Pokaż no swój pulpit - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ven'Diego,
Mhm

[Dodano po 2 latach i 2 miesiącach]

DDDDuble post
DDDDuble screen
  • Untitled-1.jpg
  • pulpit.jpg
Trzeci Kur,
Nie widzę nic złego w naśladowaniu, zwłaszcza że się z tym nie kryję No, ale może zmienię tapetę na bardziej subtelną.
Nie stłamsisz mnie, ciemiężco.

PS wybieram peceta!
Ranger Krzyś,
Naturalnie rzecz jasna, odrzuć augumenty (czy jak się te protezy, wczepy pisze), przestań podrabiać styl DE i ogólnie żyj przyzwoicie. A zapomniałbym - musisz dokonać też wyboru: xboks czy PS 4. Decyduj!
Trzeci Kur,
Mogę wstawić jakąś augmentowaną kokoszkę. Wiem. Dorobię sobie przycisk z gołą kurą, a kliknięcie otworzy mi forum GE. Hue hue hue.

[Dodano po 31 sekundach]

A tak w ogóle - co jest pretensjonalnego w braku gołej kury? Oj Krzysiu, powiedz mi jak mam żyć.
Ranger Krzyś,
Brakło tu roznegliżowanych kokotek, wstydź się Kurze.
Trzeci Kur,
Rejndżerze Krzysztofie - możesz rozwinąć myśl?;p
Ranger Krzyś,



Hmm, Pulpit Kura jest strasznie pretensjonalny. Dostaje za to minusa do postu.
Medivh,
Wow, fajne, naprawdę fajne.
Trzeci Kur,
A więc odgadłeś moje inspiracje, Krzysztofie z Arabii.

Tapeta niestety nie jest animowana - nie jestem takim kozakiem. Chociaż chciałbym, żeby trójkąty miały czaderski połysk.
A to cuś po prawej to gadżet z Samurize. Na szczęście się animuje;)

Jeszcze to sobie dopracuję. I to tak, że mi RAMu braknie;p

Edit: dorzuciłem jeszcze przyciski szybkiego dostępu. Brakuje mi jeszcze tytanowych protez ręki, którymi mógłbym miażdżyć maluczkich ;(
  • pulpit2.jpg
Hassan',
Shiiit Kuro. Twój pulpit jest augmentowany.

[Dodano po 6 minutach]

Tapeta animowana? Albo wręcz poziom ekspert - tapeta animowana do rytmu?
Trzeci Kur,
Nigdy tu nie zaglądałem, ale chyba czas najwyższy. Do trzeciej w nocy bawiłem się ze swoim pulpitem, bo wcześniej miałem zawsze bajzel. Powiedziałem "Basta! Macaroni! PERONI!" i zrobiłem rewolucję na kompie.
Co prawda nie jest to jeszcze skończone, ale główny cel osiągnięty - porządek i (moim zdaniem) całkiem przyjemny wygląd.

Jakby ktoś pytał - skorzystałem z Rainmeter, RocketDock, tapety i stylów znalezionych w sieci. Trochę je przerobiłem, bo były chyba przygotowane dla rozdzielczości milion na milion. Inny plus jest taki, że w końcu się zebrałem, by pobrać service packi do Corela.

Chętnie przyjmę sugestie i propozycje udoskonaleń, poprawek, a nawet słowa nieuzasadnionej krytyki;)

PS przy tworzeniu nie ucierpiał żaden drób!
  • pulpit.jpg
Ranger Krzyś,
Obek zły nie jest, jest mocno średni, choć ma momenty pełne chwały. Chały zresztą też.
Algernon,
Czemu ? Obek zly ? Chociaz moglby znalezc sie tam Skyrim
Ranger Krzyś,
Zatem iloś dobrych gier na twoim pulpicie się nie zwiększyła.
Algernon,
Dziekuje :-) Ilosc ikonek powiekszyla sie o Obliviona :>
Lionel,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Medivh dnia sobota, 14 września 2013, 23:19 napisał

A ty, Lio, co tam przechwytujesz w JPG


W pierwszym momencie nie zajarzyłem. Xo
To lokalizacja mojego nowego mieszkania! Ahahahahahahahah, jest zajebiste.
Ranger Krzyś,
Masz na nim ikonki dobrych gier.
Algernon,
A co o miom pulpiciku sadzicie ? :-D
Medivh,
Jakie ładne masz drzewko, Krzysiu

A ty, Lio, co tam przechwytujesz w JPG
Algernon,
Dalejdoich o czyj pulpit chodzi ?
Wczytywanie...