Wasze oczekiwania co do Sword Coast Legends - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Mikeal,
Nie martwiłbym się brakiem polskiej wersji, angielski w grze jest dość prosty i łatwy do zrozumienia.
dunio1,
Thx
Szkoda że najpewniej nie będzie spolszczenia do tej gry

Cholerne szczury korporacyjne
dunio1,
Dzięki za odpowiedź

A dodatek w ogóle ograłeś później czy nie?
Mikeal,
Walka oraz gadanie i łażenie rozkładają się tak pół na pół. Gra jest średnia, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Z pewnością jest lepsza niż DA1 i NN, ale gorsza niż BG2 czy IWD 1 i 2. Pamiętam, że jedyną rzeczą, która naprawdę mnie wnerwiła, było chamskie zagranie przy premierze darmowego dodatku i największej nowości z nim powiązanej - wielkiego fioletowego kwadratu na środku ekranu wynikającego z podwyższenie wymagań sprzętowych w celu kupienia lepszych kart graficznych.
dunio1,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Mikeal dnia niedziela, 20 grudnia 2015, 14:06 napisał

Czy ktoś oprócz mnie grał w SCL?

Ja mam właśnie pytanie do ciebie Mikeal, jak gra wypada według ciebie? Gra stawia bardziej na walkę czy łażenie i wykonywanie questów

Możesz porównać do jakiegoś RPG poziomem? Czy do takiego DA1, neverwinter nights sou, baldur 1 czy icewind dale jest chociaż w miarę dobra jak one

Te RPG ideałami nie były i miały sporo wad, ale przyjemnie się w nie grało
Lionel,
Grałem chwilę, bo czasu nie mogę znaleźć.
Mikeal,
Czy ktoś oprócz mnie grał w SCL?
Niblla,
Uuuu... to wtedy dowiem co się co za ludzie i porozmawiam z nimi po swojemu.
Vitanee,
A co, jeśli okaże się nie spełniać waszych oczekiwań?
Mikeal,
Jak będę miał hajs to kupię na 100%.
Lionel,
Łyknę wszystko, co powiązane jest z NwN. Nie ma bata, zagrać muszę. Kampanię przejdę, może multi zatrzyma mnie na dłużej. Ale to jedyny tytuł w tym roku, który muszę mieć i choć nie wiem co, ale znajdę czas na niego.
Courun Yauntyrr,
Interesuje mnie część Podmroku w ramach tej produkcji, ale raczej dam jej szansę na wyprzedaży. Póki co wygląda tak sobie, zaś tego typu gry mają podobną mechanikę. Może Mistrz gry coś zmieni, ale to już było przy pierwszym "Neverwinter Nights"
Niblla,
Ogółem będę cicho liczył, że Gabe da promocję świąteczną na tą produkcję, bo z przyjemnoscia zagrałbym w tę produkcję już teraz. Do tego tryb MG bardziej do mnie przemawia, te wszystkie możliwości szkodzenia innym... ;D
Vitanee,
Co sądzicie? Rzeczywiście będzie cudeńkiem w oczach zwykłych graczy? Planujecie zagrać czy nie wasze klimaty? A może oceny ma zawyżone? I w końcu co sądzicie o takiej różnorodności trybów? Ja jestem... zaintrygowana.
Wczytywanie...