[Seriale] Jessica Jones - teaser nowej produkcji stacji Netflix - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

krzyslewy,
Klimatyczny teaser, spodziewałem się raczej czegoś beznamiętnego, bo takie przeważnie są krótkie zapowiedzi. Nie mogę się doczekać premiery, chyba tym razem zrobię sobie seans z całym sezonem w jeden dzień
Tokar,

Chyba nie ma osoby, która po obejrzeniu serialowego "Daredevila" nie czekałaby z wytęsknieniem i nutką ciekawości na przygody Jessici Jones. Netflix konkretnie pozamiatał konkurencje, która od lat, z lepszymi lub gorszymi skutkami, stara się ugryźć temat klimatów superbohaterskich – przygody Matta Murdocka dobitnie pokazały jak należy to robić z klasą i olbrzymim szacunkiem dla materiału bazowego. Jeżeli ich świeży tytuł ze świata Marvela będzie prezentował choćby podobny poziom, to czeka nas zaprawdę mocna jesień w telewizji.

jessica jones class="lbox">jessica jones

Pierwszy teaser produkcji aż tryska od ponurej atmosfery i nastraja bardzo optymistycznie do całości. Jessica Jones zacznie robić porządki w Nowym Jorku już 20 listopada. Bardzo dobrze. Faktycznie najwyższy czas, aby świat poznał jej imię.

[Opis] Po tragicznym finale krótkiej przygody Jessiki Jones jako walczącej ze złem heroiny, bohaterka próbuje odbudować swoje życie prywatne i zawodowe. Niestety jako prywatny detektyw szybko zostanie wciągnięta w sprawy ludzi posiadających nieprzeciętne zdolności...

Wczytywanie...