Data premiery Wasteland 3 została wyznaczona - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Szakal,
Prace nad TOW trwały dużo wcześniej zanim na scenie pojawił się Microsoft i niewiele mógł mieć on do powiedzenia w jego sprawie. Wydawcą tej gry jest
Private Division należące do Take 2 Interactive. Więc TOW to tak po prawdzie może być ostatnia gra Obsidianu, wolna od wpływu ludzi z Microsoftu.
Tokar,
A hajs z Microsoftu nie pomógł w odpowiednim rozbudowaniu tytułu, spokojnym dopieszczeniu gry i wypuszczeniu jej wtedy, gdy była na to gotowa? Między innymi dlatego Obsidian i inXile poszli na ten deal, aby nerwowo nie obgryzać paznokci na myśl o opłaceniu rachunków za kolejny miesiąc.
Szakal,
Jaki test? TOW? Przecież ta gra powstała jeszcze bez udziału Microsoftu .
Tokar,
Właśnie, o ironio, największa nadzieja w Microsofcie, który zapewnił odpowiednie bezpieczeństwo finansowe studiu. Mogą spokojnie sobie szlifować produkcję oraz dodawać większą ilość opcji niż wtedy, gdy byli niezależni i goniły ich terminy.

Zobaczymy. Pierwszy test, który Obsidian zdał całkiem nieźle, pokazał że nie wszystkie mariaże z korporacjami są złe.
Jezid,
No cóż inXile jedzie na sentymencie graczy. Torment mógłby być bardzo dobrą grą, ale nie jest. Przynajmniej nie był. Ukończyłem bez większego problemu na 4 poziomie (zaraz po premierze wyżej się nie dało), choć doświadczenia miałem na szósty. Później zaimplementowano możliwość kolejnych dwóch awansów i dodano nową znaczącą ponoć postać. Jednak nie wróciłem i jakoś mnie nie ciągnie.

Przedwcześnie wydana.

A Wasteland? Może dorzucą skradanie?
Wroobelek,
A mi dwójka się podobała (choć braki były widoczne), ale ukończyłem ją dopiero za drugim podejściem. W trójce mogliby poprawić soundtrack, bo w dwójce był bardzo "suchy" - moim zdaniem nie dorównywał nawet temu z Fallout Tactics. Boję się jednak, że do premiery W3 nie zdążę nacieszyć się CP2077. Ale przecież nie będę narzekał na klęskę urodzaju (oby).
Tokar,
Ogram z pewnością, choć bo strasznie rozczarowującej "dwójce" i równie rozczarowującym "Tormencie" zachowuje zdrowy sceptycyzm do wszystkiego co wydaje inXile.
Szakal,
Po fajnej, choć niedopracowanej dwójce czekam z niecierpliwością . Postapokaliptycznych crpg z turową walką nigdy za mało .
Mikeal,

Trzydzieści dwa lata od premiery pierwszej gry, sześć lat od premiery drugiej części, cztery lata od zapowiedzi, "Wasteland 3" podbije nasze komputery 19 maja 2020 roku. Porzucimy w końcu spalone słońcem pustynie Arizony, aby zasmakować nuklearnej zimy Kolorado i utrzeć nosa Patriarsze.

wasteland 3 class="lbox">wasteland 3
Wczytywanie...