[Polcon 2017] Relacja z konwentu – Polcon Lublin 2017 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Jezid,
Starość? Przesada! Co ja miałbym powiedzieć? Ale fakt, klimat największych imprez pada. Może czas, by się skrzyknąć na jakimś lokalnym konwencie? Może Łódź? Wiktul zapraszał, ale w tym roku nie dałem rady.

Co ciekawe, na Polkonach nie ma nadmiernej frekwencji, więc jest alternatywa.
Tokar,
Panie Jerzy, Pyrkon z roku na rok coraz więcej ludzi, ale coraz gorszy klimat. W tym roku nawet nie byłem, bo od dwóch lat miałem wrażenie, że wywalam kasę praktycznie w błoto (a bileciki coraz droższe). Ludzie jakby mniej skorzy do zabawy, a nie będę wykupywał miejscówki czy siedział cały czas przed salą, aby pójść na prelekcję, która akurat mnie zainteresuje. A Gamesroom mam na każdym konwencie czy spotkaniach planszówkowych. Tęsknie za tym starą, kameralną atmosferą i to nieważne, że było zrobione w dusznej, rozwalającej się szkole. Było jakoś fajniej

Ech... a może się starzeje?

Jezid,
Pyrkon?
Tokar,
Z tekstami Jezida jest jak z opowieściami przy kominku lub podczas rozmowy w przaśnej knajpie przy kufelku zacnego trunku Dobrze i lekko się tego słucha, ale wciąż jest mądrze, szczerze jak cios w szczękę, rzeczowo i zdradza tyle niezbędnych detali, aby zanęcić oraz równocześnie pozostawić pole do oddechu - przekonania się samemu o pewnych rzeczach, wymiany opinii. Dlatego też jestem fanem jego relacji, ukrywać nie będę

Tekst przeczytałem jakiś czas temu. Korci mnie, aby w tym roku znowu pojechać na Falkon, bo te konwenty w Lublinie mają swój niepowtarzalny klimat, którego brakuje już innym miastom.
Courun Yauntyrr,
Wstyd się przyznać, ale dopiero dzisiaj przeczytałem. Bardzo dobra relacja!
Jezid,
Cóż, widocznie w poprzednich latach wcześniej opłaciłem akredytację.
Gość_Achika*,
Dobra, żywa recenzja. Z jedną uwagą: tomików zajdlowych nie drukują organizatorzy, a ich nakład zawsze jest taki sam i trafiają do osób, które najwcześniej wpłaciły akredytację. Szczegóły tutaj: http://zajdel.art.pl/...html#pytanie15
Wczytywanie...