Który Ród Najlepszy? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Neo,
Dla mnie najlepszym rodem jest Telvanni. Dlaczego?
Fajnie wieża wygląda. A i questy są nawet fajne. jak się je zna można je zrobić przed ich dostaniem i od razu zgłosić ich wykonanie.

Grałem Nornem nastawionym na Ciężki Pancerz i Długie ostrze ( najpierw złote ostrze a później Płomień Nadziei ) a dołączyłem do magów i dostałem range Profesora Nauk Magicznych. Po prostu gdy miałem wystarczająco dużo kasy trenowałem się u nauczycieli.
Diego de Gallin,
DA się to obejść, można zabić być być nadal w rodzie, chodzi jeśli się nie mylę o jakiegoś Dren'a (brata księcia, poza tym jest list który stwierdza że on jest wciągnięty w spisek dotyczący obalenia swego brata, co chyba pozwala go zabić).
Pyjak,
Tylko w Rodzie Hlaalu można łatwo wylecieć xD Wykonując chyba zadania dla Legionu albo do kogoś innego musimy sie pozbyć kogoś z owego Rodu xD
Tamc.,
Zależy, teoretycznie powinno sie wybierać, jaka klasa postaci - tak Rod.

Ale z drugiej strony, owe Rody maja swą hierarchie. ;>

Jesli dobrze pamiętam, najwieksze wplywy maja Magowie z Telvanni, a rodem najmlodszym i najmniej wpywowym są czlonkowie Redoran.

Z kolei, patrząc z punktu takiego, gdzie budują nam posiadlosc, to definitywnie najlepiej prezentuje się Rod Hlaalu.

Pod wzgledem zadań, pamiętam, że
- w Rodzie Hlaalu, grajac zlodziejem, ukonczylem wszystkie.
- w Rodzie Telvanni, grając woj / mag, doszedlem do tych ostatnich, prawie, prawie...

a,

- grając w rodzie Redoran, czystym wojem... zrobilem jedynie kilka zadań.

mimo tego, to wlasnie Rod Redoran lubie najbardziej.
Pyjak,
Ale ja wolę walkę niż złodziejstwo a co do polityków każdy ma inne zdanie ;]
Diego de Gallin,

Cytat

Hlaalu głownie złodzieje (politycy)

Ejjj.. nie każdy złodziej to polityk . Ale w rodach każdy ma coś z polityki .
Pyjak,
Omg mój błąd sorry, a uzasadnię Ród Redoran to wojownicy, Hlaalu głownie złodzieje (politycy), Telvanni magowie (lubie być po części też magiem ale ich zbroje budynki mi nie pasują )
Diego de Gallin,
Ale Vivek jest największe, a Theo mówił o najfajniejsze. W dodatku vivek jest miastem neutralnym - żaden ród tam nie panuje.

Cytat

Ród Hlaalu jest najlepszy.

Z tym musze się zgodzić .
Pyjak,
Ja wole Redoran A Theo największe jest Vivek ;]
Theoden,
Ród Hlaalu jest najlepszy. Noszą fajne zbroje i patrolują najfajniejsze miasto- Balmorę. Warto do nich dołączyć.
Diego de Gallin,
A ja za każdym razem jak grałem byłem u Hlaalu, grałem wojownikiem, agentem, skrytobójcą i klasą zrobiona przez zemnie która zahaczała o magów - ród nie jest dla wybranej klasy są dla sposobu życia ,
-jak chcesz być bezwzględnym panem i władcą oraz mieć ożywionych sług a ludem wolisz się nie przejmować to jesteś Telvannem
-jeśli chcesz rzyć zgodnie z prawem, historią i innymi sentymentalnymi rzeczami typu honor to jesteś Redoranem
- a jeśli cenisz sobie dobry biznes i swoje bezpieczeństwo to jesteś Hlaalem
P.S. A ja Hlaalu
P.S. Hlaalu rządzą .
Almonaster,
Popieram Mivedę
Dokladnie tak jest, wszystko dopasowano pod klase. Questy wiadomo sa rozne, inne miasta, architektura i ubior straznikow. Ja jestem w Redoran, bo gram paladynem.

Gdzies kiedys patrzylem ile chwaly sie w sumie dostaje za questy w danym rodzie - najwiecej u Hlaalu, bo maja wysoka pozycje ogolnie

I tak wole Redoran
Miveda,
Moim zdaniem temat nie na miejscu, bo Rody tak podzielono, by 3 główne klasy postaci mogły wybrać jeden dopasowany: Telvanni dla maga, Redoran dla wojownika i Hlaalu dla złodzieja i wariacji z wojownikiem.
Diego de Gallin,
Ja uważam że najlepszy jest ród Hlaalu są najnormalniejsi . Ród Redoran to wojownicy za honorowi dla mnie. Ród Telvanni to okropni ludzie i popierają niewolnictwo . A Hlaalu to normalni myślący ludzie którzy twierdza że: lepiej zabić z odległości .
P.S. Chociaż praktycznie niewolnictwo Telvannów mi nie przeszkadza .
Eris Delair,

Użytkownik Nevir dnia Sun, 13 May 2007 - 11:49 napisał

a jak myslicie ktory ród najlepszy dla elfa łucznika?

[post="64635"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Wydaje mi się że ród Redoran, a później Hlaalu. Za to mi najlepiej wypełniało się misje dla Redorańczyków, ale to dlatego pewnie, że grałam wojem
Nevir,
a jak myslicie ktory ród najlepszy dla elfa łucznika?
Jeździec Apokalipsy,
Według mnie najlepszym rodem są Telvannie.Mają bardzo fajne domki i qesty.Do tego Mistrzyni Therana i jej teksty.Gram magiem więc wiadomo czemu wybrałem ten ród.
Fugiel,
Ja dołączyłem do Rodu Telvani i jestem z niego zadowolony jako ich Pan i Władca!
Ellevyn van Burning Flame,
Ród Hlallu najlepszy
Shadowdale,
Owszem wyrzucili mnie, ale mogę im to zrekompensować, jak zapłacę jakiemuś gościowi w Vivek, który ma dość wkurzający sposób odzywania się, to mi wybaczają. Ale wydaje mi się, że za zabicie kolejnego strażnika Hlallu, którzy teraz ciągle się na mnie rzucają, Hlallu znowu nie chcą ze mną gadać... A może nie, nie pamiętam już, bo dawno się rodem nie interesowałam
Wczytywanie...