[Wiedźmin 3: Dziki Gon] Wiedźmin 3: Dziki Gon - zwiastun premierowy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Mikeal,

Cytat

Shani?! Lecę oglądać jeszcze raz


Dokładniej w 2 minucie i 52 sekundzie.
manfret,
*Zieeeeew* Chyba tylko ja się nie jaram tym Wieśkiem....
krzyslewy,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Mikeal dnia wtorek, 19 maja 2015, 15:57 napisał

Shani też była


Shani?! Lecę oglądać jeszcze raz
Mikeal,
Shani też była
tomek112,
Wg mnie gierka rewelacyjna, dlatego też cieszy się taka popularnością.
Daimonion,
Talar jak najbardziej na plus! Ale Letho... Co mnie to obchodzi, on przecież u mnie nie żyje w każdej możliwej wersji zakończenia:)
Kresselack,
Domyślam się, że Radowid z Emhyrem w szachy o Sodden grali.
Frey,
So damn epic! Kurde czemu komputera nowego nie kupiłem ;/
Shaveras,
A tam Talar, Letho! Płaczę rzewnymi łzami, że nie zagram
Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Mam nadzieję, że to nie będzie jeden z tych hucznie zapowiadanych zawodów.
Erich,
Talar, Talar, Talar !!!
Tokar,

Została już tylko niewiele ponad godzina do długo wyczekiwanej oraz istotnej, z perspektywy kalendarza fanatyków komputerowych gier fabularnych, chwili. Czy koniec przygód Geralta z Rivii będzie godny tej postaci? Czy CD Projekt RED ponownie stanie na wysokości zadania i spełni wybujałe oczekiwania graczy? Czy świat "Wiedźmina" na stałe wpisze się złotymi zgłoskami w annały branży elektronicznej rozrywki?

wiedźmin 3, dziki gon, the witcher 3 class="lbox">wiedźmin 3, dziki gon, the witcher 3

Przekonamy się już niedługo. Dla wszystkich niecierpliwie wyczekujący i tych, którym spoilery nie straszne – zwiastun premierowy. Jak się okazuje, podczas uporczywych poszukiwań w zepsutych oraz bezkompromisowych krainach, nasz dziarski wiedźmin natrafi na wielu starych znajomych z przeszłości...

Plik wideo nie jest już dostępny.

Ben Howard i jego "Oats In The Water" brzdąka w tle, jakby ktoś poszukiwał utworu.

Wczytywanie...