Sesja Strar Wars: The Old Republic - zapisy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ven'Diego,
Wiktul,
Jedziemy od jutra, akurat się wyśpię
Ven'Diego,
Więc biorę się za pisanie ;]
Wiktul,
No to dawaj je
Ven'Diego,
W głównej mierze to co w pm, ale sam pomysł dojrzał. Wiec były by pewne zmiany w karcie.
Wiktul,
To "coś świeżego", co opisywałeś mi już w PM? Czy coś jeszcze świeższego? Gej Master nic tu nie narzuca, gramy czym chcemy, żeby chciało nam się grać
Ven'Diego,
Jeśli chodzi o mnie to chciałbym poprowadzić coś świeżego. Ale jeśli Gejm Majster uważa że woli bym pociągnął swój wątek do końca to nie widzę przeszkód by tak się stało.
manfret,
Zajrzalem, przejrzalem i mi sie podoba bardzo Chcialbym tylko wiedziec co musze wpisac w KP postaci
Wiktul,
Ok Panowie, nie będzie raczej większej kapeli do grania, więc proste pytanko - kiedy chcecie startować i gdzie? Kontynuacja jakowaś poprzedniego wątku, Ven, czy też zupełnie co innego? Manfret - zajrzałeś do wcześniejszych sesji? Jak Ci się to widzi?
Ven'Diego,
Mnie się nie trzeba pytać
Wiktul,
Jeśli się dołączasz, to tak Jeśli dołączy ktoś jeszcze, to tym bardziej tak
Ven'Diego,
Shieeet czy to się zapowiada na sesje? ;D
manfret,
Dobra, masz mnie na bank.
manfret,
A wiesz co? Wchodzę. SW nie znam, starą trylogię obejrzałem, KOTORa 1 zaliczyłem i......tyle. Ale z chęcią spróbuję, AVP prowadzisz wybornie to i pewnie SW będzie takie samo. Pytanie: tu jaki byś wprowadził styl odpisów? Dobry wujek Szwejk czy czasem ostry jak u kosmicznych robali? Nie ukrywam, lubię tamten ''styl''
Wiktul,
Chętni na nową lub ciąg dalszy poprzedniej?

[Dodano po 6 dniach]

Naprawdę aż tylu?
Ven'Diego,
Mortton,
Ja bym z miłą chęcią zagrał.
Wiktul,
Dobrze, jest więc pierwszy! Kto da więcej?
Wczytywanie...