Fable: Zapomniane opowieści i 2... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

VL,
Gra bardzo ciekawa trzeba przyznać. Pomimo cukierkowej dość grafiki, i dość konsolowego smrodu gra bardzo grywalna. Największą jej wadą bez wątpienia jest to, że my się starzejemy (ciekawy pomysł) natomiast reszta świata na starzenie bierze chyba jakieś prochy hehe...Albo wszyscy albo nikt. Połowiczne środki nie są zadowalające. Poza walką i fabuła miłym dodatkiem były trofea, domy, żony. Również bardzo ciekawe możliwości rozwoju postaci sprawiały, że gra przechodziło się ze 3 razy. No i efekt spicia się + wymioty. Bardzo...realistyczne podejście hehe.
Djablo99,
Mam ten sam problem,przeszłem grę raz ale zawsze zapominam jak sie te dzwi nazywały,niby powie ten gość ale nigdzie nie moge rubiunu znaleść ;/
Gość_Mateusz*,
Ej mam pytanie,jak się te drzwi nazywały z misji o archeologu w Fable?
Djablo99,
O ludzie!! ja kocham fable to moja ulubiona gra.Gothic też spoko
mikim,
Świetnie zrobiona gra. Ciekawe postaci, ładna, stylowa grafika i bardzo fajne lokacje spowodowały, że bardzo polubiłem ten tytuł. Szkoda, że przejść za drugim razem już mi się nie chciało, wtedy już mnie trochę Fable znudziło . Ciekaw jestem drugiej części, ale Xboksa brak .
Avo1,
Według mnie fable zawsze była bardzo rozbudowana. Lubiłem bardzo napadać na kupców albo jak mi się nudziło to zrobiłem sobie w gildii karę na 60tys Jak bym mógł oceniać to 10/10
Ravenica Darial,
Według mnie fable jest bardzo dobrą grą dla fanów crpg-ów. Wątpię jednak by fanom takich gier jak Baldur Gate się spodobała. Wszystko przez zręcznościową walkę. Tak czy inaczej według mnie 9/10.
Tyrael,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik aMorek dnia nie, 30 gru 2007 - 11:05 napisał

Mnie to zajęło 10, a i tak miałem postać napakowaną.

Mam prośbę do graczy w Fable: mógłby ktoś wrzucić mi patch umożliwiający grę po jej przejściu? Bowiem z gram.pl nie mogę ściągnąć, tak jakby plik został usunięty...


Ja zawsze przeczekuję napisy, i mogę grać po przejściu gry.

(Bez patcha)
Pyjak,
I ja się podpiszę jako fan 1 Od kąd kupiłem we wrześniu cd-action to przeszedłem kilka razy i nadal chce mi się grać Czekam z niecierpliwością na 2
Conan,
witam , widze że Fable ma wiecej fanów niż przypuszczałem , ale jednak gra ma też swoje minusy np; za bardzo wciąga .
ale ogólnie gra spoko P.S.
Tyrael,
Gra ma bardzo wyrąbisty klimat, najbardziej podoba mi się to że można być tym złym oraz tym dobrym.
Przeszedłem ją już raz i jeszcze mi się nie znudziła.

P.S początek najlepszy !
Luyanki Werpolterop,
Zgadzam się z Jedi, gra jest bardzo fajna.
PS. Nie mogę się doczekać dwójki.
Jedi,
Zaczyna się dość nie typowo bo kierujemy dzieckiem i robimy dobre lub złe uczynki a pózniej fabuła coraz bardziej się rozwija (dużo zaskakujących zwrotów akcji). Super gra dla każdego, przeszedłem kilka razy.
Eternith,
Bardzo dobra gra, nawet celująca ;D .
Pierwsze rzeczy to: fabuła i grafika, potem piękny rozwój postaci, i cała reszta wspaniała.
Ocena: 9/10 (no, powiedzmy... 9.7/10 )
Bardzo mi się podobała, i polecam każdemu fanowi RPG.
Dabu,
Dzięki. Ja jak klikałem na ikonkę pobrania, to nie było żadnej reakcji...

Czemu tylko ja mam takie problemy? XD

Dobra, to ja się wypowiem o grze:
Kozak! Genialny RPG z dużą dawką walki, która mimo iż przy jednej grze się znudzi po kilku godzinach, to po małej przerwie człowiek wraca do ubijania wszystkich złych albo dobrych. Mam same pozytywne wrażenia związane z grą. Jedynym moim zarzutem są dialogi... a właściwie monologi NPC'ów i zbyt niski poziom trudności. Polecam!
Dabu,

Cytat

można ją przejść w niecałe 30 godzin)

Mnie to zajęło 10, a i tak miałem postać napakowaną.

Mam prośbę do graczy w Fable: mógłby ktoś wrzucić mi patch umożliwiający grę po jej przejściu? Bowiem z gram.pl nie mogę ściągnąć, tak jakby plik został usunięty...
FurryThales,
Pograłem w Fable trochę czasu i muszę przyznać że tytuł ciekawy. Najczęściej byłem złym bohaterem w tej grze :> Lubiłem napadać na kupców
Tokar,
Przepraszam za offtop, ale mam takie małe pytanie kto wykasował ten temat --> ?? i nie odnotował tego w logu ? Inna sprawa, że tam było kilka rozbudowanych postów w przeciwieństwie do tego tematu i raczej on powinien zostać wykasowany...
Theoden,
Fable to ciekawa gra. Lubię w nią grać, chociaż to krótka gra( można ją przejść w niecałe 30 godzin) nie psuje to przyjemność grania. DUŻYM plusem tej gry to to, że na początku gra się dzieciakiem ! Podobają mi się też poboczne questy takie jak zdobywanie laleczek podczas np. gry w karty, lub zbieranie książek na rzecz miejskiej szkoły. Jest co robić dla zabicia czasu!
Wczytywanie...