jak czarowac i czym - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Medivh,
Można, ale zostanie ci to udostępnione po pewnym czasie rozgrywki. Cierpliwości
Gość_SYSIA*,
Czy można czarować?
Proszę o konkeretną odpowiedź.
Gość_Nameless*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik bobekzaglady dnia niedziela, 21 października 2007, 00:29 napisał

Podepne się do tego tematu... Ogólnie już przeszedłem całą grę, ale niektórych czarów znaleźć nie mogłem za cholerę, np. czar z piątego poziomu maga: "Duplikacja Enoll Evy", czar z 8 poziomu: "Burza Meteorów", oraz dwa czary z 10 poziomu: "Niebiańskie Zastępy" i "Słowo Mocy: Giń". Nie mogłem owych czarów znaleźć przez cała grę a wydawało mi się, że byłem wszędzie, a szkoda bo czary są niczego sobie. Proszę o odpowiedź, gdzie mogę znaleźć któryś z tych czarów, albo najlepiej wszystkie



"Słowo Mocy: Giń" dostaniesz od Grimuaru Szkodliwych Myśli (Posiada go Mantuok, szczurołak, znajduje się w podziemiach domu Lotara). Porozmawiasz z księgą, ta udzieli kilkunastu rad i pozwoli zdobyć 3 czary: 2 słabe i te słowo mocy. Musisz jednak wykonać odpowiednio 3 zadania. Pierwszego nie pamiętam, 2 polega na sprzedaniu towarzysza w niewolę Vriszce (nie przyjmie Nie-Sławy ani Anny, ale np. Morte czy Nodrom się nadadzą).
3 to zabicie jednego z towarzyszy bez pomocy i czarów (zabić, wskrzesić, żaden problem ). I wtedy dostałem zwój z tym czarem.

Burza Meteorów wpadła mi w ręce po opuszczeniu Sigil, ale nie pamiętam gdzie.
Gość_kuba*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik camino dnia piątek, 27 lipca 2007, 12:31 napisał

witam wszystkim
słuchajcie mam takie pytanie i propozycje
może najpierw pytanie. Jestem początkującym graczem mam 3 osoby w drużynie jestem bezimmienny ma 6 lev. reszta ma 5. jestem na etapie wykonywania zadań na placu szmaciazy ( wszystkie poprzednie wykonałem ) i wszystko było by ok gdyby nie sprawa że ta 3 postać w druzynie don kon ( niewiem jak sie pisze jego imie ) ma sporo czarów które dodałem do księgi czarów jakieś czary ( typu zbroja, lodowy sztylet oko v.... jakaś pieść kolorowa kula ) no wiecie o co chodzi i mam te czary ale nie wiem jak ich używać jak je dodać do tego interfejsu który włacza sie prawym klawiszy myszy i jak ich używać , które czary warto używac a które nie.
jeśli ktoś ma troche cierpliwości żeby mi odpowiedzieć to bardzo bym prosil

a co do propozycji to może dobże by było jak byście wypowiedzieli sie jakie kombinacje czarów są najbardziej skuteczne gdzie można zlaleść dobre czary i ogólnie tematy temu pochodne

pozdrawiam .

[Dodano po chwili]


aha i jeszcze jedna sprawa do tego mojego pyania ja chce użyć tych czarów tym drakonem czy dakonem i w tej ksiązce z czarami ja klikam na czary które sa po prawej stronie to one przeskakują na lewa strone ale są w takich szarawym kolorze jakbym przygaszonym nie takim żywym że tak powiem. to pewnie dlatego nie mozna ich użyć dlaczego tak sie dzieje ??
i nie jest to spowodowane tym że za cześto ich używam bo wcale nie były używane ani razu.
bobekzaglady,
dzięki, ten czar jest chyba najprzydatniejszy z tych co wymieniłem
Tokar,
"Niebiańskie Zastępy" - posiada go Trias w Upadłej Klątwie. Znajdziesz go przy jego martwym ciele albo (jeżeli użyjesz perswazji) podaruje Ci go sam, jeżeli go przekonasz by wrócił i błagał Wszechojca o przebaczenie.

Reszty kurcze nie pamiętam
bobekzaglady,
Podepne się do tego tematu... Ogólnie już przeszedłem całą grę, ale niektórych czarów znaleźć nie mogłem za cholerę, np. czar z piątego poziomu maga: "Duplikacja Enoll Evy", czar z 8 poziomu: "Burza Meteorów", oraz dwa czary z 10 poziomu: "Niebiańskie Zastępy" i "Słowo Mocy: Giń". Nie mogłem owych czarów znaleźć przez cała grę a wydawało mi się, że byłem wszędzie, a szkoda bo czary są niczego sobie. Proszę o odpowiedź, gdzie mogę znaleźć któryś z tych czarów, albo najlepiej wszystkie
Gość_Grzenio*,
Dak'kon nie nauczy cie bycia magiem, ale jezeli ktos inny cie nauczy np. Mebbeth to pozniej dzieki sympatycznegi gith'owi mozesz sobie przeskakiwac miedzy wojem i magiem. Magiem warto zostać chociaz na chwile po to by poczytac Krąg Zerthimona. Poznanie wszystkich 8 kręgów Zerthimoma jest niezbedne, aby Dak'kon sie podpakował +2 do SIL, ZRE i KON czy jakos tak. Ale do tego trzeba miec wysoką MĄD i INT
Rivian,

