"Pójdzie czy nie pójdzie" - czyli odświeżamy nasze sprzęty przed W3 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Sosna,
Nie no odpalanie tej gry w takich detalach to świętokradztwo, wolałbym zaczekać na czasy aż mój komp to pociągnie, niż męczyć się w takiej grafice. Może i nie jest ona najważniejsza, jednak CDPR odwalił w tej kwestii kawał dobrej roboty i stanowi on istotny element całej produkcji.
Gość_wilcczewskis*,
chyba muszę swój sprzęt podkręcić, bo idzie na moim ale szkoda oczu męczyć na tych pikselach
krzyslewy,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Mikeal dnia poniedziałek, 22 czerwca 2015, 21:19 napisał

Znaleziono rozwiązanie na problemy z wymaganiami
http://www.cdaction.p...lat-wideo.html


Łoł, chcę to!
Ati,
Poszedł! Może nie na ultra, ale nie jest źle.

[Dodano po 22 minutach]

A jak nie chodzi zawsze pozostaje jeszcze to rozwiązanie:

Wolvertino,
Działa! Ustawiłem wszystko na najniższe i wyłączyłem wszystkie postprocesy - hula jak szalone. W prawdzie na średnich też się da grać, ale czuć jakieś takie slowmotion. O dziwo najgorzej na rozmowach się zachowuje :O
Sosna,
Na szczęście na dniach, zupełnie przypadkowo , będę mieć nowego kompa i w końcu zagram sobie w to cudo.
Noire Panthere,
Światełko w tunelu dla tych, co nie mają tak wykoksanych sprzętów, jak to chcą podane wymagania

Procesor Intel i7 2 GHz z turbo do 3,1 GHz (dwurdzeniowy, a jak wcześniej pisałam - potrzebny 4-rdzeniowy, a przynajmniej tak mi się o oczy obiło)
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 840 M (a pamiętam, jak mi ktoś klarował, że musi być GTX w nazwie )
RAM: 8 GB

I chodzi, bardzo ładnie zresztą; nie powiem, że na najniższych, bo domyślne ustawienia są w tym względzie zróżnicowane - trochę niskich, trochę średnich, trochę wysokich. Przycinać nie przycina, tyle co na początku zaliczało jakieś zwieszki przy filmikach, teraz już wszystko gładko :3
Ati,
Ale suchar. Jak ten komiks z Geraltem, którego coś "łupie w stawie".
krzyslewy,
skunRace,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tokar dnia piątek, 13 lutego 2015, 03:37 napisał

Szczerze pisząc, coraz mocniej zastanawiam się, czy nie zdradzić swoich genów "Glorious PC Gaming Master Race" i zainwestować w jakąś konsolę. Tym bardziej, że inne exclusivy bardzo kuszą.


Szczerze to też przeszła mi taka myśl przez głowę, ale po chwili zrobiło mi się głupio i kupiłem GTXa 970, mam nadzieję że do wysokich w FHd wystarczy.
"Glorious PC Gaming Master Race" ponad wszystko
krew_na_scianie,
U mnie pójdzie chyba na najniższych detalach. Ja nie mogę, a tyle czasu się cieszyłam, że mój komputer pięknie wszystkie gry na najwyższych detalach odpala. I stało się!

A i tak, ja też doszłam do wniosku, że lepiej zainwestować w konsolę. Marzy mi się PS4, Wiedźmin 3 i Elder Scrolls Online.
Mortton,
Z moim kompem nawet pudełka w pokoju nie otworzę.
Vit napisz potem smutnym ludziom jak się bawiłaś.
Tokar,
Wiecie, co? To strasznie słaby koncept, że mój laptop, na którym praktycznie każda premierowa gra hula na średnio-wysokich detalach, może nie udźwignąć nowego "Wiedźmina". Ja rozumiem, że tak zjawiskowo piękna grafika wymaga swoje, ale... bez przesady. Taki nagły skok? Nie byłem na to w ogóle przygotowany, to jak plaskacz prosto w pysk



Szczerze pisząc, coraz mocniej zastanawiam się, czy nie zdradzić swoich genów "Glorious PC Gaming Master Race" i zainwestować w jakąś konsolę. Tym bardziej, że inne exclusivy bardzo kuszą.

PS.Vitanee, ja dużo miejsca nie zajmuję Podobnie jak na poznańskim MattConie, mogę zamieszkać w lodówce na piwo. Przemyśl to!
Obserwator,
Krzyslewy bardzo fajny pomysł Już przygotowuję pieniądze na bilet
A tak z innej beczki to już domyslam się kto nam wysmaży recenzję Wiedźmina 3 :3
krzyslewy,
Uwaga! W dniu premiery robimy nalot na mieszkanie Vit, żeby zagrać w Wieśka 3
Vitanee,
U mnie powinien pójść.
krzyslewy,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Obserwator dnia czwartek, 12 lutego 2015, 17:16 napisał

Sławna "Inkwizycja" niestety nie mogła być gościem na dysku mojego komputera.


U mnie tak samo "Wiedźmin 3" też wejdzie jak kupię nowy komputer, tylko że za kilka tysiaków. Nierzeczywiste xD
Obserwator,
Sławna "Inkwizycja" niestety nie mogła być gościem na dysku mojego komputera. O lapku nawet nie wspominam (dobry sprzęt, ale na nim odpalam starsze gry)

Wiedźmina czeka podobny los co DA: I dopóki hmmm nie będę miał upgrade'a sprzętu, a na to jeszcze trochę poczekam, ale nie spieszy mi się Wiedźmak poczeka
Niblla,
Nie ma szans by mój laptop tego dokonał.

Pozostaje liczyć na kogoś kto to na konsole zakupi.
Wczytywanie...