Kogo wybrać do drużyny ? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Archerito*,
Lavo musisz koniecznie zabrać ze sobą Jana najlepiej w duecie z Minsciem. Podchody jakie robi Janek żeby zabrać Minscowi Boo...normalnie poezja Może się mylę ale złe postaci mało tego że są najlepsze w walce (Koras,Vici,Edek) to mają w sobie niesamowity humor (może Vici troszkę mniej ale jej pojazdy innych członków drużyny też są fane a romans uważam za najlepszy). Bardzo często zarzucano mi że lubię w/w trójkę bo to najlepsi przedstawiciele swoich klas a to nieprawda. Uwielbiam ich gdyż mają specyficzny klimat i ogromny humor. Popatrzmy z drugiej strony...poważny Cernd, wiecznie nabzdyczona Jaheira, pyszałkowaty Anomen, pitolący o ptakach Haer'Dalis, zamknięty w sobie Valygar czy moim zdaniem mdła postać Mazzy. A jak można nie kochać zbereźnego krasnoluda, maga z wybujałym ego czy wiecznie plującej na wszystkich piekielnym ogniem a jednak biednej zagubionej mrocznej elfki. Nie wspominając już o szalonym gnomie wynalazcy czy opóźnionym umysłowo łowcy zoofilu
Lavo,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Fodro dnia niedziela, 27 marca 2011, 22:02 napisał

Aa mody, kiedyś o tym myślałem, ale sa cienkie. Bo jak się raz wgrało i grało się postaciami na nich to jak by się chciało znowu graćw bg tą samą postacią to znowu z tym modem.. eh dlatego nie lubie modów


W taki sposób można powiedzieć to samo o różnych dodatkach do gier
Fajną postacią jest Korgan i niemal zawsze go biorę do ekipy. Nie dość, że jest potężnym wojownikiem (Dać mu Crom Feyr +Topór Nieuległości i większy młyniec... niszczyciel światów ), to ma całkiem fajne teksty i ogólnie go lubię. Całkiem sympatyczny krasnal ;p
Często biorę Aerie, która jest połączeniem kapłana i maga. Z moich obserwacji wynika, że po założeniu Szaty Vecny, szybciej rzuca czary kapłańskie.
Biorę też niemal zawsze Viconię, bo jest dobrą kapłanką i jest dość ciekawą postacią.


Co do fajnych tekstów, to z tego co pamiętam połączenie Korgan + Mazzi było świetne. Edwin i Korgan fajnie też czasem jadą po Jaheirze ;P
Jansena jeszcze nigdy nie miałem w drużynie, ale już przy pierwszym spotkaniu go miałem niezły ubaw z jego tekstów
Gość_Archerito*,
Ależ wytłumaczenie...na tym polega urok modów. Ja np. teraz już nie wyobrażam sobie gry bez modów. A co do tekstów tak jak już pisałem mistrzowskie połączenia to Jan + ktokolwiek inny, Korgan + Mazzy, Edwin + Minsc...a już rozmowa kapitana piratów na wyspie Brynnlaw z Minsciem kiedy udowadniamy że jesteśmy szurnięci...po prostu MIODZIO przez duże M
Fodro,
Aa mody, kiedyś o tym myślałem, ale sa cienkie. Bo jak się raz wgrało i grało się postaciami na nich to jak by się chciało znowu graćw bg tą samą postacią to znowu z tym modem.. eh dlatego nie lubie modów
Kresselack,
Drowa, Solaufeina, można przyjąć do drużyny, jeśli ma się zainstalowany odpowiedni mod. Polecam go
Fodro,
Z tego co mi się kojarzy to nie można przyjąć do drużyny Drowa z podmroku. A jeśli już mowa o dialogi między postaciami to fakt, niektóre są zabawne. Np: Korgana z Jaheirą, gdzie Korgan pyta czy zrobi dla drużyny pieczeń z liścia
Gość_Gość*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Qell dnia czwartek, 24 marca 2011, 15:42 napisał

o tak dialogi tej dwójki są mocne, ale jeszcze bardziej podoba mi się mix Mazzy z Edwinem


A nie chodzi Ci czasem o dialogi Mazzy z Korganem kiedy proponuje jej żeby obejrzała sobie jego wielki...topór xD
Qell,
o tak dialogi tej dwójki są mocne, ale jeszcze bardziej podoba mi się mix Mazzy z Edwinem
Gość_Archerito*,
Witam serdecznie. Ja ostatnio przeszedłem Baldurka (grywam tylko na najwyższym poziomie trudności) następującą drużyną:

Ja - Łucznik (podklasa Łowcy),
Minsc - Łowca,
Korgan - Berseker (podklasa Wojownika),
Edwin - Mistrz Przywołań (podklasa Maga),
Jan Jansen - Iluzjonista/Złodziej (wieloklasowiec),
Aerie - Kapłan/Mag (wieloklasowiec).

