Sport to zdrowie :D - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

FurryThales,
Z gier sportowych to chyba NBA najbardziej mi się spodobała. Szczególnie te starsze części, wciągały na długie godziny
Theoden,
Każda gra jest sportowa, jeśli można tak powiedzieć. Weźmy takiego Obliviona: biegi, jazda konna. Dwa w jednym! Teorytycznie jeśli ktoś lubi gry sportowe niech kupi Obliviona, a nie FIFE czy Pro Evolution Soccer!
Misiuu the Lord,
Sportowa? PES 6 albo 5 I nic dodać nic ująć
zbyl2,
no w managery piłkarskie też pykałem kiedyś szczególnie w championchipa niestety ale takie managery szybko się nudzą a potem nie chce się do nich wracać...

mój 50post... na żadnym forum jeszcze tak daleko nie zaszłem...
DeBe,
Ja jeszcze lubię grać w Managery piłkarskie, nie jest to w pełni gra sportowa ale wydaje mi się że można zamieścić.
darksamurai,
PESy wymiatają. Naprawdę wiele godzin spędziłem z bratem i kumplami przy szóstce...
FIFA jest gorsza od PESa - pod niemal każdym względem.

Co do NBA, NHL i tym podobnych - nie interesują mnie tak bardzo te sporty, więc nie grałem.

NFS też jest dobry, szczególnie, jak gra się na kierownicy, ale nie jest to za bardzo sport...
zbyl2,
fify nigdy mi sie nie podobały. ale za to pesy są boskie szczególnie 6 czekam na 7

NFS też spoko oprócz carbona i underground1 (mam nadzieje że dobrze napisałem )

grałem też w nhl 2000 i nie był taki zły tak samo podobał mi się nba 2004
DeBe,
Ja gram głównie w FIFE 07 i Pro Evo 6, ale Pro Evo fajniejsze.
Hyrol,
Najlepszą grą sportową jest PRO EVOLUTION SOCCER 1,2,3,4,5,6 i dalej aż do nieskończoności. Jeeezu ludzie. Co wy widzicie w tej fifie? To że ma ładną grafikę i można strzelić gola po przebiegnięciu całego boiska?
Nie wiem... Ale jedno w PESie jest najlepsze:
RZUTY WOLNE...
PRAWDZIWY MAJSTERSZTYK! A strzału Carlosa to rzeczywiście trzeba się bać...
Yale'mallis,
W Fife zawsze miło pograć.
Tomizzo7,
Fifa 2006 i 2007 sa świetne ale tez fajne jest NFS most wanted
Raphagorn,
Ja gram w Fifę, Ski-jump, E-racer, Lego Racers 1 i 2
A co do Fify 2'2 to mam pytanie: za przechodzenie różnych mistrzostw i tym podobnych dostajemy nagrody w postaci zdjęć różnych piłkarzy. Wszędzie pisze, co mamy przejść, żeby zdobyć jakieś zdjęcie, tylko w jednym miejscu zamiast nazwy są trzy znaki zapytania (???). Co to jest?

Użytkownik Rincewind dnia Feb 13 2005, 07:35 PM napisał

Jakby nie patrzeć sportówki RPG'om do pięt nie dorastają .

[post="10832"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Święta prawda
Cielson,
a ja w pes`a 4 (heh, pamiętam serię PES jeszcze na Super Nintendo, ukrytą pod enigmatyczną nazwą
"International Super Star Soccer") i Championship Managera. PES 4 forever! Jest moim zdaniem lepszy nawet od PES 5 i wszystkich fif razem wziętych i basta! A w PES 3 nie grałem to głosu nie zabieram ;]

Nfs`y , Coliny, DSJ` ty, NBA`eje, NFL`y też były kiedyś tam, ale króciutko

PS Jacob, musze niestety veto krzyknąć ... masz racje, że PES 4 ma taktykę rozbudowaną ale nie aż tak jak "jakikolwiek manager"
Konto usunięte,
ja kocham fife 1998 -> chyba to jest ta o ktorej mysle

byla najfajniejsza
Osa,
-FIFA (obecnie w 06 )
-DSJ (no jak zaczeła się Małyszomania to chyba każdy choć raz skoczył, poza tym jedyna gra, w którą można się pobawić na infie w szkole bez ściny :mrgreen: )
-NFS (przelotnie, niedawno grałem troszkę w Most Wanted, ale jakoś specjalnie mnie nie wciągneło)
-FIM Speedway Grand Prix (jestem wielkim kibicem żużlowym i nie mogłem obok tej gry przejść obojętnie *WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA RULEZ* )
-PES (oczywiście grałem, ale mało i jakoś fifa bardziej mnie przyciąga)
darksamurai,
Eeee...No to ja grałem w takie o sportówki:
*NFS(od dwójki poprzez Hot Pursuit i Undergroundy do Most Wanted)
*DSJ(klasyka )
*Skoki Narciarskie(mi się jedynie spodobały 2002 i 2006)
*NBA(nie pamiętam w którą, nie lubię zbytnio kosza)
*FIFA(ja albo kumpel łapie za pada, drugi za klawę i jedziemy[dla mnie najlepsza jest 2006])
W PESa nie grałem, tylko widziałem. Jakoś tak dziwnie się poruszają. Zupełnie jakby mieli drewniane nogi...
VL,
Sport to zdrowie...każdy głupi ci to powie! Hehe nie mogłem sie od napisania tego powstrzymać:] A co do gier to kicham (lekko mówąc) n FIFY a PES 4 sux! PES 3 to jest to! Jedynie futoblówka która tak naprawdę mnie wciągła! Animacje, ruchy, wszystko to jest świetne. PES 4 mnie smieszy niżeli wciąga. Wywaliłem niemal tego samego dnia i wóciłem do PES 3.
Dany,
Ja grałem w Fify, ale mi się już nudzą, bo są ciągle takie same, grałem w NFS(wszystkie i najbardziej podoba mi się NFSU 1 i 2), NHL2003, NBA 2005(tricki!), Colin 5. No i oczywiście DSJ - najlepsza gra ze skoczkami.
Ola,
De! eS! Jot!!! serio gierka bardzo fajna, kolejny przykład że grafika tojednak nie wszystko.. :? Swego czasu grałam też w polskie Małysze, ale po pewnym czasie sie znudziły i to już nie to Delux Ski Jump.. Ze sportowych to jeszcze... hmm... Gram na automatach w takie samochody z kierownicą na pegazusa kiedys grałam w zabijanie kaczek pistoletem No i oczywiescie Dwa NFS Undergroundy... Jedynka jednak wymiata.. ;D No i NFS porshe..(jak sie inaczej pisz "porsze" to nie bić )
Rincewind,
Ja grywam w Fifki, ale to tak okazjonalnie (2005 najlepsza moim zdaniem), NFS'y prawie wszyskie grałem, ale najlepsza seria Underground (mało sportowa ), DSJ oczywiście , kiedyś się grało w CueClub'a no i Colin'a.

Ps.

Cytat

heh, 18 lutego turniej, gramy z najlepszą drużyną, a ja na obronie i cały ciężar na mnie - oczywiście w gałe


. Ja gram na pomocy, ale dopiero od tego sezonu startujemy w normalnej (seniorskiej) lidze .

Ps 2. Jakby nie patrzeć sportówki RPG'om do pięt nie dorastają .
Wczytywanie...