Dyrektor Biedronki nagrodzony - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ven'Diego,
Taka moda teraz panuje, order tu order tam.
Lionel,
No co jak co, ale dział znajdujący się koło Poznania daje jednak pokaźną ilość miejsc pracy. A jak ktoś nie chce pracować na kasie, nie musi. To jest wybór wolnorynkowy. Ale co do nagrody, to nie zauważyłem wielkiej współpracy z Portugalią w ostatnich 10-ciu latach. No ale może tyczy się to sfer mi nienznaych i ściśle tajnych . A gościu był kiedyś na mojej uczelni. Zabawny człowiek, ale nie miał wiele ciekawego do powiedzenia.
krzyslewy,
http://niezalezna.pl/...eru-zaslugi-rp

Cytat

I jak tu nie mówić, że obecny rząd wspiera kolonizację polskiego handlu przez obce sieci handlowe? Jutro w MSZ odbędzie się uroczystość wręczenia Krzyża Kawalerskiego Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej... dyrektorowi operacyjnemu Grupy Jeronimo Martins w Polsce.

Jutro minister spraw zagranicznych Grzegorz Schetyna wręczy Krzyż Kawalerski Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej dyrektorowi operacyjnemu Grupy Jeronimo Martins w Polsce - Pedro Pereira da Silvie. Order jest nadawany cudzoziemcom i zamieszkałym za granicą obywatelom polskim, którzy swoją działalnością wnieśli wybitny wkład we współpracę międzynarodową oraz współpracę łączącą Rzeczpospolitą Polską z innymi państwami i narodami.

Portugalska grupa Jeronimo Martins to właściciel sieci sklepów Biedronka, które stanowią śmiertelną konkurencję dla małych polskich sklepów. Na warunki pracy i płacę w Biedronkach wielokrotnie skarżyli się polscy pracownicy.

Mimo to sklepy Biedronka reklamowała m.in. premier Ewa Kopacz. "Trzeba przyznać, ze w Biedronce naprawdę te warzywa są super" - mówiła Ewa Kopacz w TVP, reklamując portugalską sieć handlową i broniąc zagraniczny handel przed dodatkowymi obciążeniami podatkowymi. Zachowanie szefowej rządu wywołało protesty Polskiej Izby Handlu.

Teraz okazuje się, że słowa Kopacz nie były przejęzyczeniem.


Co o tym myślicie? Ja w ogóle jestem zaskoczony, że jakieś molochy sklepowe mogą być nagradzane orderami
Wczytywanie...