Kolejna zgadywanka - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ekhtelion,
Baranki wy moje. Robot oczywiście pochodzi z MechWarriora. Zagadka jest z 2005 więc nie może być na niej LostPlanet który wyszedł w tym roku...

BTW. Jakób dobry pomysł z tymi podpisami.
Jakób,
No co jest? Atis, tak narzekałaś... masz jeszcze kilka nieodgadniętych postaci!
Ven'Diego,
A więc nie miałaś absolutnego sposobu aby się o tym dowiedzieć
Atis,
Nope Med, ten robot jest z Lost Planet.
A wy małpy nic nie mówcie. 'Bo kto późno przychodzi...' bla bla bla. Byłam za miastem i nie miałam absolutnie żadnego dostępu do internetu.
Medivh,
Robot trzymający Abe'go może pochodzi z Supreme Commander?
Archol,
Pogrzebałem trochę w necie (w zasadzie długo nie musiałem grzebać) i znalazłem taki ono screen z Wing Commandera:



Także chyba mają rację.
Ekhtelion,
Z lwem jest ciekawa sprawa bo looknałem na tamto forum i podali go jako... Wing Commandera.
Medivh,
Jakób - jeden błąd. Ten lew rzeczywiście nie jest z B&W, ale on mi sie z czymś kojarzy!
Taramelion,
Zagadka była przez cały dzień. Nie płakaj Atis będzie jeszcze na pewno coś.
Ven'Diego,
Jak to się mów? Kto późno przychodzi...
Atis,
Protestuję, to jest nie fair. Nie daliście właściwie nikomu szansy. Od razu walnęliście wszystkie odpowiedzi. A miało byc chyba "co drugi post"?
Tokar,

Cytat

Jeszcze małe sprostowanie, uciekająca para to nie Broken Sword tylko Runaway: A Road Adventure


Racja tamci są z Runaway. To ja też sprostuję i Ci dwaj co chowają złamany miecz Arthasa, to nie z Johnego Questa, tylko z serii Broken Sword :~)
Ekhtelion,
Lule dał już Tokar więc raczej odpada.
Jakób,
Ok, myśleć myśleć dalej . Jeszcze małe sprostowanie, uciekająca para to nie Broken Sword tylko Runaway: A Road Adventure, a elfka w ciężarówce jest z Lineage II (fryzura ).

Natomiast ta blondynka w czarnym kostiumie na lewo od Larrego jest z jakiejś gry typu "Lula 3D".

1180272745943my4zx5kv9a.gif
Tokar,

Cytat

Lara Croft już była. Jak się napis Vegas ma z nią kojarzyć?


Nie tyle po napisie co po buzi mi się skojarzyło (taka Larowata jest). Myślałem jednak, że nie było, a skoro już ktoś dawał to spudłowałem.
Ekhtelion,
Lara Croft już była. Jak się napis Vegas ma z nią kojarzyć?

Mnie tam intryguje pan z mieczem i gunem a'la Conan.
Jakób,

Użytkownik Tokar dnia wto, 21 sie 2007 - 11:34 napisał

walczą ze sobą w tej sławnej pozie Kapitan Niobe oraz Ghost (Enter the Matrix).

[post="80089"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



O widzisz drogi Tokarze... błąd. I dziwię się że nikt tego nie zauważył

Niobe owszem, ale Ghosta tam nie ma... to jest Max Payne z wiecznie uśmiechniętym ryjem

---

A byk siłujący się z Diablo, nie wiem czy to nie jakiś boss z Dooma... tak mi się coś kojarzy.
Tokar,
Ci trzej goście z sikawką, w trzecim od dołu pochodzą z gry bodajże Dragon's Lair 3D

[Dodano po chwili]

No i chyba ta z tabliczką w kierunku Vegas, w czwartym rzędzie to chyba Lara Croft.
Jakób,

Użytkownik Jakób dnia wto, 21 sie 2007 - 14:11 napisał

Damn, nie mogę sobie przypomnieć nazwy tego niebieskiego gościa obok Crusader'a... 4 rząd od dołu, 2 od prawej... może ktoś będzie wiedział.

[post="80195"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Już wiem, Mega-Man.
Archol,
Ten na dole obok księcia wygląda trochę jak ogr z gumisiów . Ale nie wiem czy była taka gra .
Wczytywanie...