Multiplajer - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Santjago,
Odświeżam, bo akurat mam ochotę popykać sobie w Baldurs Gate. Byłby ktoś chętny pograć przez internet? Ewentualnie możemy też spróbować w Icewind Dale, dla mnie to bez znaczenia. Chętni niech piszą tutaj, na priv lub na moje gg: 4796652. Pozdrawiam.
Fodro,
potrzebuje kogoś do przetestowania gry bg 2 przez sieć ktoś chętny??
Bhaal998,
Dobra może na razie piszmy przez priva, żeby nie zaśmiecać tutaj. Jak ktoś będzie chciał się przyłączyć to tutaj napisze, mi na priva albo Fodro.
Fodro,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Bhaal998 dnia sobota, 12 lutego 2011, 12:30 napisał

Dlatego napisałem tamta/tamten bo pewny nie byłem. Proponuje, że jak w ciągu np 5 dni nikt nowy nie napisze gramy w tylu ile zdążymy ludzi uzbierać, ew w czasie gry możemy jakiś NPC przyłączyć. Ale rzeczywiście obowiązkowo potrzebujemy wojownika i kapłana, zostanie 1 miejsce to możemy jeszcze jednego wojownika, albo co tam chcecie. Jak już będziemy mieli wszystko0 ustalone przydało by się jakoś porozumieć (żeby nie pisać ciągle w tym temacie) co do sposobu gry i wszystkich opcji.

Sorry, że napisałem to tak trochę chaotycznie, ale o tej godzinie mój mózg jeszcze słabo funkcjonuje



Może być tak zrobimy. Ale Kresselack coś tu pisze może byś zagrał ziom?? No jesli chodzi o kontakt bym proponował teamspeak3

AA bym zapomniał. Jakie charaktery bierzecie?? Ja raczej zły
Bhaal998,
Dlatego napisałem tamta/tamten bo pewny nie byłem. Proponuje, że jak w ciągu np 5 dni nikt nowy nie napisze gramy w tylu ile zdążymy ludzi uzbierać, ew w czasie gry możemy jakiś NPC przyłączyć. Ale rzeczywiście obowiązkowo potrzebujemy wojownika i kapłana, zostanie 1 miejsce to możemy jeszcze jednego wojownika, albo co tam chcecie. Jak już będziemy mieli wszystko0 ustalone przydało by się jakoś porozumieć (żeby nie pisać ciągle w tym temacie) co do sposobu gry i wszystkich opcji.

Sorry, że napisałem to tak trochę chaotycznie, ale o tej godzinie mój mózg jeszcze słabo funkcjonuje
Kresselack,
Ati to dziewczyna.
Fodro,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Bhaal998 dnia piątek, 11 lutego 2011, 18:04 napisał

Chyba wiem tyle ile powinienem wiedzieć - a co do ludzi przecież nie potrzeba nam dokładne 6 możemy grać we 4 a jak tamten/tamta się dołączy to w 5 - będzie najwyżej trochę trudniej...



No w sumie. Można spróbować. Tylko potrzebuję kogoś chętnego kto przetestuję ze mną czy wogóle odpalę multiplajer czy będzie mógł się do mnie dołączyć.
Tylko że Ati słuchaj musiał byś zagrać jakimś wojem żeby nas osłaniać.


Kto chętny?? Podnieść łapkę
Bhaal998,
Chyba wiem tyle ile powinienem wiedzieć - a co do ludzi przecież nie potrzeba nam dokładne 6 możemy grać we 4 a jak tamten/tamta się dołączy to w 5 - będzie najwyżej trochę trudniej...
Fodro,
Zależy kto będzie miał łącze. Ale jest nas 4 tylko wybierz profesje. No dalej jeszcze dwóch nam czeba !!
Ati,
Chętnie, ale przy moim internecie to niewykonalne ;p
Fodro,
No to dawaj ati będziesz 4. Nie bądź taki
Ati,
Błagać nie trzeba. Podrzuć do mnie, a ja już go wcisnę gdzie trzeba
Fodro,
No to spoko mamy 3. A wyjaśnić się wyjaśni Albo jakiś poradnik się napisze i wybłagam administratorów żeby gdzieś wkleili na stronce

No to mamy jak narazie:
Złodziej
Bard
Dziki mag

No dawać dawać ludzie co jest jeszcze 3
Bhaal998,
Ja w sumie mógłbym, ale ktoś musiał by mi wytłumaczyć wszystko co związane z multiplayerem - mam czas prawie codziennie i to dość dużo. Najchętniej grałbym magiem i czystym albo dzikim (chętniej dzikim)
Fodro,
Ja juz robie zlodziejaszka w 1 przeimportuje go do 2 i postac jest
no to jest narazie sklad:

Fodro: Zlodziej
Thal: Bard

Kto gra jeszcze?
Thal,
Jak nowymi to bankowo będę grał jakimś cieniasem. Bardem zapewne.
Tak czy inaczej, na granie mam czas tylko w łikend.
Fodro,
Nowymi. Albo zimportować sobie z 1 ale na poziomie 9 max żeby nie było czy tam na 8. Ale nie więcej
Thal,
Gralibyśmy nowymi postaciami, czy starymi, wykokszonymi? Bo mam maga na 9 levelu xD
Fodro,
Ej no nie tak nie może być. Musimy w końcu zamieszać te MP. Może napiszmy kim byśmy chcieli zagrać każdy z nas i coś się wymyśli
Ja mogę np, złodziejem
Lavo,
No, to się zbiera ekipa... cały rok xD
Wczytywanie...