W co teraz gracie? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_candy5*,
Ja też uwielbiam grać w kasynach online!
Gość_AnonymousHero*,
Cześć wszystkim

Gra ktoś w gry mobilne? Aktualnie łoję w Slash&Roll i czekam na Hero Legacy.
Gość_Promujący fajne gry*,
Jest taka gra wyścigowa na PC o nazwie "Total Immersion Racing" - mało znana, wydana dawno temu, ale świetna gra. W nią gram. Polecam Wam tę grę, ona jest fajna: https://www.gry-online...n-racing/z398b
Adeptus Gedeon,
XCOM 2 z dodatkiem War of the Chosen. Z jednej strony gram na najwyższym poziomie trudności... Z drugiej - save spamuję jak pojechany, więc nie ma być z czego dumnym Ale zmierzam już ku końcówce.
mariusz947,
obecnie Hollow Knight - odbiłem się za pierwszym razem, ale za drugim mnie wciągnęła
szocik44,
Ja w herosa zasówam 3 Stara gra ale lubie grać na multiplayer z kumplami
Tiamat,
Obecnie w RDR2
Jezid,
Zacny wybór. Też wracałem wielokrotnie.

Teraz wróciłem do Darkest Dungeon. Widzę spore zmiany. Wręcz LoLa mi to zaczyna przypominać O ile ogólne zasady zachowały ważność, to szczegóły z poradnika mają już wartość archiwalną.

Może jakiś tekst się z tego wykluje?
Garmin,
Powrót do przeszłości: Icewind Dale
gamer21,
Dragon Ball FighterZ cudeńko tego roku moim zdaniem
Obserwator,
Po przerwie od romansu z grami (Andromeda była ostatnią grą w jaką grałem) wróciłem do starego i jakże klasycznego Baldur's Gate II Odpowiednio zmodowany jest moją taką własną, unikalną Enhanced Edition :3
Vesimir,
Ja zabrałam się za duchowego następce Gothica i Risena - Elex Na razie bardzo przyjemni mi się gra.
Gość_Poszukiwacz*,
Ok teraz mogę polecić wam https://obroncygalaktyki.pl, zobaczcie, fajna gierka jakbyście szukali Sfory to uderzajcie do Niszczycieli
wojtaszek78,
Ja gram w Śródziemie: Cień wojny. Swoją drogą fajna kontynuacja Middle-Earth Shadow of Mordor
Jezid,
Aktualnie? W pasjansa Ale mam bardziej ambitne plany.
diablo18,
To może wznowię temat. A w co teraz gracie? Ja gram obecnie w Wiedźmina 3: Dziki Gon i Fallout 4
Niblla,
Ej może ktoś mnie upewnić, żę nie było w Icewind Daleu, elfiego wina leczącego 2k88 punktów życia... Chyba znalazłem literówkę w tłumaczeniu.
Wontzki,
Darkest Dungeon, Sunless Sea oraz Borderlands Pre Sequel. Pierwsze bo klimat i poziom trudności, drugie bo świetne opowiadania, trzecie bo świetnie się strzela i można wyłączyć mózg.

Jak skończę te pozycje to mam zamiar po raz enty rozpocząć zmagania z serią Gothic i Risen.
Niblla,
Kupiłem dziś starą grę na GoGu. Kroniki Czarnego Księżyca, jak ja uwielbiam tą grą i muzykę
Osun,
Jak zwykle jak nie ma w co pograć wracam do starych dobrych gier które nigdy się nie nudzą, a te wszystkie nowe pseudo gierki z mega hiper ultra grafiką mogły by się od nich uczyć jak powinny wyglądać prawdziwe gry.
Aktualnie gram w Sacred i czasami w Multi jak znajomy wpada w Heroes of Might and Magic III
Wczytywanie...