[Świat Pottera] 12 powodów, dla których nie warto uczyć się w Hogwarcie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_ala*,
ja bardzo chcę do tej szkoły należeć inni muwią że to dla bogaczy że ten kto biedny nie może nic mam zaniedługo 30 urodziny czekałam na list z tej szkoły magi i czarodziejstwa z Hogwartu mieszkam w Rybniku na nowinach czekam i doczekać się na list po polsku sie nie doczekam nawet mam lekarzy w Rybniku są cudownymi osobami ale nawet hciałam byc piosenkarkom Gwiazdom ale ciągle mi się nic nie udaje nikt mnie nie chce jestem samotna chce dostac list od szkoły hogwartu żebym tylko się dostała
Gość_MeryRavenLu*,
Zmieniacz czasu - "W większości wypadków jest używany nielegalnie, ponieważ eksperymentowanie z czasem jest niebezpieczne.[...]Trzeba jednak zaznaczyć, że maksymalny czas, w zakresie którego można bezpiecznie się przenieść, to około pięciu godzin.[...]Użycie zmieniacza czasu jest generalnie bardzo niebezpieczne. Znane są przypadki, w których czarodzieje w przypływie zdziwienia zabijali swoją młodszą wersję, czyli tym samym znikali również w teraźniejszości." HP wiki
Mikeal,
Propaganda śmierciożerców.
Wczytywanie...