Lester-gdzie on jest ? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Paweł*,
Leader pojawia się w Górskiej Fortecy dopiero w następnym rozdziale po zrobieniu ULUMULU. W bibliotece na parterze.
dunio1,
Lester jest w fortecy kamiennej, tam gdzie Lester pomagał nam zdobyć kamień
Gość_mikołaj kwaśniewski*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik ziomek dnia niedziela, 6 maja 2007, 20:18 napisał

Właśnie dostałem misję od diega-"spotkanie"....nie wiem gdzie jest lester...gdzie jest lester ??
Gość_Fruugo!!*,
[sql]Na pewno Lester znajduje się w Górskiej fortecy.. Jeśli Ktoś go nie ma To pewnie jakiś bug


Enjoy![/sql]
Gość_kuba*,
wyskoczą dwa szkielety.







Lester jest na ostatnim piętrze z czterema duchami co go atakują.
Theoden,
Lester na 100% znajduje się w Górskiej Fortecy w bibliotece. Jeśli przeszukałeś wszystkie piętra i zakamarki to pewnie bug. Zadanie nie jest obowiązkowe, bo i tak przyjaciele nigdzie się nie spotykają.
Vardamir,
też go nie mogłem znaleźć a był w tym budynku na parterze zaraz po lewej książki czytał, ale zjawił się tam jakoś później, bo za pierwszym razem jak go szukałem to tam go też nie było... spróbuj przyjść później
malelo,
Lester znajduje się w kamiennej fortecy(tam gdzie kamień ogniskujący i droga przez którą zabijałeś ogary). Będzie siedział w bibliotece. Ciekawostka:jest tam taka dżwignia na prawej ścianie. Przesuń ją a zobaczysz co się stanie...
ziomek,
niema na ŻADNYM piętrze

[Dodano po chwili]

trudny problem..jakby popełnił samobójstwo no...gdzie jest ten lester?
Briam,

Użytkownik ziomek dnia Tue, 08 May 2007 - 18:12 napisał

Ja go nie znalazłem w fortecy

[post="63571"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



A przeszukałeś wszystkie piętra ?? Możliwe że jest na 1 piętrze bo o ile dobrze pamiętam to przechadza się między nimi.
ziomek,
Ja go nie znalazłem w fortecy
Archol,
Nie masz co patrzeć ani pod bramą w obozie sekty, bo tam już od dawna go nie ma, ani koło domu Cor Caloma, bo tam go nigdy nie było . Jest tam gdzie powiedział Briam, w kamiennej fortecy, przegląda jeden z tamtejszych woluminów.
ziomek,
Zobaczę tam i tam
Briam,
Jest najprawdopodobniej w fortecy gdzie znajdujemy kamień ogniskujący. To jest to miejsce gdzie jest mnóstwo harpii. Lester najpewniej czyta księgi gdzieś we wnętrzu fortecy.
ziomek,
blisko jesteś..czytaj : w 4 rozdziale przy bramie stoi milten i każe ci iść do diego .. diego każe ci znaleźć gorna i lestera.....gorna znalazłem ale nie mogę znaleźć lestera....teraz wiesz ??
Sosna,
Ja już w Gothica dawno nie grałem ale mi się zdaje, że on może stać koło domu Cor Caloma. (Głowy nie dam ;p )
TomekPL,
a tro on nie jest przed kamienna forteca gdzie znajdujesz kamien ogniskujacy??
ziomek,
czytaj : MAM ZNALEŹĆ LESTERA ŻEBY DIEGO MILTEN I CAŁA PACZKA SIE ZNALAZŁA W JAKIMŚ MIEJSCU(COŚ W RODZAJU SPOTKANIA PRZYJACIÓŁ)TERAZ TOMEK WIESZ O CO CHODZI ??

[Dodano po chwili]

ZADANIE TE NAZYWA SIĘ "SPOTKANIE"...NIE WIEM JAK JESZCZE DOKŁADNIEJ CI TO WYTŁUMACZYĆ..
Omernon,

Użytkownik TomekPL dnia Sun, 06 May 2007 - 20:22 napisał

w obozie na bagnie stoi niedaleko bramy to o to xchodzi??

[post="62927"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Nie rozumiesz, chodzi o znalezienie go w chyba 4 rozdziale, mianowicie to jestem w tej samej misji, niestety nie wiem gdzie on jest, już nie pamiętam....
TomekPL,
w obozie na bagnie stoi niedaleko bramy to o to xchodzi??
Wczytywanie...