Grounded – pierwszy trailer nowego dziecka Obsidian Entertainment - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Ryba*,
Duże rozczarowanie
Tokar,
Niewypał i nieporozumienie, tym bardziej w momencie, gdy Obsidian ma chyba najlepszy "flow" od lat i każdy większy RPG'owy projekt spotkałby się z hypem na niewyobrażalną skalę.

Nie mój cyrk, nie moje małpy - z całą pewnością sobie daruje, a i jest wiele ciekawszych gier o tematyce survivalowej niż to gunwo.
Parto,
Eee, serio? Kolejny survival? Cokolwiek innego byle nie kolejna gra z rąbaniem drzewa, stawiania chałup i odpierania nocnych stworów. Momentami myślałem, że oglądam gameplay The Forest z przed lat.

Nie jestem w stanie zrozumieć czemu Obsidian uznało to za dobry pomysł. Czy Microsoft kupuje firmy tylko po to, aby robiły kolejne Minecrafty?

[Dodano po 34 minutach i 28 sekundach]

Podobno niewielka grupka 13 osób z Obsidian to robi jako projekt ich pasji i nie ma związku z Microsoftem (wcześniej już była robiona, wciąż kiepskie wyczucie czasu). A że Obsidian ma 200 pracowników, to można uznać że pozostałe 187 zajmuje się rpgami.

Nie róbmy igły z widły (mnie też to dotyczy ). Co prawda Obsidian mogło to ogłosić jako poboczny projekt obok większego rpga czy rozszerzenia.
Mikeal,

Nie wiem jak skomentować trailer najnowszej produkcji Obsidianu. Porzucenie gatunku cRPGie z rozbudowanymi historiami i tonami statystyk na rzecz n-tego klonu "Rusta" czy innej gry skupionej na przetrwania z szatą graficzną à la "Fortnite" może wydawać się strzałem w stopę. Z boltera. Ale przekonamy się. Więc o czym jest ta gra? Pamiętacie ten stary film "Kochanie zmniejszyłem dzieciaki"? "Grounded" jest jego duchową kontynuacją. Jako dziecko zmniejszone do rozmiarów mrówki musimy przetrwać w brutalnym świecie przydomowego podwórka. Czekają na nas walki z gigantycznymi insektami, budowanie szałasów z zapałek i uważanie, aby nasi rodzice nas nie rozgnietli.

grounded class="lbox">grounded

Gra będzie miała premierę na wiosnę 2020 roku. Domyślną platforma jest Xbox One.

Wczytywanie...