Mały problem techniczny - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Dalejdoichgardelwyrzanacic,
To nie było przypadkiem nabiciem postu Bardzie Kardzie?


@Gość_Majkki
Wczytaj ostatniego save'a, a jak nie zadziała to reinstalka.
Bard Card,
dokładnie
Lionel,
Musisz ustawić tak posągi, by wystrzeliły promień wprost na przejście.
Gość_Sharpy*,
Ja jestem nieco dalej...
W 2gim dodatku szukam znającej imiona...
doszedłem do grobu mistrza zagadek i o dziwo jest tu zagadka o kamieniach do kamieni i błyskawicy do błyskawicy, postumenty obróciłem i uruchamiam niestety nie wiem jak ściągnąć barierę z błyskawic z przejścia... no i utknąłem.
Ktoś wie co z tym zrobić??
Gość_Majkki*,
Witam, też mam problem i to chyba też dosyć nie typowy otóż.... w NVN gram od niedawna i pare dni temu zakupiłem HotU, dzis zainstalowałem i zaczalem gre. w momencie w ktorym chce zjechac do podgórza, a raczej musze bo inaczej przeciez nie rusze nie moge tego zrobic ... studnia nie reaguje a Durnan zachowuje sie jakby chciał a nie mógł. Ktoś wie jaka jest tego przyczyna ? Z góry dzięki. Pozdrawiam
Tyrael,
ja się jeszcze z tym nie spotkałem ponieważ ja zdradziłem Wyrocznię i sprzymierzyłem się z Valsharesą.
a jeśli chodzi o rady to nie wiem czy nie najlepiej będzie skasować grę i jeszcze raz wgrać
Mazz,
Witam wszystkich, nie bardzo wiem gdzie moge zwrocic sie o pomoc, wiec zapytam was.

Mam dosc nietypowy problem, gralem sobie cudnie az do momentu walki z Valshalaresa. Pokonalem tych nieciekawie nastawionych szarych krasnoludow i rozpoczyna sie atak na wyrocznie w centrum. No i krotka scenka filmowa, roztrzaskuje wrogow no i ciach.

Wyjsc z pomieszczenia nie moge, wyrocznia nie reaguje na zadne gadanie - pyta sie mnie czy przynosze jakies wiesci, dokladnie ten sam zestaw pytan co dostawalem przez sam poczatek przemierzania podmroku.

Mysle - bledzik gry jak z nut. No i sciagnalem patch najnowszy, 1.67 bodajze. I co? I nic. Dalej utknalem w tym cholernym miejscu.



Spotkal sie ktos z tym? Jakies rady?

Z gory dzieki za pomoc,
Mazz.
Wczytywanie...