Kilka pytań - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

xXRadekXx,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Quarmug dnia sobota, 4 sierpnia 2007, 15:09 napisał

Znalazłem bo spadłem na nie

A teraz kolejne pytanie

Jestem w świątyni śniącego i wszedłem do pomieszczenia i zamknęły się za mną wrota.
Są 3 odnogi w każdej przełącznik, po którego przełączeniu pojawia się demon.
Zabiłem dwa, ale jak próbuje przekręcić 3 to mi się gra zacina i jest coś takiego.



B:VFILE:Err: -2: Can't find file: _WORK\DATA\TECTURES\DESKTOP\ITRW_2H_ORCSTAFF_01.MRM Code:255


Miałem coś podobnego.O ile dobrze pamiętam to wyjścia są dwa:

1.Ściągnij ten plik i wklej go tam gdzie ci pokazuje tan błąd ( jak nie masz jakiegoś pliku to go stwórz).
2.Zainstaluj grę jeszcze raz.


Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Guest dnia piątek, 14 września 2007, 14:51 napisał

Witam wszystkich. Nie bede zakladac nowego tematu zeby nie zasmiecac forum, dlatego napisze tutaj. Otoz jestem w 3 rozdziale, jestem straznikiem ale Thorus moze uczyc mnie tylko sily i zrecznosci i tym sposobem nie mam gdzie sie nauczyc poslugiwanie sie bronia dwureczna...Wiecie moze co z tym zrobic?


Thorus będzie cię uczył posługiwać się bronią dwuręczną dopiero kiedy będziesz mistrzem w broni jednoręcznej (przynajmniej tak było u mnie).

Prawie zapomniałem.Jaskinia w której można znaleźć ten młotek jest przy wejściu na terytorium orków tam gdzie siedzi ten strażnik Pacho.Jaskinia będzie po prawej (jeżeli idziesz ze Starego Obozu) i będzie tam kilka psów orków.
Sosna,
Jak dla mnie to zwykły wkręt, nigdy mi się coś takiego nie obiło o uszy. Zawsze mówiono, że do magnatów dołączyć nie można i tak jest, więc tego typu gadki nie mają sensu.
Wojownik Światła,
Zostałem nim jak obgadałem wszystkich magnatów i Gomeza ale miałem też zrobić jakieś zadanie

[Dodano po 49 sekundach]

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Kiyuku dnia pią, 11 wrz 2009 - 15:02 napisał

Heh, to jak zdobyłeś tą zbroję? I to bez kodów?


Zostałem nim jak obgadałem wszystkich magnatów i Gomeza ale miałem też zrobić jakieś zadanie
Kiyuku,
Heh, to jak zdobyłeś tą zbroję? I to bez kodów?
Wojownik Światła,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Kiyuku dnia nie, 06 wrz 2009 - 14:14 napisał

A grałeś w podstawkę czy w mroczne tajemnice?


w podstawkę
Kiyuku,
A grałeś w podstawkę czy w mroczne tajemnice?
Wojownik Światła,
ekhm.. czemu mówicie że zbroi magnata nie da się założyć bez kodów? Ja byłem magnaten i dostałem tą zbroję od Kruka
Redhorn Steelaxe,
Broni dwuręcznej uczysz się dopiero u niego w 3 akcie. Lekarstwo orków to "orkowe lekarstwo" więc to co masz to na 100% nie jest to. Poszukaj obok takiego okrągłego wejścia co kamień je blokuje (koło niego było).
Gość_Guest*,
Witam wszystkich. Nie bede zakladac nowego tematu zeby nie zasmiecac forum, dlatego napisze tutaj. Otoz jestem w 3 rozdziale, jestem straznikiem ale Thorus moze uczyc mnie tylko sily i zrecznosci i tym sposobem nie mam gdzie sie nauczyc poslugiwanie sie bronia dwureczna...Wiecie moze co z tym zrobic?
xedor,
jak źle przekręcisz (kolejność) to się pojawia demon...w poradniku chyba pisze w jakiej kolejności to trzeba przekręcić- jak dobrze przekręcisz to demony się nie pojawiają.
Quarmug,
Znalazłem bo spadłem na nie

A teraz kolejne pytanie

Jestem w świątyni śniącego i wszedłem do pomieszczenia i zamknęły się za mną wrota.
Są 3 odnogi w każdej przełącznik, po którego przełączeniu pojawia się demon.
Zabiłem dwa, ale jak próbuje przekręcić 3 to mi się gra zacina i jest coś takiego.



