Silent Storm - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Yale'mallis,
Teraz czekam na SS2 i nowe JA (tylko lepiej niech będzie przynajmniej dobre , jeśli będzie takie jak JA3 to niech się lepiej nie męczą)

A tak poza tym w żadnej grze jeszcze drzewa nie rozwaliłem, a w Silent Storm to sobie z karabinu maszynowego polanke wyciąłem, w żadnej innej grze nie można wejśc na stół, krzesło, regał. Gram w to coraz dłużej i coraz bardziej mi się podoba, fabuła coraz ciekawsza, rozwój postaci naprawdę super no i ten snajper... Zwiadowca też jest niezły.
Tokar,
Tak, to mogła być klasowa gra. Ba, jedna z lepszy jakie kiedykolwiek grałem Genialna fizyka, nieliniowa kampania (w tym losowe spotkania i dowolność w wykonywaniu każdej misji) i całkiem ciekawy systemu rozwoju postaci. Tak gra miała zadatki na coś naprawdę wielkiego przez duże "W".

Wszystko zniweczył ten złom... Panzerkleiny pffff.....
Ekhtelion,
Mallis pamiętaj o słowniku!

@ DeBe

SS wymaga sporo pamięci i dobrej karty graficznej. Zawsze warto zjechać trochę z wodotryskami (patrz przypięte ogłoszenie w każdym dziale, tam jest napisane na co zwrócić uwagę). Oraz pamiętam, że w SS warto zmienić akceleracje kursora (czy jakoś tak) to wbrew pozorom potrafi mieć duży wpływ.

@ Mallis

Z takich gier to jeszcze jest UFO. Co prawda chyba dopiero za 3 wersje będzie to dopiero grywalne i wciągające. Bo na razie sporo rzeczy kuleje.
Yale'mallis,
U mnie szybko idzie, ale mam nowy komputer to póki co wszystkie gry śmigają. Może spróbuj ustawić min. szczegóły itd.
DeBe,
Nie wiem ja u was ale u mnie ta gra się zawaliście długo ładuję. Nawet do 10min. Nie da się czegoś z tym zrobić.
Yale'mallis,
Na PM coś mi za długo ładuje, a na gg, żadko bywam, al już wchodzę.

Ale co do tego typu gier to tylko te dwa tytuły są grywalne, z tych co grałem SS i JA. To trochę smutne, że nie ma konkurencji, może lepszy JA3 by był.
Ekhtelion,
Te panzerkleiny z fajnej taktycznej gierki robią jakąś pomyłkę. Tam gdzie wcześniej działało się teamem teraz się idzie jednym gostkiem i bawi w jakiegos terminatora. A pozczątki to znowu taktyka: "kupą mości panowie" by rozwalić te cholerstwa.

JA2 rządzi, po zainstalowaniu modów można się zdziwić jaki jest potencjał w tej grze. I nawet ja stary wyjadacz byłem zaskoczony poziomem trudności.

A.I. w SS jakoś nie wspominam, ba, wg. mnie dosyć tępa ona była i bazująca bardziej na przewadze liczebnej, a nie taktyce jakiejś.

p.s.

czemu nie odpisujesz na pm'ki na na gg.?
Yale'mallis,
Tak panzerkleiny to mała wada, ale wszystko inne super. Szczególnie snajperzy... Dla mnie JA 2 spadło na pozycję nr 2.

Co do fizyki w żadnej grze nie można tak efektownie odstrzelić głowy aliantowi za pomocą niemieckiego snajpera. Może kiedyś dam screeny.

I jeszcze jedno, w żadnej innj grze nie widziałem tak dobrej sztucznej inteligencji.
Ekhtelion,
Bardzo fajna gra ale do czasu niestety. Do JA2 się nie umywa nawet

Gra się fajnie do momentu gdy pojawiają się Panzerkleiny - czyli mechy . Twórcy uznali, że realia czystej WŚII są zbyt mało ciekawe więc musieli coś wymyślić. Rozgrywka wtedy zmienia się diametralnie i mnie osobiście odstraszyła.

A poza tym SS to genialna fizyka. W żadnej grze nie możesz zrobić KMem dziury w suficie (ścianie, podłodze, murku) by wejść na wyższe piętro. W żadnej grzej nie możesz za pomocą snajpera wybić cegły w murze. W żadnej grze nie możesz zburzyć budynku przy użyciu... chyba wszystkiego poza nożem. To trzeba po prostu zobaczyć bo trudno to opisać.
Yale'mallis,
Kupiłem tą grę w serii extra klasyka i jestem pod wrażeniem. Do zaupu zachęciła mnie ocena w CD Action 9+/10. Moim zdaniem jeszcze lepsze niż Jagged Aliance 2. Polecam.
Wczytywanie...