

[Dodano po minucie]

Oczy na trzecim są za blisko i chyba trochę za wysoko, ale dziewczyna nadal jest podobna do mojej piknej przyjaciółki Karolci(wątpie czy kiedyś uda mi się oddać całe jej piękno ). Miecze na drugim... no cóż, przyznam, że krótko nad nimi myślałam, ale jak się rozwalą w walce to już nie będzie mój problem .
Strażnik,
Dwa pierwsze rysunki są ładne. Mam tylko obiekcje w stosunku do miecza tamtej panienki (to ma zabijać czy rozwalić się po pierwszym ciosie? ). Trzeci zaś... oczy tej pani są, no, duże. I troszkę nienaturalne, ale to moje biologiczne zboczenie przemawia przeze mnie
Dany,
Dwa pierwsze ładne, ciekawe koncepcje, w trzecim oczy mi się nie podobają i psują całą twarz
Tamc.,
Racuch, poznasz mnie z tą panienką z trzeciego rysunku?
Eni,
Myślę, że bardzo dobrze wyszły ci te rysunki. Urzekł mnie najbardziej ostatni, ale to dlatego bo zawsze mi się podobały rysunki w tym stylu. Natomiast w pierwszym bardzo mi się podoba wykonanie. No i sam pomysł ciekawy.

Bardzo, ale to bardzo przyjemnie się na nie patrzy.
Racuch,
Miałam ostatnio trochę czasu i oto co z tego wynikło:






Co myślicie?
Majarek,
Racuch zastanawiałaś się nad konceptami? xD
Atis,
Znam ten ból kiedy skaner psuje kolory...
Racuch,
Papier fakturowany.
W rzeczywistości portrecik jest trochę ciemniejszy.
Atis,
Jaki to papier?
Jakby cienie mało widoczne. Więcej czarnej kredki.
Racuch,

Napiszcie co myślicie na temat pierwszego porządnego(moim zdaniem) portretu. Specjalnie dla was kolorowy .
Atis,
Ven, nie mam pojęcia po co się czepiasz XD.
Tak! King of Shadows! YESH! Idę do agencji adopcyjnej, adoptuję go i będziemy razem szczęśliwą rodzinką...
Ven'Diego,
Kolorować to sobie możesz kolorowankę
Theoden,
Pierwszy atr super, jak kosmita z rogami, a na tym drugim tej babce odbiło XD. Następnym razem zrób kolorowe obrazki. Zobaczymy jak kolo[color="#9ACD32"]r[/color]u[color="#48D1CC"]je[/color]sz
Racuch,
Atis, masz na sumieniu drzewo, z którego została zrobiona ta kartka
no i cuś na poprawę humoru
Theoden,
Łapy psują troszkę efekt, a skrzydła wyglądają jakby były zrobione z piór, ale nie szkodzi; reszta bardzo ładna. Można dodać jeszcze ogień, którym zionie smok. Czekamy na inne prace
Wczytywanie...