James Gunn ponownie reżyserem Strażników Galaktyki 3 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Szakal,
Nie śledziłem na bieżąco wszystkich newsów i gdzieś pominąłem, że ma być druga część spidermana . Za to gdzieś przeczytałem/usłyszałem, że "koniec gry" ma być ostatnią odsłoną avengersów, który zakończy wszystkie wątki.
Gizmo81,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Szakal dnia piątek, 15 marca 2019, 22:28 napisał

Hmm, ale przecież oni wszyscy zginęli w Avengersach...Przeżył tylko szop. Czyli, że jednak mają zamiar ich wskszesić, albo pokażą co działo się wcześniej, po dwójce, a przed "wojną bez granic"...

Przecież już po Spider-Manie idzie się domyślić że nikt tam nie umarł na stałe. Nie wiem czemu miałeś wątpliwości. Ewentualnie zaprezentuje zupełnie nowy skład, jak w komiksach
Szakal,
Hmm, ale przecież oni wszyscy zginęli w Avengersach...Przeżył tylko szop. Czyli, że jednak mają zamiar ich wskszesić, albo pokażą co działo się wcześniej, po dwójce, a przed "wojną bez granic"...
krzyslewy,

Raczej mało kto się tego spodziewał – James Gunn z powrotem u sterów przy "Strażnikach Galaktyki 3".

james gunn class="lbox">james gunn

Wcześniej główny twórca sukcesów tej serii został skazany na banicję z powodu swoich dawnych wpisów na Twitterze. Jak sam przyznał, gdy te stały się przyczyną afery – w tamtym czasie był prowokatorem, który oburzał i łamał tabu swoim humorem, ale teraz jest innym człowiekiem i przeprasza za swoje zachowanie. Pomimo tego został zwolniony.

Najwyraźniej Disney przemyślał sprawę i postanowił go przywrócić. Już Kevin Feige naciskał, żeby wykorzystać scenariusz Gunna. Pozostawała tylko kwestia reżysera, ale podobno nawet nie zaczęto go szukać, aż w końcu w tajemnicy postanowiono ponownie zatrudnić Gunna.

james gunn class="lbox">james gunn

James Gunn w międzyczasie nie mógł narzekać na brak zainteresowania, bowiem zatrudnił go Warner Bros. do pracy nad "Legionem Samobójców 2". Jak tylko zakończy nad nim pracę, to powróci do "Strażników Galaktyki 3".

Wczytywanie...