Koniec pierwszego i początek nowego - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Kaskader,
ja tez nie moglem sobie z nim dać rady i gdy mój towarzysz bił sie z mumią zabrałem co mogłem z sarkofagu i skrzyń i użyłem kamienia przywołania do swiątyni tyra
Philip Selinel,
Walcze mieczem dwuręcznym, łowca 9lvl
Racuch,
1.Czym walczysz?
2.Może po prostu zmień towarzysza i to wystarczy
Philip Selinel,
A czym pokonać Mumię lorda w nawiedzonych kryptach, bo broń na niego jest nieskuteczna ;( !
Darnok Smith,
Nie, problemu nie masz. To tylko zadanie poboczne jakich wiele w Porcie Llast. Aby uzyskać zadanie musisz mieć jeden z kamieni, których Wanev poszukuje. Bez kamienia w plecaku nie ma opcji, w której pytasz Waneva o te przedmioty.
Philip Selinel,
Hmmm... to mam niemały problem bo on nic mi nie mowi o zadnym zadaniu a juz tyle razy z nim probowalem gadac ze szok! No nic zabije go w takim razie
Darnok Smith,
Wanev chyba zlecał Ci zadanie, abyś odnalazł jakieś kamienie. Pierwszy dostajesz od tej szpetnej czarownicy w Knieji Neverwinter (po daniu jej lustra), a po pokazaniu go Wanevowi możesz dla niego znaleźć pozostałe. Poza tym handluje on złodziejskim sprzętem (być może piszę głupoty, ale piszę z pracowni informatycznej, a dużo czasu na to nie mam) w razie czego proszę (tak jak to zrobił Szanowny Zbyl2 ) mnie poprawić.
Philip Selinel,
Kolejne pytanko czy Wanev(czy jak mu tam) zlecał wam jakieś zadanie? czy prostu ukręciliście mu głowe bo ja tak właśnie zrobiłem
zbyl2,

Użytkownik Darnok Smith dnia sob, 27 paź 2007 - 13:44 napisał

Nie musisz z nimi walczyć. Po prostu je omiń. Nie bronią niczego, możesz w ogóle nie wchodzić do tej komnaty. Idź dalej i się nimi nie przejmuj.

[post="89674"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Mylisz się Jak wsadzisz jakiśtam kamień do jakiegoś ołtarza to ci pomogą, jeśli otworzysz drzwi to cię zaatakują. Ja wolę z nimi walczyć, przynajmniej więcej PD a tam dalej zbyt silnych stworów to nie ma
Darnok Smith,
Hmmm... eliksiry powiadasz... Myślę, że Neurik w Świątyni Tyra powinien je mieć.
Philip Selinel,
Dobra już wiem co było nie tak... Gdzie w porcie Llast można qpić eliksiry bo jest jedna czarodziejka ale ona sprzedaje tylko do leczenia lekkich ran, powiedzcie proszę bo nie chce mi się latać za tym ;]]
Darnok Smith,
Nie musisz z nimi walczyć. Po prostu je omiń. Nie bronią niczego, możesz w ogóle nie wchodzić do tej komnaty. Idź dalej i się nimi nie przejmuj.
Kaskader,
dziwne... musisz byc zdolny, ja tez pierwszy raz gram w NwN i nie mialem najmniejszego problemu w pierwszym rodziale... ;/ sproboj kombinowac
Gość_Filip*,
Kiedy otwieram drzwi same mnie atakuą i o co kaman ???
Racuch,
Tak, pomogą ci jeżeli włożysz różowy kamień z ciała na dziedzińcu do ołtarza. Ołtarz jest pośrodku sali chyba.
Darnok Smith,
Z tego co wiem to te "latające zbroje" Cię nie atakują, wręcz przeciwnie - one powinny Ci pomagać. Nie możesz ich zaatakować, ponieważ są do Ciebie przyjaźnie nastawione (chyba, że wybrałeś opcję "atak" w okrągłym menu).
Gość_Filip*,
To skoro jestes taki dobry to mi doradź jeszcze jak w Twierdzy Helma zabić "latające zbroje" mam 6 lvl i najemnika a nawet se jeszcze zwierzaka przywoluje do pomocy ale one są nieśmiertlne !!! ratunku...
Darnok Smith,
Mikstura Wytrzymałości i mikstura/zaklęcie żelazne trzewia powinny załatwić sprawę. Niestety bardzo trudno je dostać w I rozdziale, dlatego jeśli ich nie możesz znaleźć to idź do innej dzielnicy i tam zdobądź kilka poziomów. Może też pomóc zmienienie poziomu trudności w ekranie opcji gry.
Gość_Filip*,
Teraz mam problem z Dokami pamiętacie może tą tawerne gdzie mierzy sie z połorkiem na picie-niestety moj elf ma słabą główkę i usypia a kiedy chce z nim stanac do bitwy rzuca sie na mnie cala tawerna i jest po mnie, ktos ma jakis pomysl ?
Darnok Smith,
Jak nie dajesz rady to użyj Kamienia Teleportacyjnego, który przeniesie Cię do Domu Sprawiedliwości w centrum miasta. Tam poproś Aribeth o leczenie. Następnie jeśli nie masz najemnika to wynajmij go. Przejdź przez żółty portal (w Domu Sprawiedliwości), zapłać 50SZ i zabij pająka. Możesz powtarzać te czynności, gdybyś dalej nie mógł ubić potwora.
Wczytywanie...