[Słowa światłości] Recenzja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Thorot,
Człowiek który w 18 miesięcy jest wstanie napisać książkę i co kolejny rok wydawać równie grubą i dopracowaną powieść jest dla mnie Bogiem. A nie jak pewien niewyzyty sadysta który każe czekać na przyszłe tomy latami
Matthias Circello,
"bo Brandon Sanderson nie każe czekać swoim czytelnikom na następne tomy zbyt długo."

Nic więcej nie trzeba, żeby mnie przekonać.
Redakcja Game Exe,

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją książki "Słowa światłości"!

„Droga królów” okazała się odpowiedzią na oczekiwania czytelników, którzy byli spragnieni nowego i rozbudowanego cyklu fantasy. Dzisiaj o podobne serie trudno, ponieważ wymagają dużego nakładu pracy oraz cierpliwości. Brandon Sanderson wiedział, czego się podejmuje, jednak myślę, że i jego zaskoczył sukces książki. „Droga królów” przewyższała poziomem inne powieści ze swojego gatunku, a nawet więcej – w Polsce na niektórych portalach wybierana była na najlepszy tytuł roku. Wydawnictwo MAG nie zwlekało z premierą drugiego tomu „Archiwum Burzowego Światła”, więc „Słowa światłości” trafiły na półki całkiem szybko, w tym samym roku, w którym pojawiła się pierwsza część. Autor tą właśnie książką musiał potwierdzić własny talent i umiejętności oraz utrzymać zainteresowanie fanów.... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Wczytywanie...