B:VFILE:Err: -2: Can't find file: _WORK\DATA\TECTURES\DESKTOP\ITRW_2H_ORCSTAFF_01.MRM Code:255
Dabu,
E, ciężko to opisać i ciężko to znaleźć (za pierwszym razem). Mnie się to widzi tak: skaczesz od Tarroka (nie tam gdzie są belki za nim, ale w odwrotną stronę) i idziesz na przód. Tam znajdują się takie skały, wychodzisz na wzniesienie i pomiędzy grzybami jest to lekarstwo (chyba, nie gwarantuję pewności)

Cytat

Czyli to nie jest to?? (Butelka która znajduje się na półce z belkami nad orkiem, obok leży księga "Astronomia")

No to szukam dalej confused.gif a jak wygląda ta butelka i gdzie ona leży?


Zapisz, wypij - jak umrzesz, to znaczy ze to to lekarstwo. Ale to na pewno nie to
SaintMaster,
To nie ona. Ciężko opisać dokładne położenie tego lekarstwa. Jednak jeśli dobrze pamiętam to jest ono: jak się wychodzi z tej sali z Tarrokiem idzie się dalej korytarzem i dalej jest pochyła równia po której idzie się na wyższy poziom podziemi. Lekarstwo jest w pobliżu tej równi.
Quarmug,
Czyli to nie jest to?? (Butelka która znajduje się na półce z belkami nad orkiem, obok leży księga "Astronomia")

No to szukam dalej a jak wygląda ta butelka i gdzie ona leży?
Dabu,
Jesteś pewny że to Lekartwo Orków? Jeśli tak (po wypiciu umierasz), to masz bug. Jeśli nie, to szukaj dalej
Quarmug,
Dzięki wszystkim za pomoc.

Co do ogarów to nie wiem, o które chodzi bo wszystkie nie żyją.
(Mam nadzieję, że nie zabiłem Lee)


[Dodano po chwili]

Dodam jeszcze jedno pytanie.


Nie wiem dlaczego, gadam z Tarrokiem, mówi, że mam zdobyć lekarstwo. Wracam na półkę tam gdzie była książka i ten eliksir błyskawicznego uzdrowienia, biorę wszystko schodzę... gadam... A tam: Nie znalazłem twojego lekarstwa.

Co robić, bo mnie to już wkurza




SaintMaster,
1.U handlarzy (forumowicze wymienili wyżej gdzie) oraz w jaskinii z ogarami przed tym mostem-jak idziesz od strony fortecy (tam gdzie był Ur-Shak) za mostem po prawej stronie.

2.Raczej nie idzie...

3.W Gothicu I bez używania kodów nie da się zdobyć zbroi Magnata, najwyżej to z modami.
oktoffel,
1. Jaskinię z Młotem najlepiej znaleźć tak: Gdy kierujesz się w stronę fortecy, po drodze spotykasz kilka ogarów no nie? Przeważnie aby przejść dalej ttrzeba zabić jednego lub dwa, nie pamiętam. Ale ty musisz iść tam gdzie stoją pozostałe. W ich pobliżu jest jaskinia, w której zapewne mają leże. Młot też tam jest

2. Nie wiem

3. Zbroję Magnata można założyć jedynie posługując się kodami.
Goel,
Witam!

1. Młot możesz kupić u Darriona w Obozie Sekty. Gdzie jest jaskinia o której piszesz - nie wiem.

2. O ile wiem - nie ma takiej opcji. Kiedyś wyzwałem od razu Karrima. Wiadomo, co się stało dalej Pogadałem ze Scattym. potem wyzwałem Kirgo. Sklepałem mu buźkę i się na mnie Scatty rzucił

3. Zbroję Magnata?? Z tego co pamiętam to nie można zdobyć takiej zbroi (chyba że jest to związane z atakiem na Stary Obóz - runa ze skrzyni w starej wieży Xardasa). Jeżeli chodzi ci o Ciężką Zbroję Najemnika, to możesz ją kupić od Lee w czartym rozdziale (2100 bryłek) a żeby ją otrzymać musisz wstąpić do Najemników. Nie ma znaczenia, czy dołączysz po wydaleniu Cię ze Starego Obozu czy będziesz piął się od początku w hierarchi Nowego Obozu.

Kto może, niech mnie poprawi.

Pozdrawiam

Niech Wielkie Słońce zawsze swieci nad Tobą

Goel
Dabu,
1. Można kupić "Boski Młot" u kupców: Sharky'ego z Nowego Obozu, bądź Doriana (chyba tak się zwie) z Obozu Sekty.

2. Eeee... Chyba się nie da, nie jestem pewien.

3. Nie można zdobyć zbroi Magnata (chyba że jakieś kody).
Wczytywanie...