The Knights of the Nine - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Courun Yauntyrr,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Xardas 2006 dnia poniedziałek, 17 września 2007, 20:49 napisał

Yhy zgadza się wszystko ok tylko tych glupich kapliczek niemoge znalesc zero map w necie tylko opisy znalazlem tylko 3 a z reszty niemoge sie połapać. Już wiem czemu ten dodatek to 8h dodatkowej gry 6 h szukania kaplic a 2 reszta dodatku


Kapliczki masz tutaj: http://gexe.pl/oblivi...ts-of-the-Nine
Xardas 2006,
Yhy zgadza się wszystko ok tylko tych glupich kapliczek niemoge znalesc zero map w necie tylko opisy znalazlem tylko 3 a z reszty niemoge sie połapać. Już wiem czemu ten dodatek to 8h dodatkowej gry 6 h szukania kaplic a 2 reszta dodatku
SaintMaster,
Jeśli dobrze pamiętam to będzie zawsze pisało The Elder Scrolls IV: Oblivion. Ponieważ Knights of the nine to tylko zbiór kilku pluginów. Więc dopiero w czasie gry pojawią Ci się same nowe misje.
Xardas 2006,
Aha ok dzięki zaraz zobaczę , na wszelki wypadek skopiuje je sobie

[Dodano po chwili]

Hmm a w dodatku nie ma jakiejś dodatkowej misji z Szarym Księciem czy kimś? bo jak tak to lipa bo on już nie żyje

[Dodano po chwili]

OK instaluje dodatek i pod koniec instalacji jest zakończ i uruchom bal bla czyli dodatek włącza się i nie wiem jak nazywa się to na początku zanim wejdą do menu ale chyba intro? no i ono się nie zmieniło jest menu a na górze jest napisane :The Elder Scrolls Oblivion . To normalne czy tak pwinno być? moim zdaniem powinno być tak : The Elder Scrolls Oblivion Knights Of The Nine ? Narazie nie zapoznam się z tym dokładniej bo muszę najpierw odrobić zadanie ale może za ten czas już ktoś mi odpowie
SaintMaster,
Już dokładnie nie pamiętam, ale jestem prawie pewien, że po instalacji dodatku save'y już będą. Tzn. nie będziesz musiał sam ich kopiować.
Xardas 2006,
Hmm chodzi ci o skopiowanie save'ów do dodatku czy jak zainstaluje dodatek to i tak będe miał swoja postać?
SaintMaster,
Według mnie powinieneś zainstalować dodatek i grać dalej tą samą postacią. Ja tak bynajmniej zrobiłem...
Xardas 2006,
Mam takie pytanko wczoraj kupilem dodatek do obliviona: knighst of the nine i nie wiem czy mi się opłaca grac od początku z dodatkiem czy grac dalej aż przejdę grę i potem tylko dodatek przejdę? (a w ob przeszedłem cale mroczne bractwo jestem na końcówce gildii złodziei magów zacząłem a u wojowników zrobiłem 1 misje a poza tym nawet sporo misji pobocznych aa i jeszcze jestem czempionem areny a główny watek to jestem w jaskini tych wampirów co ten posag kazał ich pozabijać) to jak według was mam zrobić?
Cielson,
ojjjjjj, jest dużo bonusów za ten quest. Dostajesz praktycznie cały zestaw "crusader", czyli
boots of crusader, curias of crusader itd. są naprawdę dobre i mają fachowy wygląd, szczególnie hełm.
Dostaje się też na koniec rezydencję, gdzie można trzymać co bardziej ciężkie fanty, tudzież przespać
się za darmoszke, no i nie należy zapominać o możliwości zwerbowania rycerza w celu podążania za
Tobą...
SaintMaster,
Czy w tym dodatku dochodzą jakieś ciekawe bronie lub zbroje, tzn. lepsze od tych ze zwykłego Obliviona??
Orcownik,
Muszę przyznać, że to mały dodatek i przejście nie zajmuje dużo czasu. Jednak jest w tym coś wciągającego, w Servig Isles cz jakoś tam nie grałem ale zamierzam spróbować. Polecam dodatek The Knights of the nine.
Wczytywanie...