Grało mi po prostu świetnie. W takiej drużynie mamy wszystko co można tylko chcieć: przedstawicieli każdej z profesji (W/M/K/Z), romans (Aerie), kupę humoru (teksty Jana i Minsca, odzywki Korgana, motyw z Edwinią), skuteczność bojową. Co więcej nie grozi nam nuda gdyż przez wzgląd o rozbieżność charakterów o rozpad nie trudno W ToB wymieniłem Minsca na Sarvoka. Po przejściu gry zdecydowałem że moja profesja była niewykorzystana w pełni...z początku owszem wymiatałem Gessenem ale potem i tak raczej kończyło się na Cepie Wieków +5 oraz Furii. Dzisiaj wybrałbym inaczej... Następnym razem mam zamiar zmienić swoją profesję zamiast Aerie wziąć Viconię a zamiast Minsca...hmmm...może Haerdalisa, ewentualnie Valygara.
Sosna,
Dużo w tym wszystkim zależy od tego kim będzie nasz główny bohater, ja np. grając Kenasi miałem taką drużynę:

-Korgan
-Yoshimo
-Edwin
-Viconia

Gra szła mi całkiem gładko, więc spokojnie możecie nią zagrać
Picki91,
W mojej ekipie byli:

-Viconia
-Minsc
-Cernd
-Yoshimo
-Edwin

Taka drużynkę polecam.
Sosna,
Wydaje mi się, że Edwin znacznie lepiej sprawdziłby się na pozycji Aerie. Choć oczywiście jest wiele różnych zestawień i twoje wydaje mi się całkiem niezłe
Sillvio,
ja proponuję taki składzik
Viconia
Minsc
Korgan
Aeira
Jan
Gość_Forgotten*,
Tak, Valygar jest świetny, ale Solaufein z Moonblade +5 jest niezniszczalny!!!
Endrinor,
Dzisiaj wziąłem Valygara... Daje mu buty szybkości Belma i Furię Niebios... Robię kulę sfer dochodzę do demona... Rzucam go na niego i rozwalił go w jakieś pół minuty... Świetna postać....
Pozatym Mam Jana, Viconie teraz dołącze Edwina (dla tekstów)


LOL... Bodhi padła w 15 sekund chyba nawet nie zraniła... Valygar jest świetny
Oress,

Cytat

Lepsza od Janka jest Nalia bo może mieć wszystkie czary i szybciej awansuje jako mag a 7 poziom złodzieja spokojnie wystarcza żeby otworzyć wszystkie zamki.

no nie zgadzam sie zupełnie, Nalia jest dużo słabsza od Jana jeżeli podsumujemy wszystkie ich zalety i wady a stwierdzenie ze złodziej nadaje sie do otwierania zamków jest co najmniej śmieszne, bo sama klasa złodzieja jest jedna z najlepszych w ofensywie i Jan z pasem siły i dobrym orężem (a przypominam ze ma mozliwosc użycia każdego przedmiotu) jest naprawdę świetny, ponadto jego czary w zupełności wystarczają, jest świetnym wsparciem dla Edwina, ale sam tez daje rade.
Nalia natomiast sama w sobie jest raczej mało ciekawa bo jest istna kopia Imoen - niczego ciekawego nie wprowadza do gry.
Endrinor,
Mag Bitewny a kto cios w plecy? Bez tego się mało co opłaca
Mag Bitewny,
Lepsza od Janka jest Nalia bo może mieć wszystkie czary i szybciej awansuje jako mag a 7 poziom złodzieja spokojnie wystarcza żeby otworzyć wszystkie zamki. Najlepsza drużyna:
Ja: Druid totemu
Wój: Minsc
Kap: Viconia
Mag/Złodziej: Nalia
Nalia i Viconia walczą z daleka a ja i minsc wręcz.
Endrinor,
A ja mam zamiar teraz bez druida grać... Ciekaw jestem jak to będzie wyglądało
LIRAEL,
chyba nie da się ich porównac bo Jaheira nie jest czystym druidem...a jak się ma mod dla zmienno to Crend się robi niezłą maszynką do zabijania,aczkolwiek mi jako postać średnio przypadł do gustu..ale samemu można pograć jako driud:)
Wczytywanie...