Pokaż swoją biblioteczkę - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ati,
Nadal na nią czekamy.
krzyslewy,
Ja mam potrzebę czytania na piętrowym łóżku Oparty o ścianę (bo łóżko jest przy ścianie), ewentualnie w pozycji leżącej (przy czym czasami skutkuje to zasypianiem, szczególnie, gdy książka jest nudna albo jestem zmęczony). Najlepiej wieczorową porą przed pójściem spać, w dzień jakoś nie przepadam, ale z uwagi na mój szkolny tryb życia, i w dzień się czyta

W ogóle to ostatnio mam problem z czytaniem książek. Kiedyś czytałem, bo nie było co robić, a czytanie jest przyjemne. Teraz czytanie jest przyjemne, ale oglądanie seriali jeszcze przyjemniejsze.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tamc. dnia wtorek, 8 września 2015, 14:23 napisał

A ja jestem ciekaw biblioteczki naszego Krzysia


Postaram się w przyszłości wrzucić. Muszę pożyczyć od siostry komórkę, robi najlepsze zdjęcia
Lionel,
A Biblii na półce nie ma! Szatan! Tylko te zabobonne fantastyki.

[Dodano po 2 dniach]

Moje marzenie - wyrko i książki. Choć bardziej by pasował wygodny fotel.

6a0120a69a468c970c017c334c0369970b.jpg


A ogólnie, jak czytacie, bo ja czasem nie potrafię znaleźć sobie miejsca. A już na pewno zabójcze jest dla mnie leżenie na kocu w słońcu - drzemka murowana niezależnie od lektury.
Niblla,
Ciii... Wiemy kim jest i możemy zorganizować akcję by dał...
Trzeci Kur,
Na pewno zrobił to zdjęcie w księgarni!
Charon,
Zazdro ;(
Ati,
Zawsze mnie zachwyca biblioteczka Szmidta W ogóle wielu pisarzy ma takie wypasione książkowe leża.

Trzeci Kur,
Problem w tym, że na dolnych półkach są ciężkie rzeczy, więc dół trzyma się ok - chybocze się góra
Szkoda mi wiercić dziury dla taniego regału z ikei, więc po prostu liczę na szczęście:D

@Niblla - niestety, nigdy nie miałem takich odkryć. Z reguły po prostu znikają mi książki (gdzie moje Chłopaki Ananskiego?!) i nigdy więcej już ich nie widzę
Niblla,
Wczoraj na wieczór ogarnąłem trochę biblioteczke i zrobiłem nowe zdjęcia, które wyglądają jeszcze gorzej niż wcześniejsze, nie wiem jak mój ziemniak je wykonuję... Odkryłem, że brakuje mi trochę książek i za cholerę nie wiem gdzie są za to pojawił mi się dodatkowy Jakub Wędrowyczyk, Sługa Boży w nowym wydaniu.

Nie mieliście takich rewolucyjnych odkryć u siebie?
Ati,
Sęk w tym, że to półek musiałabym sporo nawiercić, żeby zmieścić moje książki, a to nowe mieszkanie i nie wiem jeszcze na ile mogę szaleć z wiertarką.

Odgięcia są normalne, jedyne co możesz na nie poradzić to ryzykować podpierając dostatecznie wysoką książką. A że się chybocze - te Ikeowe zazwyczaj trzeba jeszcze od góry przywiercić do ściany albo ustawić cięższe rzeczy na dolnych półkach. Tak mi przynajmniej tata zawsze mówił.
Trzeci Kur,
Ati, a nie myślałaś, by zamiast regału zamontować sobie półkę (albo półki) na książki? Wychodzi taniej. Trzeba tylko (niestety) trochę powiercić - no ale wiertarkę mogę ci pożyczyć;p
Z drugiej strony - wyczesana biblioteczka to jest coś...

Ja póki co okrzystam z jakiegoś taniego ikeowego regału, który pod ciężarem książek niebezpiecznie się chybocze i odchyla w miejscu łączenia desek. Przewiduję, że niedługo, gdy akurat nie będzie mnie w domu, runie razem z książkami i zrobi mi dziurę w podłodze;)
Niblla,
A jak klikne więcej niż jeden punkt?
Ati,
Serio? Mam ten sam telefon i nie wychodzą takie. Wiesz, że jak klikniesz na ekran to Ci wyostrzy na dany punkt?
Niblla,
To są te "mniej" ważne z lat młodzików, turniejów itp. ważniejsze z mistrzostw etc. są bardziej dopieszczone... w sumie teraz po latach zastanawia się dlaczego dostawałem kryształy i inne szkła mając lat 7 czy 8 jako nagrodę, jaki zły pomysł to był...

Ati na LG G3 S taki kamień z ekranem , na telefonie w miarę wyglądało dodam tylko xD.

I czemu to zdjęcie jest odwrócone... przecież wykonywałem je inaczej. o.O
Ati,
Zdjęcie robione kartoflem czy pajdką chleba?
Lionel,
Co to za chwalenie się trofeami, Nibila? Specjalnie tam wszystko upchnięte.
Ati,
Daj spokój, ja na telefonie ledwo potrafię poprawnie posta napisać.
Niblla,
Ati zrobienie tego na telefonie, nie jest takie łatwe jak się może wdawać. xD

Nie no ja mam 2 biblioteczki w mieszkaniu tylko jedna bardziej robi za skupisko dla zdjęć, nagród itp. niż dla książek ale zamierzam się pochwalić tą z fantastyką.

Wcale mnie nie dziwi Charon, że masz tyle Piekary, sam mam jego wszystkie książki z cyklu o inkwizytorze, chociaż nie widać tego zza tej bariery...

20150907_174923_Burst01.jpg
Tamc.,
A ja jestem ciekaw biblioteczki naszego Krzysia
Charon,
Ha, ja Zmierzch czytałem, i dumnie się do tego przyznaję . Następne części już odpuściłem (chociaż rzadko tak czynię) - tyle jest dobrych książek, że szkoda wydawać na te bardzo złe

Równiutko to wiadomo, nie tematycznie, podział jest głównie alfabetyczny . A Piekara to bardzo dobry autor dla początkujących czytelników fantasy, stąd tak obszerna kolekcja
Wczytywanie...