[Game Exe] Najlepsze tytuły 2015 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Jezid,
Przestajemy być anonimowym infem z neta?
Lionel,
Propsy dla przyjaciela.
Parto,

Cytat

"Undertale" to gra, która stanowi esencję cRPG. Tutaj sam możesz wybrać, czy będziesz walczyć i zabijać, czy zagadasz przeciwnika, aby przekonać go do siebie.

Brzmi jak opis Planetscape: Torment

Dla mnie górują Pillarsy i Wiedźmin, ale ostatnio zagrywam w Undertale i chyba nawet widzę czemu na świecie się nią jarają - niestety trza znać angielski co może zniechęcać w naszym kraju.

O Tales of Borderlands dostało uznanie? Muszę sprawdzić jak tylko dokończę Borderlands 2

Dzięki gexe za wszelkie artykuły - ostatnio przyjaciel mnie do was przekonał i jak narazie nie żałuję.
krzyslewy,
Po "Apokalipsie" raczej będą jeszcze kolejne "X-Meny". Ma być spin-off pt. "Gambit", ostatni pewnie "Wolverine", no i są plany, żeby zrobić crossover "X-Menów", "Gambita" i "Deadpoola"

Mnie z nadchodzących premier ciekawi szczególnie "Doctor Strange". Czarnoksiężnik superbohaterem, do tego obsada też świetna (Benedict Cumberbatch w głównej roli i na dalszym planie m. in. Mads Mikkelsen)
Qwan,
A tam, 2015, bardziej czekam na sporo filmów w 2016.
Będzie kontynuacja Alicji w Krainie Czarów, która naprawdę zapowiada się bosko, będzie X-men Apokalipsa, która prawdopodobnie będzie ostatnią częścią X-men (nie znalazłem info, że będzie następna), będzie Warcraft, będzie kapitan Ameryka: Wojna Domowa (wali mnie tandetne tłumaczenie).
BĘDZIE SIĘ DZIAŁO, przy czym trzy filmy będą w jednym miesiącu :3
Redakcja Game Exe,

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Najlepsze tytuły 2015", znajdującym się w dziale "Game Exe". Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Wczytywanie...