[Cyberpunk 2077] Cyberpunk 2077 będzie dużo większy niż Wiedźmin 3 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Wroobelek,
Co do jakości Wiedźmina uwag nie mam, więc o jakość Cyberpunka również jestem spokojny.
Zanim ukończyłem Biały Sad, to mój Młody zdążył przejść większą połowę CoJ:Gunslinger w "Nowa Gra +" (a jednocześnie instalowaliśmy gry na swoich komputerach :-). Jeśli w Cyberpunku świat i postacie będą choćby w połowie tak wiarygodne i rzeczywiste, a fabuła tak wciągająca i nieoklepana, to już mnie mają.
dunio1,
CDP chyba zapomina ze liczy sie jakosc, nie ilosc
Wroobelek,
Dobrze, że kupiłem dysk 2TB. Może na Cyberpunk wystarczy ;-).
Ati,

Oprócz dodatków do "Wiedźmina 3" tym na co wszyscy czekają od CD Projektu RED jest "Cyberpunk 2077". I chociaż do jego premiery zostało jeszcze sporo czasu, CDPR już zaczyna budować fanowski hype na swoją nową markę.

cyberpunk 2077 class="lbox">cyberpunk 2077

"Cyberpunk jest dużo, dużo większy niż cokolwiek co wcześniej zrobił CD Projekt RED. Dużo, dużo większy." – mówi twórca efektów specjalnych Jose Teixeira w rozmowie z MCV target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">MCV. Praca przy "Wiedźminie 3" sporo nauczyła cały zespół, dlatego przy kolejnym projekcie chcą pójść jeszcze dalej. Czekacie na kolejne tytuły CDPR nawet jeżeli nie będą kolejnym "Wiedźminem"?

Wczytywanie...