Wspominki o początkach, użytkownikach - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Medivh,
Jej, tęskniliśmy
Ekhtelion,
Nazin udzielił wam odpowiedzi oficjalnej. Prawda jest taka, że pierwszy został potępiony, login jego wymazany ze wszelkich ksiąg, nick zapomniany, a ID1 ustawione tak, by zatarły je ślady tysięcy anonimowych, którzy logowali się po nim. Niech przeklęty będzie każdy bit, centymetr światłowodu i cal kwadratowy dysku twardego, który mu służył do łączenia się.


// chłopaki trzeba przecież podtrzymywać forumową mitologię.
Withord,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Nazin dnia piątek, 28 grudnia 2012, 00:23 napisał

Wcześniej forum działało na silniku phpBB, które miało taki "fajny" wymysł, że użytkownikiem z id 1 jest użytkownik "anonimowy". Osoby niezalogowane na forum, dostawały uprawnienia bazujące na tym użytkowniku.

Dzięki za odpowiedź aczkolwiek jestem trochę rozczarowany. Liczyłem na odkrycie jakiejś ciekawej, starożytnej forumowej tajemnicy
Trzeci Kur,
Myślę, że to sam Bóg. Pierwsze było słowo, a brzmiało ono "Zaloguj".
Nazin,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Withord dnia piątek, 28 grudnia 2012, 00:07 napisał

Muszę zadać wam to pytanie, które dręczy mnie już od jakiegoś czasu. Próbowałem sam znaleźć na nie odpowiedź, jednak bez skutku. Prawdopodobnie tylko najstarsi użytkownicy będą wiedzieć.

http://forum.gexe.pl/user/2-nazin/
Nazin, wielki i przedwieczny opiekun Ducha Maszyny naszego wspaniałego forum, jest numerem dwa.
A kto jest numerem 1?


Wcześniej forum działało na silniku phpBB, które miało taki "fajny" wymysł, że użytkownikiem z id 1 jest użytkownik "anonimowy". Osoby niezalogowane na forum, dostawały uprawnienia bazujące na tym użytkowniku.
porfirion,
Patrząc po liście użytkowników sortowanej datą rejestracji, przed Nazinem nie ma nikogo (nie licząc parunastu osób, gdzie data rejestracji to "--", ale wśród nich też nie ma "1"). Więc wygląda na to, że numer 1 został... zlikwidowany? Pytanie, kto był tym numerem jeden...
Withord,
Muszę zadać wam to pytanie, które dręczy mnie już od jakiegoś czasu. Próbowałem sam znaleźć na nie odpowiedź, jednak bez skutku. Prawdopodobnie tylko najstarsi użytkownicy będą wiedzieć.

http://forum.gexe.pl/user/2-nazin/
Nazin, wielki i przedwieczny opiekun Ducha Maszyny naszego wspaniałego forum, jest numerem dwa.
A kto jest numerem 1?
Sosna,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Obserwator dnia wtorek, 25 grudnia 2012, 21:59 napisał

@ Lionel niejaka Atis była niedawno i zostawiła w shoutboxie ,krótką notę "Byłam , nie widzę żadnego znanego nicku wiec spadam " czy coś w tym stylu. Oczywiście nie mam nic przeciwko jej ,ale mogła być coś innego w miarę napisać


Co się dziwić, zajrzała co na starych śmieciach, a tu akurat sami nowi, osób które są na GE dłużej niż ja i wciąż pozostają aktywne jest stosunkowo niewiele, stąd też mój pomysł o wysłaniu zaproszeń, można by z tej okazji otworzyć stosowny temat, czy nawet kontynuować obecny.
Medivh,

Cytat

Zastanawia mnie jedna rzecz. Czemu nikt nie chciał się rozpisać o innych w tych trwających latach?


http://www.youtube.co...?v=CH3uz-qWsqk

Zacznij, inni pociągną
Lionel,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Obserwator dnia wtorek, 25 grudnia 2012, 21:59 napisał

@ Lionel niejaka Atis była niedawno i zostawiła w shoutboxie ,krótką notę "Byłam , nie widzę żadnego znanego nicku wiec spadam " czy coś w tym stylu. Oczywiście nie mam nic przeciwko jej ,ale mogła być coś innego w miarę napisać


Typowe w jej wykonaniu ;D.
Obserwator,
@ Medivh nie ma za co Lubię wygrzebywać takie stare tematy a skoro mamy kolejne urodziny Game Exe to użytkownicy powinni zobaczyć taki temat.

