[Dragon Age: Inkwizycja] Dragon Age: Inkwizycja - kolejne fabularne DLC już niedługo - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Daimonion,
Nie chcę robić za naczelnego hejtera Inkwizycji, ale... Ja nie czekałbym nawet, gdyby nie Geralt (który notabene odwiedzi mnie już dziś wraz z kurierem, ha, ha!)
Tokar,

Pierwsze fabularne DLC do "Dragon Age: Inkwizycja" świata raczej nie podbiło, a nawet najwierniejsi fani tego uniwersum byli nim deczko rozczarowani. "Szczęki Hakkona" idealnie wpisywały się w trend dodatków robionych na kolanie oraz niespecjalnie wielkim kosztem. Nie tego oczekiwano po apetycie, jaki rozbudził BioWare.

dragon age inkwizycja class="lbox">dragon age inkwizycja

Jednak pierwsze koty za płoty i studio nie zamierza się specjalnie przejmować pierwszą porażką na tym polu. Mike Laidlaw, dyrektor kreatywny serii, spokojnie radzi target="_blank">spokojnie radzi, aby nie usuwać gry z twardych dysków i zapewnia, że to jeszcze nie koniec fabularnych przygód Inkwizytora w Thedas. Kolejne rozszerzenia są już w drodze, a niedługo usłyszymy o nich co nieco.

I dobrze. Problem z tym, że skoro Geralt teraz dzieli i rządzi, to czy jest na sali ktoś, kto z prawdziwymi wypiekami na twarzy wypatruje tej zawartości?

Wczytywanie...