[Wiedźmin 3: Dziki Gon] Wiedźmin 3: Dziki Gon - zwiastun premierowy


Została już tylko niewiele ponad godzina do długo wyczekiwanej oraz istotnej, z perspektywy kalendarza fanatyków komputerowych gier fabularnych, chwili. Czy koniec przygód Geralta z Rivii będzie godny tej postaci? Czy CD Projekt RED ponownie stanie na wysokości zadania i spełni wybujałe oczekiwania graczy? Czy świat "Wiedźmina" na stałe wpisze się złotymi zgłoskami w annały branży elektronicznej rozrywki?

wiedźmin 3, dziki gon, the witcher 3 class="lbox">wiedźmin 3, dziki gon, the witcher 3

Przekonamy się już niedługo. Dla wszystkich niecierpliwie wyczekujący i tych, którym spoilery nie straszne – zwiastun premierowy. Jak się okazuje, podczas uporczywych poszukiwań w zepsutych oraz bezkompromisowych krainach, nasz dziarski wiedźmin natrafi na wielu starych znajomych z przeszłości...

Plik wideo nie jest już dostępny.

Ben Howard i jego "Oats In The Water" brzdąka w tle, jakby ktoś poszukiwał utworu.

Odpowiedz
Mam nadzieję, że to nie będzie jeden z tych hucznie zapowiadanych zawodów.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
A tam Talar, Letho! Płaczę rzewnymi łzami, że nie zagram
Odpowiedz
So damn epic! Kurde czemu komputera nowego nie kupiłem ;/
Odpowiedz
Domyślam się, że Radowid z Emhyrem w szachy o Sodden grali.
Odpowiedz
Talar jak najbardziej na plus! Ale Letho... Co mnie to obchodzi, on przecież u mnie nie żyje w każdej możliwej wersji zakończenia:)
Odpowiedz
Wg mnie gierka rewelacyjna, dlatego też cieszy się taka popularnością.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Mikeal dnia wtorek, 19 maja 2015, 15:57 napisał

Shani też była


Shani?! Lecę oglądać jeszcze raz
Odpowiedz
*Zieeeeew* Chyba tylko ja się nie jaram tym Wieśkiem....
Odpowiedz

Cytat

Shani?! Lecę oglądać jeszcze raz


Dokładniej w 2 minucie i 52 sekundzie.
Odpowiedz
← Nowości

[Wiedźmin 3: Dziki Gon] Wiedźmin 3: Dziki Gon - zwiastun premierowy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...