@ Lionel niejaka Atis była niedawno i zostawiła w shoutboxie ,krótką notę "Byłam , nie widzę żadnego znanego nicku wiec spadam " czy coś w tym stylu. Oczywiście nie mam nic przeciwko jej ,ale mogła być coś innego w miarę napisać

@ Trzeci Kurze też mi się tak właśnie wydaje ,lecz istnieje możliwość ,że właśnie ci wspomnaini użytkownicy byli bardzo zżycie ze sobą.

Pomysł Sosny jest nie głupi i dość dobry moim zdaniem. Czy na przyszłe Dziesiąte urodziny Game Exe nie można by było rozesłać takie wiadomości.

Zastanawia mnie jedna rzecz. Czemu nikt nie chciał się rozpisać o innych w tych trwających latach? Czy nie jesteście ze sobą już dość związani ? Fajnie by było coś takiego poczytać
Może i ja powspominam chociaż znam niewielu użytkowników tak jakbym chciał
Sosna,
Sporo osób przyszło i odeszło, przez te ponad 5 lat jak tu jestem sporo się ich przewinęło, większość nie wraca, ale są przypadki ludzi, którzy zaglądają po kilku latach. Kiedyś miałem nawet taką propozycję, żeby rozesłać maile do wszystkich zarejestrowanych użytkowników z zaproszeniem na forum, jednak nie została ona wcielona w życie. Trwający jubileusz byłby dobrym pretekstem do takiej akcji, może ją rozważyć?
Hassan',


*Odlatuje*
Withord,
No dzięki bo nie wiedziałem
Hassan',
To Sabal.
Withord,
A sobię wspomnę.
Z moich początków na GExe, pamiętam że jedna użytkowniczka miała taki awatar co mi się bardzo podobał.

Tak mi się przypomniało jak była ta burda z Faerunem. Pozdrowienia dla ciebie
Bhaal998,
Ale między rejestracją, a dzisiejszym dniem było jakieś 1,5 roku przerwy. Nawet nie pamiętam jak się tu znalazłem Jedyne co pamiętam to jeden z moich pierwszych postów - nawet nie przeczytałem o czym jest temat tylko napisałem post patrząc tylko na nazwę tematu. Przy okazji poprzekręcałem jak tylko się dało nazwy z gry o której pisałem.
porfirion,
No, skoro w temacie jest "wspominki" to pewnie o wspominaniu

Niestety - temat nie dla mnie, skoro dopiero ok. rok tu jestem... Ty, Bhaal, jesteś tu już chyba ze 3 lata (patrząc po dacie rejestracji, nie wiem, czy zawsze byłeś aktywny na forum), więc może masz więcej do wspominania, ale tak czy siak początków Game Exe i użytkowników-pionierów pewnie też w większości nie znasz - ja w każdym razie większość nicków tych ludzi kojarzę tylko przez to, że wspominali o nich inni. A o samych osobach właściwie nic nie wiem (a teraz pewnie w większości już tu nie bywają)...


Btw. nie wiedziałem, że Orish też się pojawiał kiedyś na Game Exe! A to ci niespodzianka Choć oczywiście było to na długo (no, umiarkowanie długo) zanim miałem większe pojęcie o istnieniu Game Exe czy Insimilionu
Bhaal998,
A ja jak będę miał 16 lat nie będę używał w ogóle emotek

O czym jest/ był ten temat? Bo niespecjalnie rozumiem.
Trzeci Kur,
Ja - gdy miałem 16 lat - w internecie pisałem tylko "bleee". Byłem zbyt mało kumaty nawet kwestii emot. Ten temat jest tak stary, że aż sam go nie pamiętam. Mam wrażenie, że wtedy na forum było tylko tyle osób, o ilu się tu wspomina;p
Wczytywanie...