Star Wars Unleashed Bundle ponownie w sprzedaży - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Szakal,
Łee, liczyłem, że może poprawili te kilka błędów, które były w wersji pudełkowej.
O tym, że jest spolszczenie do wersji steamowej to wiem, tyle, że to nieoficjalne spolszczenie, no i nie spolszcza filmików.
Courun Yauntyrr,
Stabilnością. Oryginał kiedyś przeszedłem. Grałem w Steamową, do której z resztą można znaleźć polską wersję językową i dodatkowo podkręcić rozdzielczość.
Szakal,
Wie ktoś czym się różni steamowa wersja pierwszego Kotora od jego wersji pudełkowej? Oprócz braku polskiej wersji językowej?
Courun Yauntyrr,

Na łamach Fanatical powróciła oferta Star Wars Unleashed Bundle, czyli pakietu, w którym znajdziecie kilka starszych gier. Nie ma co jednak patrzeć na datę premiery, bo Moc nadal w nich silna, zaś za całość zapłacicie niewygórowaną kwotę.

star wars bundle class="lbox">star wars bundle

Do sprzedaży target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">Do sprzedaży powróciła paczka pięciu gier ze świata "Gwiezdnych Wojen", dzięki którym ponownie poczujemy Moc i z mieczem świetlnym w ręku spróbujemy uratować świat. Chociaż każdy z dostępnych tytułów ma na swoim karku kilka ładnych latek, to i tak jest to nie lada gratka dla tych, którzy szukają dodatkowych wrażeń w filmowym uniwersum Lucasa.

Star Wars Unleashed Bundle wyceniono na 5,75 €, co w przeliczeniu daje nam około 25 PLN. W skład paczki wchodzą:

Zestaw pozostaje w sprzedaży przez siedem dni, zaś każdy z tytułów jest dostępny jako osobny klucz wymagający aktywacji i pobrania gry za pośrednictwem platformy Steam.

Wczytywanie...