Egmont - ilustracje czerwcowych komiksów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

krzyslewy,
Trudno mi odpowiedzieć, skoro komiksu nie czytałem, ale...

...nie jest to komiks osadzony w świecie, który już teraz powinieneś znać, a to przemawia za. To pierwszy tom serii, do tego w zbiorczym wydaniu (więc masz sporo czytania, ja przy pierwszych komiksach byłem nieco rozczarowany właśnie ich objętością - po prostu nie zdążyłem się przyzwyczaić do tego typu historii).

Od czegoś więc zacząć trzeba, a ja nie widzę przeszkód, żeby to był "Kaznodzieja" Prawie 350 stron to wystarczająco, żeby się wkręcić, a jednocześnie zaczynasz od komiksu, który już osiągnął status kultowego w popkulturze - nie od wątpliwej jakości tytułu, który by Cię odrzucił, lecz od czegoś zachwycającego.

Tylko mała rada - nie polecam serialu "Preacher". To popłuczyny po komiksie (mogę to stwierdzić bez czytania, bo rozmawiałem ze znajomymi, którzy je czytali - jeden z nich nawet rzadko sięga po komiksy, co o czymś świadczy - że "Kaznodzieja" powinien być w miarę przystępny).
Niblla,
Takie szybkie pytanko.
Polecicie kaznodzieje jako pierwszy komix dla kogoś kto ich nigdy nie czytał czy może poszukać czegoś innego?
krzyslewy,

Na stronie księgarni internetowej Egmont target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">Na stronie księgarni internetowej Egmont pojawiły się przykładowe plansze z najbliższych komiksowych premier. Możemy więc przyjrzeć się, jak wyglądają w wewnątrz takie tytuły jak "Kaznodzieja tom 1" czy "Droga do Odrodzenia. Superman – Lois i Clark". Ilustracje znajdziecie w rozwinięciu newsa.

komiksy class="lbox">komiksy

Powyższy obrazek przedstawia fragment planszy z komiksu "Lone Sloane".

Wcześniej jednak – dla przypomnienia – lista premier przyszykowanych na czerwiec (do wglądu po kliknięciu w zdjęcie).

komiksy,zapowiedzi class="lbox">komiksy,zapowiedzi

Oto przykładowe plansze poszczególnych komiksów (na każdy przypada okładka i trzy ilustracje).

komiksy class="lbox">komiksykomiksy class="lbox">komiksy komiksy class="lbox">komiksykomiksy class="lbox">komiksy komiksy class="lbox">komiksykomiksy class="lbox">komiksy komiksy class="lbox">komiksykomiksy class="lbox">komiksy komiksy class="lbox">komiksykomiksy class="lbox">komiksy komiksy class="lbox">komiksykomiksy class="lbox">komiksy komiksy class="lbox">komiksykomiksy class="lbox">komiksy komiksy class="lbox">komiksykomiksy class="lbox">komiksy komiksy class="lbox">komiksykomiksy class="lbox">komiksy komiksy class="lbox">komiksykomiksy class="lbox">komiksy komiksy class="lbox">komiksykomiksy class="lbox">komiksy komiksy class="lbox">komiksykomiksy class="lbox">komiksy komiksy class="lbox">komiksykomiksy class="lbox">komiksy komiksy class="lbox">komiksykomiksy class="lbox">komiksy komiksy class="lbox">komiksykomiksy class="lbox">komiksy komiksy class="lbox">komiksykomiksy class="lbox">komiksy komiksy class="lbox">komiksykomiksy class="lbox">komiksy komiksy class="lbox">komiksykomiksy class="lbox">komiksy komiksy class="lbox">komiksykomiksy class="lbox">komiksy komiksy class="lbox">komiksykomiksy class="lbox">komiksy komiksy class="lbox">komiksykomiksy class="lbox">komiksy komiksy class="lbox">komiksykomiksy class="lbox">komiksy komiksy class="lbox">komiksykomiksy class="lbox">komiksy komiksy class="lbox">komiksykomiksy class="lbox">komiksy komiksy class="lbox">komiksykomiksy class="lbox">komiksy komiksy class="lbox">komiksykomiksy class="lbox">komiksy

Komiksy przedpremierowo można zakupić na stronie księgarni internetowej Egmont target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">na stronie księgarni internetowej Egmont.

Wczytywanie...