Podświetlenie przedmiotów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Lionel,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik dunio1 dnia niedziela, 26 lipca 2015, 13:44 napisał

Akurat w falloutach skróty zostały idealnie podpisane, nawet mimo tego że nie da się ich zmienić, w porównaniu do Arcanum

Jak ci w falloutach przeszkadzają takie rzeczy, to co dopiero w Arcanum, które jeszcze jest dużo gorsze pod tym względem


To też jest na mojej liście, więc nie zabijać mojego zapału .
dunio1,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia piątek, 24 lipca 2015, 23:50 napisał

Nie wspomnę już o tym, że w Fallout 1 nie można zmienić skrótów klawiszowych. Aghrrrrr!

Akurat w falloutach skróty zostały idealnie podpisane, nawet mimo tego że nie da się ich zmienić, w porównaniu do Arcanum

Jak ci w falloutach przeszkadzają takie rzeczy, to co dopiero w Arcanum, które jeszcze jest dużo gorsze pod tym względem
Lionel,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia sobota, 25 lipca 2015, 14:23 napisał

Ale dla mnie to jest właśnie nawet fajne - gra zmusza do myślenia i myszkowania, a nie po prostu klikania.


Rozumiałbym to, gdyby leżące przedmioty były ewidentnie widoczne. Strzelba cienka jak patyk? No bez przesady. I brak możliwości zniwelowania tych cholernych murów.
Ale spokojnie, dam radę - nie poddam się.
Ati,
Ale dla mnie to jest właśnie nawet fajne - gra zmusza do myślenia i myszkowania, a nie po prostu klikania.
Withord,
Jakby nie patrzeć gra powstała w ubiegłym stuleciu Brakuje tam wielu rozwiązań które dziś wydają się oczywiste.
Jezid,
Nie pomogę. Jak dla mnie, to takie oldskulowe, celowe utrudnienie.
Lionel,
No dokładnie. Czasami aż trudno się zebrać, by zagrać w stare tytuły, bo te nowsze nieco rozleniwiły, dodając przydatne funkcje. Nie wspomnę już o tym, że w Fallout 1 nie można zmienić skrótów klawiszowych. Aghrrrrr!
Ati,
Hoho, znam to. Po Baldurach też mnie strasznie wkurza, jak nie mogę podświetlić sobie wszystkiego, ale z drugiej strony tak jest trochę... brutalniej?
Lionel,
Aż dziw bierze, że twórcy o tym nie pomyśleli. No może nie ma tego dużo, ale w początkowej fazie dla mnie każda pierdułka jest ważna - taka mania zbieracza.
dunio1,
Raczej takiego moda nie ma, gdyż wtedy byłoby o nim głośno Zresztą nie dziwię się, bo zrobienie czegoś takiego byłoby karkołomne na tym silniku

Tam i tak nic cennego nie ma
Lionel,
Wreszcie zabrałem się za nadganianie klasyków i już mam pewne problemy z tymi starymi tytułami . Coś tak oczywistego nie zostało wprowadzone, a chyba powinno. Czy istnieje mod do tego tytułu dający możliwość podświetlenia przedmiotów i pojemników? Ciężko mi nieco rozpoznać co jest czym pod tym kątem kamery i w tej kolorystyce.
Wczytywanie...