Heroes 6 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_bloodman*,
Heroes of Might and Magic V: Tribes of the East zmierza do Polski 2007-08-17 11:45:43

Dobra wiadomość dla fanów Heroes of Might and Magic V. W planie wydawniczym rodzimego dystrybutora, CD Projektu, znalazła się gra Heroes of Might and Magic V: Tribes of the East. Premiera w październiku.
Heroes of Might and Magic V: Tribes of the East to drugi dodatek do HoMM V i jednocześnie całkowicie samodzielne rozszerzenie. Oznacza to, że mogą się z nim zapoznać również ci, którzy nie mają podstawowej wersji gry.




Tytuł wprowadza do rozgrywki szereg zmian. Do najważniejszych należą: dodatkowa rasa (Orkowie), nowy poziom ulepszeń (od teraz w sumie 170 istot) oraz pięć map dla pojedynczego gracza i dziesięć do potyczek wieloosobowych. Fabularnie Tribes of the East prezentuje ostatni epizod opowieści o wojnie, którą w świecie Ashan wywołały demony.

Heroes of Might and Magic V: Tribes of the East ukaże się dzięki firmie CD Projekt w październiku, w pełnej polskiej wersji językowej i cenie 59,90 złotych. Polski podtytuł poznamy, gdy zakończą się związane z nim negocjacje CDP z UbiSoftem.
zbyl2,
na pewno będzie ja to wiem... nie wydaje mi się żeby ta gra mogła się skończyć przed 10 częścią
DeBe,
A niby po co Ubisoft(chyba) kupił prawa od 3DO? Żeby zrobić jedną część i z tym skończyć?
Titanium,
Ja osobiście myślę że Hereos of Might and Magic VI nie wyjdzie... 5 to taka hmmm okrągła liczba i nie sądze żeby wyszła "szóstka"
DeBe,
To nie znaczy że taka będzie w dniu premiery Heroes 6.
zbyl2,
no co przecież grafa z piątki była przerąbista
DeBe,
EEEhhh, grafikę z piątki? A ja bym wolał grafikę z jedynki, albo z ósemki. Mało prawdopodobne aby grafika się nie zmieniła.
zbyl2,
heroes to jedna z najlepszych gier w jakie grałem, zajmują u mnie 2 miejsce zaraz po KOTORah. Ja też mam nadzieje że wyjdzie 6 część. Chciałbym w niej mieć grafike z 5 i zamki z 3 to by był wypas Jeszcze nowe super kampanie rzecz jasna
krag,
Nigdy nie lubiałem serii Heroes. Moim zdaniem powinni skończyć oni z wydawaniej kolejnych części. Heroes IV jak i V było poprostu nudne jak dla mnie. Nie to co część III która udała im się najbardziej.

Ja i tak pozostaje przy moim kochanym Disciples które mnie nigdy nie zawiodło i rozkochało mnie bardziej niż HoM&M
ziomek,
Heroes 6 MUSI wyjść!!!!
DeBe,
Według mnie najpierw się czyta.
Diego158,

Użytkownik darksamurai dnia pon, 14 maj 2007 - 00:23 napisał

Jesteś głupi czy tylko udajesz?

[post="64897"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Nie przeginaj

Tam jest wyraźnie napisane że do gry nie będzie potrzebny żaden z dodatków, to pomyślałem że to będzie 6


A poza tym to myśle ze 6 będzie o wiele lepsza od 5, przynajmniej mam taką nadzieje, ale 5 w sumie nie była taka zła.
darksamurai,

Cytat

nowy dodatek do gry Heroes of Might & Magi V


Cytat

Nie wiem czy to będzie na 100% 6

Jesteś głupi czy tylko udajesz?

Btw. po cholerę wkleiłeś artykuł o dodatku o piątce, skoro tu prowadzi się dysputę o szóstej części?
Diego158,

Cytat

W czwartek 5 IV 2007 r. Ubisoft zapowiedział nowy dodatek do gry Heroes of Might & Magi V.
Premiera dodatku nastąpi jesienią, a sam dodatek nosić będzie podtytuł: Tribes of the East.
Będzie on opowiadał między innymi o poszukiwaniu przepowiedni o Mesjaszu Demonów. Poszukiwania te prowadzi, znany z fabuły Dark Messiah, niekromanta Arantir.
Nowy dodatek przyniesie też kilka nowości:
Nowa rasa - Orkowie: poznani dzięki fabule Dark Messiah, brutalni Orkowie wstępują w świat Ashan wraz ze swoim miastem. Dzicy, zawzięci, dumni i niepodlegli Orkowie wnoszą "moc" w świat Heroes of Might & Magic. Do frakcji tej należą: Orkowie, gobliny, cyklopy i osławione Pao-Kai.
Nowa Kampania: Doświadcz dramatycznych wyników rządów Biary. Odkryj demoniczny wpływ, który zdeprawował wojowników Przystani i brutalnych Orków, którzy zewrzą swe szyki, by wykorzenić groźbę ataku Demonów wiszącą nad ich terenami. Spotkaj "starych znajomych" z Dark Messiah, którzy wniosą swój wkład w ten różnorodny świat. Oprócz kampanii dodatek wniesie 10 map do rozgrywek sieciowych i 5 map do trybu singleplayer.
Nowy poziom ulepszeń: każda jednostka świata Ashan otrzyma możliwość alternatywnego ulepszenia, co zwiększy całkowitą ilość dostępnych jednostek do ponad 170. Nowe zdolności staną się nieodłącznym elementem taktyki podczas walk.
Dodatkowe nowości: Rozwiń swoje umiejętności dzięki nowym: czarom, artefaktom, budynkom i innowacjom, takim jak łączenie siły artefaktów czy Szał Bitewny, rasowa zdolność Orków.
Samodzielny produkt: aby umożliwić poznanie tych dramatyczny wydarzeń zarówno fanom, jak i nowym graczom, Tribes of the East będzie samodzielnym produktem - żadna wcześniejsza część Heroes of Might & Magic V nie będzie potrzebna do zabawy



To znalazłem na stonie poświęconej gier serii Heroes. Nie wiem czy to będzie na 100% 6 ale pomyślałem że to wam się poże przydać Ja też jestem fanem Heroesów i też czekam na 6
Pasoro,
Nie ma Heroes 6 tylko Heroes...i jakaś tam nazwa...to już wyszło...
darksamurai,

Cytat

Hereos

Ja nie znam takiej gry...

Szczerze powiedziawszy, to jeżeli wyjdzie, to na pewno nie prędko. Nie tak dawno pojawił się dodatek do piątej części, tworzy się kolejny, a ty piszesz o szóstce? Najpierw przeliczą zyski, potem pomyślą, co zrobić dalej.
DeBe,
Całkiem nie dawno była premiera piątki i dodatku, a temu już się do szóstki śpieszy. Jak dłużej będą robić to większa szansa że będzie lepszy.
Saimar,

Cytat

Doszły do nas właśnie zaskakujące informacje związane z przyszłością marki HoM&M. Otóż, korporacja UbiSoft prowadzi rozmowy z chińską firmą TQ Digital Entertainment, dotyczące stworzenia sieciowej wersji Herosów.


Ale to już pisało w lipcu ubiegłego roku i cisza...
Titanium,
Czy wiecie może CZY wyjdzie Hereos 6 albo KIEDY wyjdzie.Z góry dzięx

//Edit tematu
Wczytywanie...