Użytkownik Sosna dnia czw, 04 paź 2007 - 19:45 napisał

Słyszałem jak ktoś wypowiedział się w tym dziale, że naprawdę fajna gra jest tylko magiem (dotychczas grałem wojem) tylko mam takie pytanie: czy mogę się nauczyć czarów od Dak'kona czy nie, gdyż to jedna z pierwszych postaci jakie napotkam, a która jest czarodziejem

[post="87382"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




wiesz, ze rozmowa jest podstawa kazdego zwiazku? jesli nie to Ci podpowiem ze mag z magiem sie dogada i moze poznajac zasady ktorymi kieruje sie w zyciu Dak'kon nauczysz sie paru przydatnych sztuczek
Sosna,
Słyszałem jak ktoś wypowiedział się w tym dziale, że naprawdę fajna gra jest tylko magiem (dotychczas grałem wojem) tylko mam takie pytanie: czy mogę się nauczyć czarów od Dak'kona czy nie, gdyż to jedna z pierwszych postaci jakie napotkam, a która jest czarodziejem
Tokar,
Primo to używaj słownika kolego, bo jak jakiś miły moderator spojrzy na twój post i byki typu "dobże", to zawału może dostać. Chcesz go mieć na sumieniu ? Po to mamy słownik forumowy by go używać.

Secundo gość nazywa się Dak'kon. To tak, żebyś zapamiętał

Po trzecie, aby użyć czarów musisz je najpierw zapamiętać. Klikasz na postać Dak'kona, a następnie na księgę czarów. Następnie z dostępnych czarów po prawej stronie wybierasz te pasujące Ci najbardziej (prawy przycisk myszy - opis czaru, lewy - przenosi na prawą stronę i zapamiętuję). Kolejnym krokiem do rzucenia czaru jest odpoczynek ! Każdy mag przecież musi odpocząć po wielogodzinnym zapamiętywaniu tych inkantacji czy innych pierdół. Miejsca do odpoczynku dostępne w Ulu ? Polecam dom Angyara, w północno-wschodniej części miasta (poproś jego żonę). Znajduję się on na południowym-wschodzie tej lokacji. Możesz też odpocząć u Mebbet (Plac szmaciarzy), a także w Zajeździe na południe od owego placu.

Po odpoczynku będziesz mógł już rzucać czary. Pamiętaj, że każdego z nich możesz użyć tylko jeden raz, potem znów musisz odpocząć.

Dobre czary na początek ? Ja polecam - Chromatyczna Kula (Chromatic Orb), Magiczny Pocisk (Magic Missile), Lodowy nóż (Ice Knife) oraz Żądza Gniewu (niestety nie pamiętam czy dokładnie tak nazywa się ten czar).

Jak będziesz w Katakumbach Ziem Umarłych, to kup od handlarza Łzy Elizjum. Całkiem sympatyczny czar.

Resztę mocniejszych czarów (takich jak np. Ogień i Lód, Pustynne Piekło czy Działo Mechanusa) trafisz w trakcie wykonywania poszczególnych zadań. One nie są schowane specjalnie gdzieś w odmętach świata gry byś ich nie mógł znaleźć

To chyba tyle. Jakbyś miał jakieś problemy to wal. Postaram się odpowiedzieć.
camino,
witam wszystkim
słuchajcie mam takie pytanie i propozycje
może najpierw pytanie. Jestem początkującym graczem mam 3 osoby w drużynie jestem bezimmienny ma 6 lev. reszta ma 5. jestem na etapie wykonywania zadań na placu szmaciazy ( wszystkie poprzednie wykonałem ) i wszystko było by ok gdyby nie sprawa że ta 3 postać w druzynie don kon ( niewiem jak sie pisze jego imie ) ma sporo czarów które dodałem do księgi czarów jakieś czary ( typu zbroja, lodowy sztylet oko v.... jakaś pieść kolorowa kula ) no wiecie o co chodzi i mam te czary ale nie wiem jak ich używać jak je dodać do tego interfejsu który włacza sie prawym klawiszy myszy i jak ich używać , które czary warto używac a które nie.
jeśli ktoś ma troche cierpliwości żeby mi odpowiedzieć to bardzo bym prosil

a co do propozycji to może dobże by było jak byście wypowiedzieli sie jakie kombinacje czarów są najbardziej skuteczne gdzie można zlaleść dobre czary i ogólnie tematy temu pochodne

pozdrawiam .

[Dodano po chwili]


aha i jeszcze jedna sprawa do tego mojego pyania ja chce użyć tych czarów tym drakonem czy dakonem i w tej ksiązce z czarami ja klikam na czary które sa po prawej stronie to one przeskakują na lewa strone ale są w takich szarawym kolorze jakbym przygaszonym nie takim żywym że tak powiem. to pewnie dlatego nie mozna ich użyć dlaczego tak sie dzieje ??
i nie jest to spowodowane tym że za cześto ich używam bo wcale nie były używane ani razu.
Wczytywanie...