[F1] Podświetlenie przedmiotów

Wreszcie zabrałem się za nadganianie klasyków i już mam pewne problemy z tymi starymi tytułami . Coś tak oczywistego nie zostało wprowadzone, a chyba powinno. Czy istnieje mod do tego tytułu dający możliwość podświetlenia przedmiotów i pojemników? Ciężko mi nieco rozpoznać co jest czym pod tym kątem kamery i w tej kolorystyce.
Odpowiedz
Raczej takiego moda nie ma, gdyż wtedy byłoby o nim głośno Zresztą nie dziwię się, bo zrobienie czegoś takiego byłoby karkołomne na tym silniku

Tam i tak nic cennego nie ma
Odpowiedz
Hoho, znam to. Po Baldurach też mnie strasznie wkurza, jak nie mogę podświetlić sobie wszystkiego, ale z drugiej strony tak jest trochę... brutalniej?
Odpowiedz
Nie pomogę. Jak dla mnie, to takie oldskulowe, celowe utrudnienie.
Odpowiedz
Jakby nie patrzeć gra powstała w ubiegłym stuleciu Brakuje tam wielu rozwiązań które dziś wydają się oczywiste.
Odpowiedz
Ale dla mnie to jest właśnie nawet fajne - gra zmusza do myślenia i myszkowania, a nie po prostu klikania.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia sobota, 25 lipca 2015, 14:23 napisał

Ale dla mnie to jest właśnie nawet fajne - gra zmusza do myślenia i myszkowania, a nie po prostu klikania.


Rozumiałbym to, gdyby leżące przedmioty były ewidentnie widoczne. Strzelba cienka jak patyk? No bez przesady. I brak możliwości zniwelowania tych cholernych murów.
Ale spokojnie, dam radę - nie poddam się.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia piątek, 24 lipca 2015, 23:50 napisał

Nie wspomnę już o tym, że w Fallout 1 nie można zmienić skrótów klawiszowych. Aghrrrrr!

Akurat w falloutach skróty zostały idealnie podpisane, nawet mimo tego że nie da się ich zmienić, w porównaniu do Arcanum

Jak ci w falloutach przeszkadzają takie rzeczy, to co dopiero w Arcanum, które jeszcze jest dużo gorsze pod tym względem
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik dunio1 dnia niedziela, 26 lipca 2015, 13:44 napisał

Akurat w falloutach skróty zostały idealnie podpisane, nawet mimo tego że nie da się ich zmienić, w porównaniu do Arcanum

Jak ci w falloutach przeszkadzają takie rzeczy, to co dopiero w Arcanum, które jeszcze jest dużo gorsze pod tym względem


To też jest na mojej liście, więc nie zabijać mojego zapału .
Odpowiedz
← Fallout

Podświetlenie przedmiotów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...